Cla hakkinda..

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Mayıs 9th 2012, 22:44

Bu tur urunler anlatildigi kadar etkili degiller.bunlari alsanda almasanda diyet ve cardio sart.almadanda diyet ve xcardio yaparak istenilen sonuca ulasilabilir.oyuzden bu urunler israf.

Kullanıcı avatarı
Cem Coduroglu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Cem Coduroglu » Mayıs 9th 2012, 22:46

Biyologcem ' e katılıyorum. 1ayda belimi 92 den 85 e indirdim 85kg den 81kg ye indim.Karın kaslarım daha belirgin. Eğer disiplin varsa içinizde , zaten en zengin CLA - L-carnitine sizde mevcuttur.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Mayıs 9th 2012, 23:35

Cem abi gerçekten bilgi bazında çok komplike bir insan. Biraz dinleyip bir şeyler kapmaya çalışalım bence. Boşa konuşulmuyor bazı şeyler. Cla ve carnitine gibi ürünlerle 5-10 kilo yag attım diyeni görmedim, duymadım.. Ayrıca deselerde inanmam adama sorarlar supplementler ne zamandan beri steroid etkisi yaratıyor diye.

Lunasis
Üye
Üye

Mesajgönderen Lunasis » Mayıs 10th 2012, 11:56

tesekkurler yazilariniz icin Lcarnitin le CLA nin dediginiz gibi etkisi pek yoktur yada cok azdir bilemem de senelerdir yeni yeni uretiliyolar.demekki var biseyler diye dusunmeden edemiyo insan :D %5 lik bi etkisi bile olsa denemeye deger burda bu tart urunler o kadar pahali olmadigindan sorun degil.

Sadece CLA gunde 3 gram almak sart mi yoksa onerilen kadar mi almak lazim + si fazla mi gelir.

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir