Dikkat Dikkat Yag Yakarken Caninizdan Olmayin

Moderatör: murat tahan

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Dikkat Dikkat Yag Yakarken Caninizdan Olmayin

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 5th 2012, 21:07

Arkadaslar daha oncede konu acmistim bugun haberlerdede gordum. L carnitin kullanmayin. Tamamen duzmece. Haberlerdede cikti hicbir doktor ve antrenor onermiyor. İleride karaciger bobrekte kanser ve tas yaratiyor. Vucut fazla ure iretiyor.Hatta kalp bile etkileniyor.Tamamen zararli. Sizler icin arastrdim. Hicbir yarari yok ve formulu gizli oldugu icin konulan kimyasallar belirsiz. Wheyler kadar saf degiller. Lutfen kullanmayin kullaniyorsanz birakin sizi uyarmak zorundayim ne olur beni ciddiye alin.

Kullanıcı avatarı
sekyates
VIP
VIP

Mesajgönderen sekyates » Haziran 5th 2012, 21:18

hayret ben carnitinin kalp icin yararli oldugunu okumustum... ama dogrudur gecenlerde bir doktor proteinin sarkmalara neden oldugunu da söylemisti. her Türk doktoruna güvenmek gerek, ozellikle hayatinda hic spor yapmayan doktorlarimiz bos zamanlarinda bu konulari daha iyi arastirabildikleri icin onlara güvenim sonsuz....

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 5th 2012, 21:23

L Carnitin degilde cretain olmasin bu ikisi cok karistiriliyor.

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Haziran 5th 2012, 21:25

Yağ yakıcı diye bir şey yok.Hele ki carnitin supplement firmalarının bombası.

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 5th 2012, 21:29

Asil Çeçen yazdı:Yağ yakıcı diye bir şey yok.Hele ki carnitin supplement firmalarının bombası.

Oyle bir sey olsaydi kardiyoya gerek kalmazdi haksizmiyim ?

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Haziran 5th 2012, 22:55

sekyates yazdı:hayret ben carnitinin kalp icin yararli oldugunu okumustum... ama dogrudur gecenlerde bir doktor proteinin sarkmalara neden oldugunu da söylemisti. her Türk doktoruna güvenmek gerek, ozellikle hayatinda hic spor yapmayan doktorlarimiz bos zamanlarinda bu konulari daha iyi arastirabildikleri icin onlara güvenim sonsuz....
hehe :)

Lunasis
Üye
Üye

Mesajgönderen Lunasis » Haziran 5th 2012, 23:24

yag yakicilar seni oturdugun yerden zayiflatmiyo.nasi sadece protein alarak ücudunuzu sekillendirip büyütmüyosunuz carnitinde öyle.sadece yardimci takviye.madem formülü gizli sen nerden biliyosun peki?ben burda carnitini savunmuyorum sadece madem biliyosun neye dayanarak savunuyosun

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 6th 2012, 08:49

Lunasis yazdı:yag yakicilar seni oturdugun yerden zayiflatmiyo.nasi sadece protein alarak ücudunuzu sekillendirip büyütmüyosunuz carnitinde öyle.sadece yardimci takviye.madem formülü gizli sen nerden biliyosun peki?ben burda carnitini savunmuyorum sadece madem biliyosun neye dayanarak savunuyosun

Haberlere konustugum antrenorlere ve prof. olan kimyager amcamla arastirmalarimiz sonucu.

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Haziran 6th 2012, 08:50

Tabi doktorlarin gorusleride ayni.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Haziran 6th 2012, 09:07

biyologcem yazdı:
sekyates yazdı:hayret ben carnitinin kalp icin yararli oldugunu okumustum... ama dogrudur gecenlerde bir doktor proteinin sarkmalara neden oldugunu da söylemisti. her Türk doktoruna güvenmek gerek, ozellikle hayatinda hic spor yapmayan doktorlarimiz bos zamanlarinda bu konulari daha iyi arastirabildikleri icin onlara güvenim sonsuz....
hehe :)

:) :) :shock: :shock:

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir