MP Assault vs BSN No-explode

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
ismailtudam
Üye
Üye

Mesajgönderen ismailtudam » Nisan 24th 2013, 08:32

o zaman bu Gaspari Superpump denemek lazım ben bsn enoxplode da iyi sonuş aldım demekki bu daha iyi sonuç verecek

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Nisan 24th 2013, 13:24

Yuji yazdı:Bende bsn nox alıcaktım ama nereye baksam stokta yok yazıyor, mail attım distrübütörle alakalı dediler bende MP Assault aldım. Yalnız forumları araştır araştır birşey bulamadım. Bu supplementi aç karınkla mı alacağım yoksa farketmez mi? kullanım talimatlarında aç karınla diye birşey demiyor ama bsn nox gibidir diye tahmin ediyorum? vede creatin mono ile kombine etsem nasıl olur sizce?

preworkoutların etkisini tam anlamıyla hissetmek istiyorsan son öğününden 3-4 saat sonra iç.yalnız öğünde iyi miktarda karbonhidrat almayı ihmal etme.

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Nisan 24th 2013, 13:27

İlter Elmas yazdı:Muhammet ile aynı fikirdeyim. MP Assault kullanmadım bir yorum yapamayacağım ama Gaspari ve BSN kullandım, tekrar kullanacak olursam Gaspariyi tercih ederim. Ben de Gaspari'nin daha çok etkisini görmüştüm kullandığımda.

son parti BSN NO'ların tahmin ediyorum saklama koşulları çok kötüydü.3 farkli dükkanda kii NO'ların hemen hemen hepsi topak topak,nem almış gibiydiler.Bu topaklanma ürünün etkisini azaltır bence.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 24th 2013, 13:30

ajkl89 yazdı:
İlter Elmas yazdı:Muhammet ile aynı fikirdeyim. MP Assault kullanmadım bir yorum yapamayacağım ama Gaspari ve BSN kullandım, tekrar kullanacak olursam Gaspariyi tercih ederim. Ben de Gaspari'nin daha çok etkisini görmüştüm kullandığımda.

son parti BSN NO'ların tahmin ediyorum saklama koşulları çok kötüydü.3 farkli dükkanda kii NO'ların hemen hemen hepsi topak topak,nem almış gibiydiler.Bu topaklanma ürünün etkisini azaltır bence.

Benimkinde öyle bir problem yoktu, neme maruz kalmış gibi değildi yani.

emaftermath
Üye
Üye

Mesajgönderen emaftermath » Nisan 24th 2013, 13:34

Valla ben Assult kullandım, bi faydasını göremedim...

Bence her ikiside vücuduna birşey kaybettirmez, yine de sen bilirsin...

ajkl89
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen ajkl89 » Nisan 24th 2013, 13:37

İlter Elmas yazdı:
ajkl89 yazdı:

Benimkinde öyle bir problem yoktu, neme maruz kalmış gibi değildi yani.

benim dediğim parti küçük 205 grlık son kullanması: 03/2013 olanlar.

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Nisan 24th 2013, 13:53

Bende onlardan 5 kutu aldım. Benimkilerdede topaklanma vardı.

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Mayıs 8th 2013, 02:37

Bunlarin hic biri olmazsa olmaz degil ve cogumuzda VG yi hem saglik hemde zevk icin yapiyoruz fakat inanin antreman öncesi aldiginiz bir NO ürünü yada PRE WORKAUT ürünü aldiktan sonra o antremandan aldiginiz zevk üce katlanicak.Daha soguk demire elinizi degdirmeden kulak memelerinize kadar isindiginizi hissediceksiniz,secim sizin:)

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Mayıs 8th 2013, 02:43

Birseyi daha hatirlatmakta fayda görüyorum bu tip ürünleri kullandiginizda vücut bir süre sonra bagisiklik gösterebiliyor ve kullandiginiz dozaji bir süre sonra artirmaniz gerekebiliyor.Eger bu tip ürünleri mutlaka kullanmaya karar verirseniz ve durumunuzda buna imkan tanirsa bu tip ürünlerden bikac degisik marka kullanmanizi tavsiye ederim.(Hepsini ayni anda diil her antremman öncesi yada her bikac antremman sonrasi ürün degistirmek)böylece vücuda bagisiklik kazanma sansi tanimiyorsunuz ve dozaj artirmak zorunda kalmiyorsunuz.O yüzden mümkünse o ürünmü bu ürünmü diye tartismak yerine bikac ürünü kullanmak daha faydali ve daha tasarruflu.

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Mayıs 26th 2013, 01:15

bugün assault aldım antrenmandan önce aç karnına içtim, salonun stüdyosunda deparlar atarak ısınıp nabzı yükselltim ve kana iyice karışmasını sağladım. motivasyon artışı, yüksek kilo basma isteği, hemen diğer sete geçme ,hoplama zıplama isteği hissettiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. triceps (4 hareket) - mide(3 hareket) - biceps (4 hareket) rutinim vardı. kısa sürede biceps'e geldiğimde sanıyorum aç karnına gittiğim ve karbonhidrat eksikliğinden dolayı baş dönmesi hissettim ve antrenmanı yarıda bıraktım. nabzım 100 civarıydı.sabah ve öğle lipo6 içmiştim.ikisi acaba bir tepkimeye mi girdi diye bir ara korkmadım değil.yarın öğünümü yiyip tekrar deneyeceğim.

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir