Solgar maxi l carnitine

Moderatör: murat tahan

serkan_35
Üye
Üye

Mesajgönderen serkan_35 » Temmuz 7th 2010, 22:51

hocam gokhanaltintas size bir sorum daha olacak ben şuanda böyle bir suplement kullanıyorum protein tozu + glutamine + bcaa + cretain kullanıyorum şimdi ise CLA aldım sizin tavsiyenizle görüşünüzle L-carnitine almayı düşünüyorum sizce hepsini bir anda kullanmamda sakınca varmı görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim bilgilerinizi ve görüşlerinizi bizle paylaştığınız için ....

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 7th 2010, 23:06

bu supplementlerle l-karnitin ve cla kullanmanın bir sakıncası yoktur

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 7th 2010, 23:15

emreansin yazdı:Kısa zamanda iyi sonuç alabilmem için kas hacmini arttırmaya yardımcı olarak protein tozumu almalıyım amino asitmi ve önerebilceniz bi marka varsa söyleyin lütfen fiyatıda uygun olan bide gokhanaltıntas Ankarada önerebileceğin biyer varmı?

protein tozu yada gainer kullanabilirsiniz. marka olarak kaliteli, avrupa amerika gibi ülkelerde satışına izin verilmiş bütçenize göre bir ürün tercih edebilirsiniz.

web sitemizi inceleyin birçok ürün ve marka hakkında bilgi alabilirsiniz. yada ankara kızılay'daki mağazamıza uğrayıp ürünleri inceleyebilirsiniz.

ilkay
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ilkay » Temmuz 8th 2010, 00:01

protein olarak optimum whey ultimate prostar whey olabilir.içinde bazı amino asitler eksik olsada redis de kullanabilirsin.ürün hakkında bilgim yok ama fena değil gibi.denemek lazım.tabii işin içine bütce girince biraz sıkıntı oluyo.amino asit olarak dymatize amino 4800.yağ yakıcı olarakta lipo 6 veya 6x kullanabilirsin.ya da karnitin+cla kombinasyonu.ürün konusunda gökhanaltıntaş sana her türlü yardımı yapar zaten bence paranı hazırla direk onunla irtibata geç.güvenilir ve kaliteli ürünleri orda rahatlıkla bulabilirsin.değişik tavsiyelerde vericektir.siteye ve üyelerine desteklerinden dolayı tesekkür ederim.fırsat bulmuşken söyliyim dedim.iyi çalışmalar....

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Temmuz 8th 2010, 03:12

SRHT DMRTŞ yazdı:Sen bizim salonda mı antrenman atıyon kardeş? Gelene geçene nitrofull dayıyorlar. Beş para etmez at çöpe gitsin. Yada bütün şişeyi iç belki bi işe yarar.

Az yağlıysanız takviyelere hiç gerek yok küçük bir diyetle canavar gibi olursunuz.Telaşlanmayın...

serhat bizde aynı salondayız galiba nitrofull modası var gençlerde bi hevestir alıorlar 40 liralık ürüne 100 lira vermeye bayılan bi kitle var bizim salonda nitrfull manyakları=)

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 8th 2010, 07:57

Para boş yere gitse bile yine kazanılır ama sağlık bir gitti mi bir daha telafisi mümkün olmuyor. Kullanılacak ürünü seçerken dikkatli olmak lazım.

emreansin
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emreansin » Temmuz 8th 2010, 10:35

gokhanaltintas yazdı:Para boş yere gitse bile yine kazanılır ama sağlık bir gitti mi bir daha telafisi mümkün olmuyor. Kullanılacak ürünü seçerken dikkatli olmak lazım.

gókhan bey sitenize baktm. yarin 7 gibi yada cumartesi günü amerikan pasajndaki magazaniza ugrasam orda olurmusunuz siz?

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Temmuz 8th 2010, 11:54

texas yazdı:
SRHT DMRTŞ yazdı:Sen bizim salonda mı antrenman atıyon kardeş? Gelene geçene nitrofull dayıyorlar. Beş para etmez at çöpe gitsin. Yada bütün şişeyi iç belki bi işe yarar.

Az yağlıysanız takviyelere hiç gerek yok küçük bir diyetle canavar gibi olursunuz.Telaşlanmayın...

serhat bizde aynı salondayız galiba nitrofull modası var gençlerde bi hevestir alıorlar 40 liralık ürüne 100 lira vermeye bayılan bi kitle var bizim salonda nitrfull manyakları=)

Sporda yeniyken ( 6 - 9 aylık falan ) işsizdim... Annem 30 lira verirdi aylık 100 adet amino asit alırdım. Yumurta paramın bir kısmını ablam öderdi. Ara ara babam ton balığı alırdı yardımcı olmak için. Ben kendi harçlığımın hepsini bu spora verirdim.

Çok zor durumdaydım ve sadece kız arkadaşım için bir miktar para koyabiliyordum kenara onunla buluştuğumuzda mağdur olmamak için. Parasızlık yada öğrenci olmak nedir birçok salon sahibi bilmezler. Onlar nekadar para gelir diye bakarlar ve kazıklarlar çoğu insanı.

Yeni başlayanlara neden hayvan gibi ek besin dayarlar ? Bukadar mı parasız kaldılar ? Beş para etmeyen markaların üzerine iki katı fiyat koyup satın bakalım o paraları kusacaksınız birgün.

carismatic
VIP
VIP

Mesajgönderen carismatic » Temmuz 8th 2010, 12:04

Takviye bi derece ya steroid den elde edilen 3-4 misli paralar 300 liralık kür e 1500 tl alanlar çakma steroidleri vuranlar. Benimde şuan ekonomik durumum iyi değil sadece antreman yapıp normal besleniyorum. Günde yediğim yumurta 3 ü geçmez et süt falanda pek tüketemiyorum haftada bir belki. Ama herşeye rağmen bu sporu yapıyor olmak güzel

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Temmuz 8th 2010, 12:33

Bakın arkadaşlar takviye gıdalara ve steroidlere pek merak salmayın... Bunlar hayat kurtaran yada sizi HULK gibi yapacak olan araçlar değillerdir.

Asıl önemli olan hergün o lanet yataktan kalkıp istikrarlı ve disiplinli bir şekilde yemek yemek ve antrenman atmaktır. Supplementler sadece gerektiği zamanlarda size yardımcı olurlar.Okadar...

İlk 9 ayı devirdikten sonra ( gerçek bir vücutcu gibi beslenerek ve antrenman atarak ) ufak ufak supplement alabilirsiniz.

Çünkü vücut ihtiyaç duymaya başlıyor artık ayda yarım cm koymaya başlayacaksınız bu günleri zamanında bizler de yaşadık büyümek güzel birşey ama gün geliyor ve büyüyemiyorsunuz. İşte ozaman supplement almaya başlayın.

Şimdi görüyoruz daha başlayalı 1 hafta olmuş arkadaşlar bi kamyon supplement almışlar nasıl başlayalım nasıl kullanalım diye soruyorlar.Böyle bu gemi yürümez arkadaşlar. Yumurtanız, etiniz, balığınız, sütünüz, tavuğunuz vs. olmadan supplement zaten olmaz.

Size supplement verelim diyen salon sahipleri bilin ki apaçık sahtekardırlar. Yada az büyüdüğünüz zaman " Artık yol alma zamanın gelmiş sana iğne çakalım hap çakmaya başlamalısın " diyenler dolandırıcıların ta kendileridir.

Babanıza bile güvenmeyin supplement ve steroid konusunda yoksa çok kazıklanırsınız. Arkadaşınız kankanız bile dolandırır sizi.

500 lira verdim dersiniz ama aslında aldığınız ürünler 150 lirayı geçmez.

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir