Power plus L -carnitine coenzyme Q10

Moderatör: murat tahan

heyza
Üye
Üye

Power plus L -carnitine coenzyme Q10

Mesajgönderen heyza » Mayıs 17th 2013, 13:56

Merhaba arkadaşlar.

Bugün bir akrabam 2 kutu bu marka karnitin yolladıda bana, biri hatta daha açılmamış vaziyette. Yalnız benim araştırdıklarım hep çok bilinen markalar olduğundan bu ürün hakkında emin olamadığım için size danışmak istedim.

Sizce bu ürün faydalı ya da zararlı mıdır, görüşleriniz nelerdir?
Ona göre kullanıcam da...

Bir de 'P90x interval' videosuyla yağ yakımı çalışıyorum, sizce iyi midir? Salona gitmiyorum, evde haftada 3 gün ağırlık 2 gün interval&cardio videoları ile kardiyo çalışmayı planlıyorum.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 17th 2013, 14:07

Kendi sitesinde ''Kas yapmak için spor aletlerine gerek yok'' ve ''Yağları yakıp kasa çevirir'' gibi şeyler yazıyor. Bunlar bile nasıl bir ürün olduğu hakkında fikir edinme konusunda yeterli oluyor.

Yanlış hatırlamıyorsam forumda bu ürünle benim buraya yazdıklarımın aynısı daha önce yazılıp çizilmişti, arama butonunu kullanarak bakabilrsin forumda bu ürün hakkında yazılan birşey varsa.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Mayıs 17th 2013, 14:50

En fazla karnitin kadar etkisi olur. Ama powerplus pazarlamasında o kadar yalan söyleniyor ki belki içeriğinde karnitin bile olmayabilir. Bu şarlatanlardan güvenip hiç bir şey almamak lazım.

heyza
Üye
Üye

Mesajgönderen heyza » Mayıs 17th 2013, 15:04

Açıkçası ben bilinen markalardan şaşmamaya çalışıyorum, hardline trpower gibi ürünlere bile yeltenmedim ama hali hazırda gelince yararı olursa kullanıyım dedim. Sitesi tam bir şarlatanlık olduğundan danışma gereği duydum, dediğiniz gibi o kadar çok yalan atmışlar ki insan çekiniyor...

Hiç kullanmasam mı bilemedim

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir