Lipo mu Hydroxcut mu?

Moderatör: murat tahan

heyza
Üye
Üye

Lipo mu Hydroxcut mu?

Mesajgönderen heyza » Mart 25th 2013, 00:28

Merhaba arkadaşlar. Ben 24 yaşlarında 190 boyunda 88 kilo civarlarında biriyim. Bir kaç aylık salon deneyimim dışında evde de bir süre vucut geliştirme yaptım. Güzel de sonuçlar elde ettim. Fakat çok şekerli ürün tükettiğimden dolayı göbek bölgemde sürekli bir yağlanma var, tabi diğer yerlerde de var ama rahatsız edici görüntü göbekte olduğundan özellikle burayı vurguluyorum :)

Benim birincil amacım yağ yakımını mümkün olduğunca sağlamaktır. İkinci amacım ise kollarım her ne kadar spora ilk başlamama oranla 6-10 cm arası kalınlaştıysa da hala yeterince kalın olmadığını düşünüyorum, buraya hacim yahut kas çalışması yapmak istiyorum. Fakat gerekirse kas gruplarını işin içine dahil bile etmeye gerek yok, yağ yakımı benim için birinci planda.

Sitelerde araştırdığıma göre lakarnitin, lipo ve hydroxcut önüme çıktı. Ben aralıklı spor yaptığım için kendimi orta seviye sporcu olarak göremediğimden dolayı da 'Muscletech hardcore pro series' in etkili olmasından biraz endişe duydum. belki yarım doz üzerinden kullanırsam zararını fazla görmem diye de düşündüm ama cahilce bir tavır olabilieceğini de ekledim.

o yüzden size danışmak istediğim şey şudur

Bana tavsiye edeceğiniz yağ yakıcı lipo mu olur hydroxcut mu?

Bir de ' Lipo 6, lipo 6x, lipo 6 black' arasında ne tür farklar var, ben güvenilir site olarak lipo 6 yı bulabildim fakat bu sitede dahil lipo 6x stokta yoktu.

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Mart 25th 2013, 17:55

yağ yakıcıyla sonuç alabileceğin kanaatine nereden vardın? Gerek yok bu seviyede bu yaşta bunlara gerek olmadığını düşünüyorum

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Mart 25th 2013, 18:27

bu tür ürünlerin iştah kestiği ve enerji verdiği yorumlarını gördükten sonra, hem ödediğim para ile psikolojik bir zorlamayı dahil edip diyetimi düzende tutarım, hem de verdiği enerji ile zaten yapmış olduğum vucut geliştirmeyi kardiyo olarak yapmaya devam ederek yağ yakımına geçiş yapmış olurum diye düşündüm. Aslında bana hydroxcut'ı üst seviyeye ulaşmış biri önermişti, ama bir eğitmen olmadığı için ve sağlık sorunları yaratabilir dediği için de iyice araştırmalara başladım. Termojenik ürünler hakkında internette pek bir şey bulabilmek mümkün değil açıkçası.

Peki bu yağ yakımını nasıl yapmam lazım? yani şeker hariç diğer bütün besin tüketimlerim gayet düzenli durumda.

Kullanıcı avatarı
naturalbuilder
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen naturalbuilder » Nisan 7th 2013, 11:32

Hydroxcut Muscletech in ürünü olani söylüyorsun degil mi ? Bu dietary supplement i almani tavsiye etmem parani bosa vermis olursun. Internette arastirirsan bir cok kiside memnun degil. 70 euro dan 17 euro ya düsmüstü bir ara... O kadar ki satilmiyor...Alan yok...

OxyelitePro tavsiye edebilirim. Clinic olarak ve universite calismalari ile etkinligi kanitlanmis bir üründür.

Yalniz OxyelitePro türkiyede temin edebilirmisin , orjinal olur mu orasini bilemiyecegim.

Kilo vermek istiyorsan , tuz - seker kesip , saglikli beslenip cardio yapman normal yol. Progress i hizlandirmak istiyorsanda , maddi durumda iyiyse yurtdisindan güvenilir siteden siparis vermeni tavsiye ederim. Türkiye de gercekten büyük bir sorun güvenilir retail bulmak.

+Oxyelitepro kullancaksan siyah cay - kahve - soda -asitli icecekler hic bir sekilde tüketemezzin kullandigin süre boyunca. 2 ay kullanim + 1 ay benzer stilumantslardan uzak durman lazim.

Umarim yardimci olabilmisimdir. Iyi günler

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Nisan 7th 2013, 16:05

Peki teşekkür ederim, onu da araştırıcam da ben kardiyoyu dışarıda koşacak alan olmadı ve yakında spor salonu olmadığı için yapamıyorum. diyorum ki eve bir kardiyo aleti alayım, ön plana eliptik bisiklet ve spin bike çıktı, tavsiye eder misiniz yoksa farklı bir şey mi denemeliyim. Gerekirse supplement almayabilirim bile...

Kullanıcı avatarı
naturalbuilder
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen naturalbuilder » Nisan 7th 2013, 16:32

Motivasyonlu ve düzenli sporunuzu yaptiktan sonra bence nerede yaptiginizin önemi yok.

Cardio yaparken sizi oyaliyacak bir seylerin olmasi cok önemli , film dizi izlemek gibi...

Eliptik bisiklet isinizi görecektir diye düsünüyorum.

Supplement olayina ilk 1 ayi tamamladiktan sonra gerekli oldugunu hissederseniz düsünebilirsiniz.

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Nisan 8th 2013, 00:18

peki çok teşekkür ederim. sanırım en kısa zamanda bir eliptik bisiklet alacam. Uyguladığım diyete haftasonu abur cubur arası vermediğim takdirde çok çabuk sonuçlar görebiliyorum sporla sanırım kardiyo egzersizleriyle bu durum çok daha hızlanacaktır :)

Bir de son bir sorum daha olacak, malum alacağım ürün biraz bütçemi sarsaracağı için dikkatli olmam gerekecek :)

Eliptik bisikletleri araştırdım biraz, manyetik ve manyetik olmayanlar var, bunların arasındaki farklar nedir? Bir de disk ağırlığının ne kadar olmasını önerirsiniz, manyetik olmayanlar 200 manyetik olanlar 250den başlıyorda, hatta doğrudan bir öneriniz varsa... maksimum 400tl kadar bütçem var şu sıralar.

Kullanıcı avatarı
naturalbuilder
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen naturalbuilder » Nisan 8th 2013, 14:23

mekanik eliptik bisikletler : makara ve kayış mekanizması ile çalıştığı için hışırtı şeklinde ses çıkarırlar ve makara kayışın yıpranma payı oldukları için kullanım ömürleri daha azdır.

manyetik modeller : profesyonel modellerde de kullanılan bu mekanizma manetik diskler yardimiyla eliptik prensibini tamamlamaktadir. bundan dolayi da tamamen sessiz modellerdir.

Direk bir tavsiyem ne yazikki yok , fiyat performans olarak bakin bence alacaginiz ürüne. Internette ürünüde almadan önce iyice arastirmanizi tavsiye ederim.

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Nisan 12th 2013, 13:00

Teşekkür ederim, sanırım bir hafta sonra siparişimi veriyorum fakat site ismi söylemek yasak mı değil mi bilemedim

6 kg diskli eliptik bisikleti 350 tl ye buldum,

430 tl ye ise 45 kg ağırlıklı çalışma istasyonu buldum.

ikisi arasında son kararımı vereceğim sanırım. çift dambıldan çok daha fazla katkısı olduğunu düşündüğümden çalışma istasyonu sanki cezbetti gibi :)

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Nisan 15th 2013, 08:46

ikisi arasında kaldıysan Hydroxcut derim ben

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir