Spora yeni basladim nasil bir program izlemeliyim ?

Bu forum spora yeni başlayanlar yada başlama arzusunda olanlar için açılmıştır. Aklınıza takılan tüm soruları sorun. Tabii soru sormadan önce sitedeki yazıları ve daha önce sorulmuş soruları ve cevapları okuyunuz!

Moderatör: murat tahan

dj_muncher
Yeni Üye
Yeni Üye

Spora yeni basladim nasil bir program izlemeliyim ?

Mesajgönderen dj_muncher » Şubat 19th 2015, 14:57

Merhaba arkadaslar siteye yeni kaydoldum o yuzden once kendimi tanitayim.
Cihan izmirliyim ancak 5 yildir yurt disinda yasiyorum. universite son sinif ogrencisiyim.

staja gittimgim yerde ufak capta bir spor salonu var. daha once nette buldugum bazi videolar yardimiyla evde spor yapmistim 3 ay kadar sonra bir ay kadar ara vemek zorunda kaldim farkli bir sehire gectim ve geri dondum. staja basladim ve uzun bir muddet burdayim ins. sorunum soyle. bir arkadasim herseyi duzenli ve sirali yapman gerekiyor dedi mesela once karin sora pazi calisma veya once sirt sonra ayak calisma bunlar birbirini etkileyebilir bir bilene danis dedi bende burayi buldum nette dolasirken.

asagida aletlerin foograflari var. spor yaptigim bir gun nasil bir siralama izlemeliyim once hangi alet veya alet olmayan durumlarda ek hareketler aletsiz olarak vucut gelistiirme nasil yapabilirim ? simdiden verilen tum cevaplar icin tesekkur ederim.

Resim

Resim

Resim

“Vücut Geliştirme Yeni Başlayanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir