Deca Durabolin kulanan var mı

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

nafto
Yeni Üye
Yeni Üye

Deca Durabolin kulanan var mı

Mesajgönderen nafto » Mart 16th 2006, 20:17

Deca çok övülen bi anabolizan ,tendon ve eklemleri kuvvetlen dirdiği ve en az yan etki en çok gelişim sağladığı söylenmekte .Bende tanesi 5$ dollara 100mg oraganon karachi, 100 tane aldım .Güle Güle kulanacam .Daha önce kullanmış arkaşlardan görüş bekliyorum ,

Saygılar

Friends Don't Let Friends LIFT LIGHT

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mart 16th 2006, 23:05

Umarim siteye ilk yazini steroid bilgisi icin atmamisindir.

Big Ted
Üye
Üye

Mesajgönderen Big Ted » Mart 17th 2006, 00:50

en az yan etki en cok gelisim, hahahahah ole bisey yok dostum. ne kadar faazla yan etki o kadar fazla gelisme var.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Mart 17th 2006, 00:53

100 tane

bogaz köprüsünden atlamakla ayni sey.

deca, propionat ve metandienon en cok sahtesi yapilan ilaclarin basinda gelir. insallah basina birseyler gelmez...

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Mart 17th 2006, 01:05

ne kadar fazla yan etki, o kadar fazla gelisme var.

cok dogru !!!!

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 17th 2006, 08:03

ne kadar cok alırsanız o kadar cok gelişiyorsunuz yaa ondan yüz tane almıştır arkadaş.yazık yaaa.valla yazık.Bu mantıktaki insanlar oldukca ilaç satıcıları daha cok para kazanır.100 adet deca.korkunc bir şey. 8-)bir de üstüne üstlük sahte ise vah ki ne vah.
parayı gectim yazık karaciğere.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Mart 17th 2006, 11:47

aramıza hosgeldın...ama ılk mesajını steroıdler bolumune acmısın sana uyelık ıptal sebeblerını bırkez daha hatırlatmak ısterım..

2-Site icersinde steroidlerle ilgili tartismalar yapilabilir konusulabilir ancak kur tavsiyeleri verilemez ve ilaclar ozendirilemez bu konularda israrla uyarilari gormemezlige gelen uyeler uzaklastirilirlar.

3-Forumda ticarete yonelik satislar yapilamaz.Steroid saticisi oldugu belirlenen uyeler sinirsiz olarak uyelikten uzaklastirilir bu tur sitelere link veren uyeler de uyari alirlar.

bana soracak olursan hıc kullanmamalısın cunku deca vucudda en uzun surede cıkan bır steroıddır..ılacı kullandıktan 1 sene sonra bıle dopıng testınde cıkabılen bır ılactır tendonları guclendırdıgı dogrudur ama 100 taneylede tendonu duzeltırken baska bır organını kaybedebılrısın dıkkatlı ol kullanma derım

nafto
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen nafto » Mart 17th 2006, 11:53

Yok ilaç sahte deyil araştırdım.Oraganon firmasının orjinal.

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Mart 17th 2006, 19:58

Nafto uzak dur boyle islerden oncelikle duzenli beslenme ve antremani tam anlamiyla ogrenmeye cali$...

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Mart 17th 2006, 20:17

Nandrolon maddesi anabol degeri cok yüksek bir maddedir fakat sentetik hormon oldugunun farkindamisin bilmiyorum arkadasim. Öncelikle bu madde yi neden kullanmak istiyorsun bunu kendine sorman gerekiyor.
Asagidaki siklardan birisi mi seni etkiliyor:
1- Arkadaslarim kullandi cok büyük gelisme gösterdi bende kompleksler olustu ondan-
2- Ben tembel ve sabirsiz insanim ondan-
3- Supplementleri denemedim ama hesaplarsam fazla farki yok yan etkiden korkmuyorum ondan-
4- Günlük beslenmeyi ayarlayamiyorum bunun icin steroid kullanip sansimi deniyecegim ondan-

Bu arada moderatör arkadaslarimdan sunu rica ederim. Bu konunun derinlemesine özendirici boyutuna gelmesini engelleyelim.

Bu arada bir arkadasimiz yazik karacigere demis. Nandrolon maddesi karacigere yan etki göstermiyor. Bu olay 1987 senesinde 700mg nandrolon maddesini 2 sahis üzerinde deneyerek ispatlanmistir. Ufak dozlarda karacigere yardimci rol bile üstlenebilmektedir.

NANDROLON maddesinin belirgin yan etkileri:

1- Kilosu düsük sporcularda yada yüksek dozlarda alindiginda burun kanamasi görülebilir. Bunun sebebi nandrolon maddesinin kani inceltmesidir ve agir baski yapmasidir.
2- Maddenin vücut icerisinde bayan hormonu olan progesterona ve öströjene dönüsmesi sonucu jinekomasti(kadinsil meme sismesi sarkmasi) görülebilir.
3- Madde ilk 2-3 hafta icinde vücutta asiri potent gücünü artirir fakat sonraki günlerde potent gücünü zayiflatir. Sporcu bu devrelerde seksüel isteginde belirgin bir düsüs görür. Kür bittikten sonra bu biraz daha devam edebilir.(yaklasik 1-1,5 ay)
4- Yumurtaliklarin kücülmesi ve sarkmasini saglatir. Dengesiz doz ayarlarinda bu yan etkinin cikma ihtimali yüksektir.
5- Bas agrisi görülebilir

Diger steroidlerde olupda bu steroid maddesinde gözükmeyen yan etki:
1- Akne
2- Sac dökülmesi

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir