Deca Durabolin kulanan var mı

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

bigbody
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen bigbody » Ocak 27th 2007, 01:42

Forum Kuralları:
2-Site icersinde steroidlerle ilgili tartismalar yapilabilir konusulabilir ancak kur tavsiyeleri verilemez ve ilaclar ozendirilemez bu konularda israrla uyarilari gormemezlige gelen uyeler uzaklastirilirlar.

3-Forumda ticarete yonelik satislar yapilamaz.Steroid saticisi oldugu belirlenen uyeler sinirsiz olarak uyelikten uzaklastirilir bu tur sitelere link veren uyeler de uyari alirlar.

kemal84
Üye
Üye

Mesajgönderen kemal84 » Şubat 1st 2007, 10:12

arkadaslar müsabık olan veyahut bizim sokak ta sosyal cevremizde gördügümüz ulan herifteki vucuda bakdedigimiz tüm adamlar ilac kullanmıstır hemde kralını evet zararları cok fazla gercekten ama bu böyledir yani demem o ki bu damlar böyle domates peynirle olcak isler degil

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Şubat 1st 2007, 10:26

kemal84 yazdı:arkadaslar müsabık olan veyahut bizim sokak ta sosyal cevremizde gördügümüz ulan herifteki vucuda bakdedigimiz tüm adamlar ilac kullanmıstır hemde kralını evet zararları cok fazla gercekten ama bu böyledir yani demem o ki bu damlar böyle domates peynirle olcak isler degil

Siz peynir domatesle yapıyorsanız devam edin, sizin yaptığınız sadece siyahı görmek bu kadar art niyet niye, ne yaptı o sokaktaki vucutcu adamlar size, onlar ilaç kullanırken hepsinin siz mi yanındaydınız, bu kadar suizan sadece size zaman kaybettirir ömrünüzü kimin ne kullandığını düşünerek geçirmeyin.

Güzel vucut yapmak bunları kullanmadanda biraz daha uzun sürsede mümkün bunu niçin kabullenmek istemiyor insanlar.

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Şubat 1st 2007, 11:20

kemal84 yazdı:arkadaslar müsabık olan veyahut bizim sokak ta sosyal cevremizde gördügümüz ulan herifteki vucuda bakdedigimiz tüm adamlar ilac kullanmıstır hemde kralını evet zararları cok fazla gercekten ama bu böyledir yani demem o ki bu damlar böyle domates peynirle olcak isler degil

Böyle bir şey yok. Bunun gibi inançlar yeni nesilin uydurduğu batıl inançtan farksız. Kolaya kaçmanın yolu.

"Oh ne güzel, al ilacı sıyrıl gitsin.." kendinizi kandırmayın. Her şeyi tam öğrenmeden gerçekleri görmeden hareket etmeyin..

xxxraxxx
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Deca Durabolin kulanan var mı

Mesajgönderen xxxraxxx » Şubat 17th 2007, 21:35

nafto yazdı:Deca çok övülen bi anabolizan ,tendon ve eklemleri kuvvetlen dirdiği ve en az yan etki en çok gelişim sağladığı söylenmekte .Bende tanesi 5$ dollara 100mg oraganon karachi, 100 tane aldım .Güle Güle kulanacam .Daha önce kullanmış arkaşlardan görüş bekliyorum ,

Saygılar

Friends Don't Let Friends LIFT LIGHT

SLM..DECA KULLANDIM Bİ AY BOYUNCA .BAŞKA STEROİDLERLE ..EVET ETKİLİ Bİ İLAÇ..AMA NEYLE KOMBİNE YAPCANA BAGLI..BAYA Bİ GELİŞME OLUYO..

kanijya
Üye
Üye

Mesajgönderen kanijya » Mart 6th 2007, 18:26

ÇOK ŞİDDETLİ KADINSI ÖZELLİKLERİ TETİKLER JİNOKOMASTI İÇİN BİRE BİRDİR.

paco_bautista1975
Üye
Üye

Mesajgönderen paco_bautista1975 » Mart 6th 2007, 19:08

evet XXXXX en iyi ilaçlardan biri. En azından kalıcı etkileri çok. XXXX yı (200 mg.) XXXXX ve XXXXX ile kombine ederek 10 haftalık bir kür ile çok iyi netice almıştım. Şimdi daha etkili bir kür daha düşünüyorum. Daha etkili kullanımı testo ve dianabol ile olanıdır. Bu seferki kürüme XXXXX ve XXXXX de dahil edeceğim.

ramiz akkurt

Mesajgönderen ramiz akkurt » Mart 6th 2007, 21:19

Her sporcunun merak ettiği ve bir kerede olsa yapmak istediği olay KÜR.. Kürü geniş anlamda düşünmek lazım..
Ne getirecek bize ve neler götürecek...
Getirisi sadece kısa dönem de gösteriş çevreye gösterilen kas görüntüsü ve irilik kürün gösteriş etkisi bittikten sonra kalanlar evet kalıcı olanlar ile başbaşa kalmak kürü yapan kişinin sorunudur...
Kür insanlara kısa zamanda bir görüntü verecektir ama gelen bu hızlı değişim hızlı bir şekilde de gidecektir.
Gerçek bir vücut yapmak benim kendi eserim diyorsak KÜR den uzak durarak sağlıklı bir şekilde BESLENME+İDMAN+DİNLENME döngüsünde devam edersek uzun vadeye yayılacak estetik bir görünüye sahip olmamıza yaklaşmamız kaçınılmaz olacaktır....

paco_bautista1975
Üye
Üye

Mesajgönderen paco_bautista1975 » Mart 6th 2007, 21:49

ramiz yazdı:Her sporcunun merak ettiği ve bir kerede olsa yapmak istediği olay KÜR.. Kürü geniş anlamda düşünmek lazım..
Ne getirecek bize ve neler götürecek...
Getirisi sadece kısa dönem de gösteriş çevreye gösterilen kas görüntüsü ve irilik kürün gösteriş etkisi bittikten sonra kalanlar evet kalıcı olanlar ile başbaşa kalmak kürü yapan kişinin sorunudur...
Kür insanlara kısa zamanda bir görüntü verecektir ama gelen bu hızlı değişim hızlı bir şekilde de gidecektir.
Gerçek bir vücut yapmak benim kendi eserim diyorsak KÜR den uzak durarak sağlıklı bir şekilde BESLENME+İDMAN+DİNLENME döngüsünde devam edersek uzun vadeye yayılacak estetik bir görünüye sahip olmamıza yaklaşmamız kaçınılmaz olacaktır....

tabii ki ramiz bu konuda sonuna kadar haklısın. kür sadece araçtır. amaç değildir. yalnızca kısa süreli şişmek, iri görünmek, su toplatmak veya hava atmak amaçlı sadece insana zarar verir. ama biz belli bir seviyeye geldikten sonra artık kür zaten gerekiyor. yoksa diğer arkadaşlarımızdan geri kalabiliyoruz. vücut neredeyse doyum noktasına ulaşmış durumda. bu konumda da steroid devreye giriyor. ama bilinçli olarak devreye giriyor. Dinlenme süreleri ve koruyucular kullanılarak en aza indirilen yan etkilerle BESLENME- DİNLENME- SERT İDMAN - SUPPLEMENT TAKVİYESİ- VE KÜR İLE iyi bir seviyeye gelip kazandığımız kas kütlesinin en az %70 ini korumayı hedefliyoruz.

mesela benim önceki kürümde böyle oldu. ve XXXX ile yaptığım kürden çok memnun kaldım. daha önceki XXXX ve xxxxxx kürümde de etkili ve kalıcı sonuçlar almıştım. herşeyden önce bilinçli kullanım çok önemli.

ramiz akkurt

Mesajgönderen ramiz akkurt » Mart 6th 2007, 22:02

Bırak dostum arkadaşlarından geri kal onlar senden önce gitsin...
Sen bu sporu kendin için mi yapıyorsun yoksa arkadaşların ile aynı seviyede gitmek için mi...
KÜR zararlı etkisini göstermeye başladığında ne olucak....
Sadece amaç spor ise doping neden ihtiyaç duyuluyor...
Ve zamanla her KÜR bir öncekinden daha tehlikeli bir boyutta oluyor..
İnsan bedeni her zaman bir öncekinden daha fazlasını ister bunu sakın unutma dostum...
Bilinçli acaba türkiye de kaç tane bu işi bilen hoca var...
Bilinçli KÜR yaptırabilen hoca tanıyan varmı aranızda arkadaşlar...

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir