PowerPlus kullanan var mı?

Moderatör: murat tahan

Khrios
Yeni Üye
Yeni Üye

PowerPlus kullanan var mı?

Mesajgönderen Khrios » Kasım 16th 2012, 11:45

Reklamlarda gördüm biraz da araştırdım. Fakat yeni başladığım için önerilerinize ihtiyacım var? Sizce bu ürünü kullansan mı?

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Kasım 16th 2012, 11:50

arkadaşım geçen gün de açtın bu konuyu bu ürünün suplement olduğuna eminmisin? mekanik bir ürün bu..

Khrios
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Khrios » Kasım 16th 2012, 12:09

Yüksel Bayram yazdı:arkadaşım geçen gün de açtın bu konuyu bu ürünün suplement olduğuna eminmisin? mekanik bir ürün bu..
bilen varsa diye soruyorum abi ne bileyim:)

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Kasım 16th 2012, 13:26

reklamda gördüm araştırdım diyorsun..sonrada ne bileyim diyorsun bir çelişki yok mu?

ben google dan baktım böyle bir ekbesin yok..yinede benim bilmediğim bir ürün ise arkadaşlar bakar..yok değilse bu konuyu bir daha açma çöpe taşınır...

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Kasım 16th 2012, 14:23

köpek atletler için kullanılan bir supplement değil miydi bu?

Khrios
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Khrios » Kasım 19th 2012, 15:19

Yüksel Bayram yazdı:reklamda gördüm araştırdım diyorsun..sonrada ne bileyim diyorsun bir çelişki yok mu?

ben google dan baktım böyle bir ekbesin yok..yinede benim bilmediğim bir ürün ise arkadaşlar bakar..yok değilse bu konuyu bir daha açma çöpe taşınır...
Reklamlarda görüp araştırmak ürünü kullananlardan öneri almakla aynı şey midir? Burada kimsenin zamanını çalmıyorum, sadece öneri istiyorum. Durumu bu şekilde abartmaya ve yargılar nitelikte cevap yazmaya ne hacet. Ayrıca burası bir forumsa insanlar istedikleri şekilde sorularını sorma hakkına sahiptir. Cevabını beklerler ya cevap verilir ya verilmez. Benim ikinci defa sorma sebebim ise ilk sorumu yanlış kategoride açmamdır. Moderatör olarak bir daha bu konuyu açma diye mesaj atabilirsiniz. En doğru yol budur diye düşünüyorum.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Kasım 19th 2012, 16:06

iyi niyettte yaramıyor kimi yargılamışım neyi abartmışım yazdıklarımı iyi oku..ayrıca istedikleri şekilde soru sorma hakkı yok kurallar dahilinde soru sorulur...verilen cevaplardan da gördün ki bu ürünü kullanan olmamış...Moderatör olarak bir daha bu kadar hoşgörülü olacağımı da sanmıyorum ...Dikkat edersen ilk açtığın konu kilt ve çöp yapıldı bunun anlamı bir daha açma demek ama yine açtın ve ben yanılma payını göze alıp konuya verielcek cevapları bekledim bu mu abartma yada önyargı..

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Kasım 19th 2012, 19:34

ya sabır...

“Performans Arttırıcılar ( Nitric Oxide )” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir