Programım ve Bi Sorum

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

NidderuN
Yeni Üye
Yeni Üye

Re:

Mesajgönderen NidderuN » Aralık 3rd 2018, 12:42

biyologcem yazdı:
magicarzouz yazdı:biyologcem sen cok iyi niyetlisin de ''anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az''
daha ilk mesajinda protein tozu soruyor...
senin iyi niyetinde bir yere kadar.
bu is oyle kolay bir is degil.
nasil irade istiyor, bircok seyden fedakarlik istiyor, yeri geliyor en sevdigin seyleri geri ceviriyorsun, onem listenin siralamasi degisiyor herseyden cok.
ben bu ise ilk basladigimda bana ilk yardim eden kisileden biri sendin.gunde 50 gram protein aldigimi soylemistim sana ve sen fena degil demistin.
su an ben yeri geri geliyor tek ogunde aliyorum o 50 grami.ve o 50 gramlik surec benim icin koca bir coptu...
rampadan kimse gelisemez..Gelisemedi..
iskeletin bir sozu var ''ucgenin acilari birbirine esit olmali, biri iyi olmazsa isler iyi gitmez..'
Ben aslinda bunu yazarak ona iyilik yapiyorum...Cunku bosa kurek sallamayacak..
evet bu is irade ve azim isi.azmi olan hersekilde calisir.azmi olmayan nerde calisirsa calissin bir sure sonra birakiyor zaten.foruma ilk girdigin zamanlarda sana ben yardimci olmaya calismistim dogru.sanada aynen bu arkadasa oldugu gibi pozitif yaklasmistim.50 gr proteine fena degil demistim.oyle degilde cogu kisinin yaptigi gibi " boyle gelisemezsin,senden bisey olmaz" vb. tarzda bir yaklasim sergileseydim belkide sen bu ise baslamadan vazgececektin.kisinin karakterine gore degisir gerci ama olumsuz yorumlardan karamsarliga dusup birakan cok kisi oluyor maalisef.arkadas evde calismayi goze aliyorsa ustelik agirlik kullanmadan olacaksa bu , zaten cok fazla bir gelisme kaydedemeyecegini tahmin ediyordur veya biliyordur veya bu sekilde calistiktan sonra bir yere kadar olacagini zaten tecrube edip gorecek.senin aldigin o 50 gr cop degildi.o sana tecrube oldu.bu da bu arkadasin tecrubrsi olacak.bu surede mutlaka biseyler kazanacak.hicbisey yapazsin seklinde " ya hep ya hic" mantigi bence dogru degil.benim mantigim ; ben ugrasiyim da elime ne gecerse kardir" uzerine kurulu.elimde hic olmamasindan iyidir.dolayisiyla buyuk dusunur iskeletin sozune haddim olmayarak eklemek isterim ki ; evet cok dogru ancak hayatta ucgen olamayanlar varken ben ucgen oluyumda varsin acilarim esit olmayiversin. :)

Yıllar sonra biyologcem'e bir teşekkürü borç bilirim :)) Yıllar önce gencecik bir adamın hevesini kırmadı, bir takım bilgilerle yönlendirdi, başkaları gibi olumsuz konuşmak yerine yapıcı oldu. Belki de bu yüzden o günlerde oluşan hevesim dolayısıyla 5.5 senedir düzenli olarak spor salonunda spor yapıyorum. :))

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir