sitemizdeki bolumler

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

sitemizdeki bolumler

Mesajgönderen Vucutor3 » Aralık 18th 2010, 18:59

ANA SITEMIZDE EK BOLUMLER ACMAK ISTIYORUM ANCAK SIIZN ISTEKLERINIZ GORUSLERINIZ DOGRULTUSUNDA ANA SITEMIZE EKLEMEMI ISTEDINIZ BOLUMLER ICIN FIKIRLERINIZ NEDIR????
En son Vucutor3 tarafından Ağustos 3rd 2011, 04:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Aralık 18th 2010, 19:09

hocam beslenme, antreman , ek besin vb gibi bizi ilgilendiren konularda güncel gelişmeler ve haberler bölümü olabilir.çoğu arkadaş gaztelerden dergilerden okudukları yanlışlarla dolu magazinvari haberleri forumda paylaşıyor.sitede böyle bir bölüm olursa sizin süzgecinizden geçen haberleri okuma fırsatı yakalamış oluruz.

Kullanıcı avatarı
Centurion
Üye
Üye

Mesajgönderen Centurion » Aralık 18th 2010, 19:57

Yeni Başlayanlar , Antreman ve Egzersizler , Beslenme ve Supplementler bu başlıklarda daha fazla sabit konu olsa daha iyi olur diye düşünüyorum . Bizzat sizin veya diğer forum modlarımızın gerekli gördüğü şekilde konular açılıp sabitlenebilir . Ayrıca her alt başlığı açtığımızda Genel Duyurular bölümü çıkıyor . Bu genel duyurular bölümü açılış sayfasının en üstünde açık bir şekilde var zaten alt başlıklara tıklandığında hiç görünmese daha iyi olur . Onun yerine alt başlıklar içinde daha fazla sabit konu olsa daha iyi olur . Haddim olmayarak yazdım sadece bir öneri

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 18th 2010, 23:12

Hocam siteye ek bölüm açmadan evvel siteyi şöyle bir toparlasınız..

Her konunun üzerinde onlarca sabit başlık var. Bir yazı yazıyoruz yeni mesajlar kısmı olmasa o yazıyı bir daha bulamıyoruz.

Yeni bölüm illaki açılacaksa yeni üyeler için açılmalı. Yeni üyeler ilk evvel sadece bu bölümü görmeli belli bir süreyi doldurmadan diğer konulara yazı yazamamalı,böylece sürekli "abiler yardım.." tarzı başlıkların her konu başlığında etrafı kirletmesini engelleriz.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Aralık 18th 2010, 23:15

Forumumuz zaten bir toparlanma surecine girdi hepinizde bunu fark etmissinizdir forumda calismalar devam ediyor.

Benim sie sordugum sitemiz www.vucutcu.com/index.php burasi icindir burada ana sitemizde ne gibi bolumler ve bilgilere yer verilmesini istersiniz?

Kullanıcı avatarı
Shotokan
VIP
VIP

Mesajgönderen Shotokan » Aralık 18th 2010, 23:43

Hocam tercüme makale ve bilimsel yazılara çok ihtiyacımız var.

Malum Türkiyede bu sporla ilgili bilimsel yazı çok kısıtlı halbuki yurtdışında yıllardır birçok bilimsel araştırma yapılmış gerek supplement olsun,gerekse antrenman sistemleri olsun,gerekse de beslenme olsun hepsi ile ilgili yabancı makalelerin Türkçelerini muhakkak görmek isteriz.

özgür emre IŞIK
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen özgür emre IŞIK » Şubat 10th 2011, 16:18

İyi günler
ilk olarak beslenme programları, yeni ek besinler ( supplement ) ve antreman tekniklerini bulabileceğimiz daha geniş bir bölüm gerekli + formda dünyada yer etmiş dergilerin tercümelerini yayınlanabilir, ayrıca üyelerimiz periyodik gelişimlerini takip edebileceğimiz ve yorumlar yazabileceğimiz bir bölüm olabilir bu siteye günlük katılımı daha arttırı gibi geliyor bana.

angel2
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen angel2 » Şubat 10th 2011, 21:12

hocam bağzı konların daha serbest konuşulabilceği bi bölm de açılablr aslında

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Şubat 22nd 2011, 14:34

Forum katilimcilarinin makaleleri bolumu cok guzel olur bence. Mesela eger ben (ornek) BBBeast'in fikirlerini ilginc buluyorsam, sadece onun fikirlerini yazdigi bir basliktan faydalanabilirim. Girerim basliga uzun uzun okurum.

Cogumuzun degisik fikirleri var. Herkesin konuya bakis acisini detaylariyla yazabildigi ve sadece kendi fikirlerine ait bolumler bence ilgi ceker. Hem de orjinal bir yaklasim olur? Bir cok nefis bakis acisi-bilgi ve fikirler uzun tartismalarin arasinda kayip olup gidiyor. Belki boylece bunlari bir araya toplamak mumkun olur.

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Şubat 22nd 2011, 14:36

ksiren'e katılıyorum. Hem makale yazmak için bizlere motivasyonda olur bu.

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir