MP Assault vs BSN No-explode

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ekim 16th 2014, 13:15

BSN NOXPLODE EU VERSİON İçeriği ,

Bir Porsiyon 21.5 Gramındaki değerlerdir ,

2 Gr Kreatin Monohidrat
1 Gr Beta Alanine ,
360 Mg L-Alanin
130 Mg L-Tirozin
25 Mg Taurin
L-Arginine 1.3 gr
L-Ornithin HCI 130 mg
L-Histidin 25 mg

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 16th 2014, 19:19

Dostum ya benim elimde farklı bişey var, ya da ortada bi yanlışlık var,

Diyelim ki dediğin gibi monohidrat var? (reklamlarında monohidrat içermediği özellikle belirtiliyor) Benim çok ciddi gastrointestinal sorunlar yaşıyor olmam gerekirdi, aksine çok rahatım. USA ve EU versiyonları farklı olabilir mi? Ya da eski-yeni farkı gibi?

Bu konuyu aydınlatalım Muratım.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ekim 16th 2014, 20:10

Yanlışlık yok Mehmetim rahat olmanın sebebi belki içerisinde düşük kreatin değerinden olabilir ( 2 gr )

Diğer başlık altında gösterdiğin supplement kombinesindeki NOXPLODE İngiltere menşeili yani içeriği hafifletilmiş ama yinede kreatin mevcut

Ama sadece monohidrat mevcut olmayabilir belki yanlış etiketlemişlerdir , belki içerisinde kreatin farklı bir kreatin türüdür vücudun tepki vermediyse yada dediğim gibi dozajı hafif olmasındadır

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 16th 2014, 20:20

Anladım, ben No-Xplode'dan yana sorun yaşamıyorum, daha iyi ve monohidrat içermeyen bir ürün denk gelirse deneyebilirim, elimdeki No-Xplode bitince de ara vereceğim zaten.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 16th 2014, 20:25

Ayrıca hazır bu başlığın altındayken belirtiyim, No-Xplode 2.0, eski Assault'dan biraz daha iyi geldi bana. Assault 2yi kullanma fırsatım olursa deneyimlerimi paylaşırım...

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ekim 17th 2014, 10:19

MettÇK yazdı:Ayrıca hazır bu başlığın altındayken belirtiyim, No-Xplode 2.0, eski Assault'dan biraz daha iyi geldi bana. Assault 2yi kullanma fırsatım olursa deneyimlerimi paylaşırım...

Bünyeden bünyeye değişiyor etki konusu

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ekim 17th 2014, 19:47

Evet etki konusunda farklılıklar olabiliyor ama objektif yorumlar yapıldığı sürece etkileri tartışılabilir,

Ama uçuk yorumlar yapanları dikkate almamak lazım tabi, kimisi uçuyordum diyor kimisi hiçbişey olmadı diyor; bence, maalesef nox alırken numunesini denemek gibi kötü bir zorunluluk da var...

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Ekim 19th 2014, 09:49

MettÇK yazdı:Evet etki konusunda farklılıklar olabiliyor ama objektif yorumlar yapıldığı sürece etkileri tartışılabilir,

Ama uçuk yorumlar yapanları dikkate almamak lazım tabi, kimisi uçuyordum diyor kimisi hiçbişey olmadı diyor; bence, maalesef nox alırken numunesini denemek gibi kötü bir zorunluluk da var...

E Tabi yani , ürünleri ciddi yorumlayanları dikkate almak lazım ,

Uçuyorum , Zıplıyorum , haykırıyorum gibi kişiler'e sadece he demek gerek , Tabiki kaliteli nox ürünleride var kendini gösteren ama , anlatım tarzı yanlış olan insan sayısı çok ,

Kullanıcı avatarı
oronuror3
Üye
Üye

Mesajgönderen oronuror3 » Kasım 17th 2014, 23:03

Adem Abi Bu Soledigin Kombini Yapmak İcin suan Maddi Durumum musait degil Bende Optimum Protein , Bcaa ve (pump etkisi nano Vapor , Noxplode 2 sinde. Birini alicagim) Bu ucunu nasil Kombinlerim Ve zman bakimindan bu aralar Eve pert bir sekilde geliyorum okul sinav oturu

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Kasım 18th 2014, 14:47

oronuror3 yazdı:Adem Abi Bu Soledigin Kombini Yapmak İcin suan Maddi Durumum musait degil Bende Optimum Protein , Bcaa ve (pump etkisi nano Vapor , Noxplode 2 sinde. Birini alicagim) Bu ucunu nasil Kombinlerim Ve zman bakimindan bu aralar Eve pert bir sekilde geliyorum okul sinav oturu

Neden kombine yapmaya çalışıyoruz ki ? Steroid döngülerini supplementlere uyarlamaya gerek yok.

Benim şu an kullandığım tek supplement Assault 1 büyük kutu.

Supplementlere para akıttığım zaman ile şuanki formum arasında son zamanlarda benim diyeti bozmam dışında hiç bir fark yok.

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir