10-13 nısan Turkıye vucut gelıstırme ve fıtness sampıyonası

Vücut geliştirmeye hakkında merak edilenler,seminerler.kurslar,yarismalar site ve sporla ilgili genel tartışmalar, duyurular, fikirleriniz, eleştirileriniz vs.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Nisan 15th 2014, 11:06

Bilinçsizce antrenman programı , bilinçsizce supplement kullanımı ve tavsiyesi , yetersiz düzeyde bilgi ve araştırmasızlık ve beslenme. Hatta ve hatta yarışma seviyesi hakkında sıfır bilgi sahibsizliği , gibi konuların aslında hala ne denli önemli olduğunu bilmeyen insanların ve armut piş ağzıma düş şeklinde bir ülkede olduğumuzdan dolayı. Ne yazıkki bu şekilde bir durum mevcut =))

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Nisan 16th 2014, 09:24

Yeni bir resim daha :)

Resim

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Nisan 16th 2014, 09:53

Yarışmaya başka kimse katılmamış heralde, abimiz hükmen dereceye girmiş :-x

Bu, bildiğin normal bi adam, vgci falan değil ki 8-) :razz: :?: :arrow: ;) :? :-D

Ben bile ölçü-simetri olarak daha iyi durumdayım hakkımı yediler :P :wink: :arrow: :?: :oops: :razz: :-x :-D

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Nisan 16th 2014, 16:50

boyama bile fiyasko :) alt üst arasında bariz fark var

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Nisan 16th 2014, 16:57

Yarı Kavrulmuş Badem gibi

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Nisan 16th 2014, 19:08

Hic abartmiyorum sakada yapmiyorum ben bu yarismaya girmis arkadastan daha iyiyim,kaldiki benden bi mok olmaz düsüncesindeyim.Eminim burda bu kardesimizden daha iyi durumda naturel en az 50 kisi cikar.özür dileyerek kendimi gülmekten alamiyorum.

Arkadas zaten kendiside utanmis ve boynunu bükmüs gözlerini kapatmis.

Bu resimlerin bir sakadan ibaret olmasini diliyorum.

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Nisan 16th 2014, 19:12

Bu resimler bana müthis motivasyon oldu,sagolasin Muhammet

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Nisan 17th 2014, 16:39

21 numara yillar sonra turkiye ikincisi olmustum diyecek, turkiyede bu federasyonda verilen kupa ve madalyalarin hicbir anlami yok artik , federasyon milletin vergileriyle boyle abuk subuk organizasyonlar duzenleyecegine kapatilsin, ozel sektor bu isi yapsi , zaten devletin elinin oldugu hiçbir olusumdan performans beklememek lazim...

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Nisan 22nd 2014, 13:47

Herkese selam...
Biliyorsunuz yarismaya nisanlim body fitness da katildi ben ozetle organizasyonu anlatim...
Oncelikle otel dedeman ve yeri cok guzel yarismacilarin cogu otelde konakladi ve bu cok buyuk bir avantaj yarisma akisini iyi takip edilirse odadan inip cok kisa isinip podyuma cikabilirsin...
Ben nisanlimin planini oyle yaptim odadan indirdim 20 dk olmadan podyumdaydi...
Kendi derdimizle ugrastigimizdan organizasyonu cok fazla takip edemedim ama sunu cok acik gordum baskan niyazi KURT bir eleman gibi gece gunduz kosturan ayak isleri sayilabilecek isleri bile yapan herkesin isini kolaylastirmaya calisan bir baskan ilk defa niyazi baskani bu ya6rismada gordum ve tanistim....
Ben son yarismamdan sonra yakladik 11 yildir bu gittigim 2.yarisma nedenide bilinen ve cok dillendirdigim konulardan dolayi tekrardan acmama gerek yok...
Bir kez daha gordumku bu camia parazitlerden kurtulmadikca adam olmayacak ve cok iyi niyetli baskanida yerinden edecek...
Yarismalari fazla izleyemefigimden bir cok kisiden duydugum inanilmaz siralamalar yapilmis ben bir tanesine tanik oldum....atletik fizikte benim eskiden tanidigim emre arkadasim katagorisinde benim gordugum estetigi durusu simetri adale yapisi ile acik ara 1.olmadi gerekirken 6.oldu...ya ben bu isi bilmiyorum yada hakemler bu isi cok iyi biliyor kiriter ne anlamadim....emreye sordugumda kendisi cok onemli sahsiyet melek ebru ekine sormus melek hanimefendinin soylefigi aymen su....sen estetiginle simetrinle durusunla adale yapinla herkesden cokniyiydin ama sirtini cok actin arkada :) yani hersey iyi sirt acti diye 1 yapmadilar hadi 2 3 olsun yok sirtini cok actin 6 olacaksin...
Bu aradaduyumlarima gore melek in yeri sallantida bence cok gec kalindi ve geriside gelmeli....
Nisanlim selda ya gelirse simfi objektif olamiycami soyliyceksiniz bubyuzde foto ekliycem yprum sizlerin katagorisinde 3 kisi vardi 3. Oldu kisa boylu olan 1. Sarisin olan 2. Esmer olan selda birde siz bakin....

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Nisan 22nd 2014, 13:53

Resim

“Genel, Duyuru & Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir