Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar Yardım.

Moderatör: murat tahan

BrindaR
Üye
Üye

Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar Yardım.

Mesajgönderen BrindaR » Nisan 3rd 2014, 17:05

Merhaba arkadaşlar,

Metabolizma hızlandırıp kilo verdirecek ve bol su içmeyi sağlayacak bir ilaç var mıdır? Bunu bana yakınım olan bir bayan sordu. Metabolizması durmuş diyebilirim bu konuda çok muzdarip. Doktora gitmiş fakat bir yararını görememiş. Görüşlerinizi ve önerilerinizi rica edeceğim. Yardımcı olursanız memnun olurum.

freespirit
Üye
Üye

Mesajgönderen freespirit » Nisan 3rd 2014, 17:12

Valla öncelikle metobolizma durmuşsa ölmesi lazım, insan nefes aldıgı sürece metobolizma çalışır ama sadece yavaşlayabilir buda kişinin yaşı hormonel durumu yada gündelik yaşantısıyla alakalı birdurumdur. Size sunu diyebilirim arkadaşınız doktora gitti ve çözüm bulamadıysa emin olun burdaki arayısınızla birşey bulamazsınız. Doktorun çarebulamadıgı bir konuda burda bizim söylediklerimiz boştur. Ama size bir tiyo vereyım. Durdukça durasınız, hareket ettikçe edesiniz gelir işte bu metobolizmadır. Yani sobaya nekadar çok kömür atarsanız okadar yanar. kısaca arkadaşınız sürekli hareket etmeli ve metobolizmasını canlandırmalı. çözüm bu. Ha hap olayına girmeyin bedava peynir fare kapanında olur demişler. Öyle yattıgı yerden kılo verdirecek ilaçlarda vardır ama bunun ceremesini farklı yollardan çeker. Çözüm spor ya-pa-cak evde yatmaca yok.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Nisan 3rd 2014, 19:42

-Forumda da defalarca konuşuldu, kilo kaybının tek ve en etkili yöntemi kalori alımını azaltmaktır buna ek olarak da egzersiz yapılır.

-O arkadaşınızın forumumuza üye olup içeriklere bi göz atmasını öneririm, işe ilk olarak bişeyleri kendisi yaparak başlayabilir; freespirit abimizin dediği gibi yatmaca yok 8-) :)

BrindaR
Üye
Üye

Mesajgönderen BrindaR » Nisan 3rd 2014, 19:45

freespirit yazdı:Valla öncelikle metobolizma durmuşsa ölmesi lazım, insan nefes aldıgı sürece metobolizma çalışır ama sadece yavaşlayabilir buda kişinin yaşı hormonel durumu yada gündelik yaşantısıyla alakalı birdurumdur. Size sunu diyebilirim arkadaşınız doktora gitti ve çözüm bulamadıysa emin olun burdaki arayısınızla birşey bulamazsınız. Doktorun çarebulamadıgı bir konuda burda bizim söylediklerimiz boştur. Ama size bir tiyo vereyım. Durdukça durasınız, hareket ettikçe edesiniz gelir işte bu metobolizmadır. Yani sobaya nekadar çok kömür atarsanız okadar yanar. kısaca arkadaşınız sürekli hareket etmeli ve metobolizmasını canlandırmalı. çözüm bu. Ha hap olayına girmeyin bedava peynir fare kapanında olur demişler. Öyle yattıgı yerden kılo verdirecek ilaçlarda vardır ama bunun ceremesini farklı yollardan çeker. Çözüm spor ya-pa-cak evde yatmaca yok.

Verdiğiniz cevap için teşekkür ediyorum. Fakat kendisinde bel fıtığı mevcut yaşıda biraz büyük olduğu için pek yürüyemiyor maalesef. L-carnitine 'nin bir faydası olur mu acaba?

BrindaR
Üye
Üye

Mesajgönderen BrindaR » Nisan 3rd 2014, 19:47

Ek olarak kendiside pek bir şey yemiyor.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Nisan 3rd 2014, 19:51

-l-carnitine den hiçbir verim alamayacaktır, illaki bişey kullanacaksanız lipo-6 olabilir ama gün içinde en azından yürüyüş yapmaya zorlanmalı.

-Beslenme programı şart, bir diyetisyenden aşağı kilo kontrolü diyeti alabilirsiniz.

BrindaR
Üye
Üye

Mesajgönderen BrindaR » Nisan 3rd 2014, 20:00

Teşekkür ediyorum.

BrindaR
Üye
Üye

Mesajgönderen BrindaR » Nisan 3rd 2014, 21:52

MettÇK yazdı:-l-carnitine den hiçbir verim alamayacaktır, illaki bişey kullanacaksanız lipo-6 olabilir ama gün içinde en azından yürüyüş yapmaya zorlanmalı.

-Beslenme programı şart, bir diyetisyenden aşağı kilo kontrolü diyeti alabilirsiniz.

lipo-6 ürünü nerden bulabilirim hangi siteye baktıysam stokta yok maalesef

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Nisan 4th 2014, 08:11

-Yurtdışından getirtme imkanınız yoksa, supplement siteleriyle görüşüp ne zaman stoklara gireceğini takip edebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Nisan 4th 2014, 18:02

Brindar steroid olmayan bu tür urunler var bayanin yasi kilosu nasil?

“Diyet Ürünleri ( Yağ Yakıcılar )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir