Muscle&Fitness Arnold Özel Sayısı Aralık 2010

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 17:34

Tabi tabi karbo falan alma kusarsan 1 kutu ton kusarsın fazla batmaz ortalık :)

Tamam bundan sonra Shotokan Ksiren Sekyates ve beni umursamasın kimse :) Hayaletiz biz öyle kendimizi eğlendiriyoruz burda :)

Kullanıcı avatarı
Centurion
Üye
Üye

Mesajgönderen Centurion » Aralık 15th 2010, 17:53

Arnoldun nasıl çalıştığını bilmek için 2 kitap okumak iki film seyretmek yetmez . Eğer bu gibi adamlarla 24 saat birlikte yaşamıyorsanız hiçbir şey bilemezsiniz yanılıyormuyum ? Benim öğrendiğim birşey varsa o da şu , bu adamlar psikolojik savaşta ustalaşmış insanlar . Yani kendi sırlarını kamuoyu önünde paylaşmazlar . Bir çalışma programını şiddetle savunurlar ama kendileri çok farklı şekilde çalışır . Bu adamların doktorları bile millete günlük protein ve karb. alımını içeren bir beslenme programı önerir ama kendi özel sporcularına çok farklı bir program uygulatır . Gerçek olan noktalardan biri şudur sanırım o da eskilerin şimdikilerden çok daha canlı ve estetik bir vücuda sahip oluduğu ve eski sporculara saygı duymanın ötesinde birşey yapamayacağımız . Sonuçta hepimiz toplansak Arnold'ın yanında insanlık tarihinde değil nokta virgül olamayız .

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 15th 2010, 19:41

HD, günümüzde Mike Menzter'in HI Training'ini en çok hakkıyla uygulayan isimleri sayarmısın bana?

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 19:51

Profesyonellerden kim Hd uyguluyor pek bir fikrim yok.

Ama sıradan normal insanlar yada amatörler arasında bir çok insan var. Video paylaşım sitelerinde falanda yayımlıyorlar antrenmanlarını.

Bunun yanısıra güzel bir örnek var.

http://www.boiseexperiment.com/

Burdaki iki arkadaş günde 3-4 öğün besleniyoralar. 3-4 günde bir de HD antrenmanı yapıyorlar. Hiç bir şekilde kendileri birşey katmamışlar. Mentzerin son Hd videosunda markus reinhardt'ı nasıl çalıştırmışsa aynısını yapıyorlar. 9. Antrenmandalar şuan. Küçük olan baya yol katetti. Büyük olan bulk kendini pek göstermiyor :) Bu arada markus reinhardt şuan bir yarışmaya hazırlanıyormuş videoları youtubede mevcut mr. highintensity kanalı.

Yani bi sistemi kim çalışıyor kim çalışmıyor açıkcası bilmek zor araştırmam lazım :)

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 20:00

HeavyDuty
VIP
VIP

Mesajgönderen HeavyDuty » Aralık 15th 2010, 20:09

Verdiğim sitede 60 gün önce ve sonrası. 3*4 tane daha resim var.

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 15th 2010, 22:10

Gençler ah nasip olsada ikinizi 1 günlüğüne elime düşürsem.

Sorarım size antreman nasıl yapılırmış. :)

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 16th 2010, 04:02

Heh, Markus'u söylemeni bekliyordum.:) Hayranım o adama, facebook'ta resmime yorum yapmış geçen. Gururlandım.:))

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Aralık 16th 2010, 04:05

Bu arada Markus o yarıimaya çoktan hazırlandı. Musclemania sanırım kastettiğin yarışma, 6.mı ne oldu ama, ama kimin umrunda, benim gözümde 1. zaten.:)

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Aralık 16th 2010, 10:53

ister HIT çalışayım, ister high volume ister başka bir şey, ben sonuca bakarım arkadaş, sonucun en büyük kısmını da yaptığım antreman sistemiyle değil ne yediğimle ne kadar yediğimle nezaman yediğimle alırım, gerisi benim tercihim

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir