MP Assault vs BSN No-explode

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Ağustos 29th 2012, 12:55

Hissettiğiniz etkinin %90 ı psikolojik.

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 29th 2012, 13:00

neye dayanarak psikolojik dedin ben o tarafını anlamadım.detaylı açıklarsan yada %90 giib bi oranı hangi bilim aamı verdiyse açıklarmısın.

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Ağustos 29th 2012, 13:16

Adem Elikesik yazdı:ya bu muzmuş felan hikaye..bende kendi deneyimlerimi yazayım kendimce siz kendinizi kandırıyoorsunuz.BSN-NOXPLODE bunu kullanıyosun ve sanki uçacakmış hissine kapılıyosun emin ol.kullanmışın ama iyi kombine etmemişin.

-Adem, bu verdiğin bilgilerin bilim adamları tarafından söylendiğini sanmıyorum.

-Ama ben yine de bildiklerimi paylaşmak isterim. Şöyle ki; Supplementlerin bu spordaki yeri azımsanmayacak derecede fazla. Ancak iyi bir diyet+idman uygulayan kişilerde bile kullanılan ürünlerin etkisi, kullanmayan ancak iyi bir diyet+idman yapan kişiyle kıyaslanır düzeydedir.

Örnek olarak; "bu sitede ürün kullanmayan ve kullananlardan çok daha iyi durumda olan sporcu arkadaşlarımız mevcut."

Kullanımlara kesinlikle karşı değilim, kendim de kullanıyorum.

Ancak şöyle bir durum da var; kullandığınız ürün bittiği zaman idmana olan motivasyonunuzda azalma, idmandan önce isteksizlik, ya da güç kaybı gibi durumların yaşanmasında kesinlikle psikolojik etkenleri görmüş oluyoruz. Bu durumda devreye hormonlar giriyor. Ürün kullanıldığında hormonal sistemimizin bizi idmana hazırlayışı farklı kullanılmadığında farklıdır.

-Herkesin fikri kendinedir. Ben sadece büyük bütçelerin yan ve ekstra ürünlere harcanmasına karşıyım.

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 29th 2012, 13:43

ben kendi verdiğim bilgileri bilim adamlarınca kıyaslamadım farkındaysan sen öyle bir konuya dayandınki bir muzla idmana gir çık gibi bir havadaydın ben ona mesaj attım.bide bu sitede ürün kullanmayan ve kullananlardan çok daha iyi durumda olan sporcu arkadaşlarımız mevcut demişsin emek veren herkeze saygılıyımdır ama iyi olmayan arkadaşımız suplement kullandığı halde 1 senelik vucudu vardır kullanmayan ve iyi olan ise en az 4 5 senelik vucudu vardır.kendimizi kandırmayalım şimdi.
kim müsabık olmayıpta dediğin gibi süper bir şekilde öğünlerini ölçerek tartarak yiyor midesine koyuyor kerem.bide kendi yazılarını ya takip etmiyorsun yada yalnış yazıyorsun
'' Supplementlerin bu spordaki yeri azımsanmayacak derecede fazla '' diyosun ama adam performans arttırıcı bir takviyeyi hangisi kullanayım diyince muz yeterli diyosun.benim anlatmak istediğim o tartışmamızda o.
yoksa toprağımsın yani..

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Ağustos 29th 2012, 13:52

İşte Adem, önemli olan nokta şu; ben yazdıklarımın gayet iyi fark edip ona göre yazıyorum. Şöyle ki; Protein tozu gibi temel bir supplement kullanımının sonuna kadar desteklerim. Ama nox, pump gibi yan ürünleri kimseye tavsiye etmem. Supplement kullanıcam diye borca giren, sıkışan çok insan gördüm Adem, o yüzden tavrım bu yönde. Seninle anlaşamadığımız bir nokta yok. Ben seni anlıyorum, sen beni anlıyorsun. Keşke herkesin tartışması bu düzeyde olsa =)

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Ağustos 29th 2012, 14:17

+ paran varsa kullanırsın yoksa olmazssa olmaz değil :shock:

Kullanıcı avatarı
Adem Elikesik
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Adem Elikesik » Ağustos 29th 2012, 14:26

"Yüksel Bayram"]+ paran varsa kullanırsın

:shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Ağustos 29th 2012, 14:33

teşekkür ettim bilgiler için ama başlığımın hala cevabını almış değilim:)
MP Assault mı BSN No-explode mi Adem no-explode kullanmış önerisini yazmış çok teşekkür ediyorum benim sorduğum soru noxlar sizce etkilimi yerine ne alınabılır degıl sadece bu 2 ürün arasında kullanan varsa düşüncelerini yazarlarsa sevinirim

moothy
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen moothy » Ağustos 29th 2012, 15:23

Kerem Kalkan yazdı:
Yüksel Bayram yazdı:Bu pump ürünlerde gaz sıkıntısı var abi onu çözemediler, idmandan önce tüketildiğinde rahatsız ediyor.

idman öncesi dışında başka kullanım zamanı var gibi söylemişsiniz ilginç olmuş

%90 psikolojik demişsiniz ama psikolojik etkisi olmayan ender ürünlerden biride NOX ürünleridir tam tersine
çünkü focus sağlıyor idmanda kopmamayı ve daha geç yorulmayı saglıyor

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Ağustos 29th 2012, 15:36

moothy yazdı:
Kerem Kalkan yazdı:
Yüksel Bayram yazdı:Bu pump ürünlerde gaz sıkıntısı var abi onu çözemediler, idmandan önce tüketildiğinde rahatsız ediyor.

idman öncesi dışında başka kullanım zamanı var gibi söylemişsiniz ilginç olmuş

%90 psikolojik demişsiniz ama psikolojik etkisi olmayan ender ürünlerden biride NOX ürünleridir tam tersine
çünkü focus sağlıyor idmanda kopmamayı ve daha geç yorulmayı saglıyor

valla ben böyle bişey demedim bilmem de kullanmam da :? :-?

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir