Deca Durabolin kulanan var mı

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

tayfun
Üye
Üye

Mesajgönderen tayfun » Nisan 3rd 2006, 10:23

bence bi tahlil yaptır ilacı bir arkadaşım aldı içinden şekerli su çıktı...sakın ambalajıona inanma yada hollanda malı diye ...fiat biraz şüphe çekiyo çünki.vucutta kalma süresi 18 ay diye biliyorum ben...

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Nisan 3rd 2006, 21:31

türkiyede steroid maddelerini analiz eden hic bir labor yoktur. Sadece 2 adet vardir ve bunlar Dis endeksli calismamaktadir. Fakat Bazi kimyaci sahsiyetler bu tür konularla ilgilendigi icin amatör bir labor yada makine ile maddenin icinde ne nandrolon(deca) varmi yok mu seklinde analiz edebilirler fakat icinde hakkaten 200mg nandrolon mu var yoksa 50mg nandrolon mu var seklinde analizi gerceklestirmek mümkün görünmüyor.

Peki bu etapta ne yapilmalidir?

Yapilacak en basit yaklasim, organon ve norma markalarini satan saticilardan uzak durmalidir. Organon firmasinin ürettigi deca larda bile Underdose denilen madde azaltilmasi görülmüstür. Dikkat edilmelidir.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Nisan 5th 2006, 10:03

evett trkıyede ılacların hepsı sahte hıcbırını guvenmemek lazım

nafto
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen nafto » Nisan 22nd 2006, 07:51

İlaç sahte deyil gerçek ,organon karachi 100mg ,pakistanlı bavul ticareti yapan adama getirtirdim ,yazıları metalik altın rengi ,kendini belli ediyor zaten.
ama piysada dolaşan ürünlere dikkat herşeyin sahtesini yapıyolar.

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Nisan 22nd 2006, 12:28

kardeş steroidler iyi bişey değildir yan etkisi az bile olsa dediğin 100 tane bu ilaçlardan kullanırsan olursun bir keş. uyuşturucu bağımlılarından farkın kalmaz kısır olmayı vede erkekliğini kaybetmeyi göze alıyorsan kullan kelliği geçtik artık ama organlarına zarar veren ilaçları alman pek mantıklı bişey değil kas yapıyım derken hayatını karatma

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Nisan 22nd 2006, 12:31

yuh be o kdrdamı kendine güveniyosun eb arkadaş bide diyosun pakistanlı bavul ticareti yapan adam getirttim oha be eczaneden alsan gam yemiycem inşallah bişey olmaz ama kullanma bunları

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Nisan 24th 2006, 11:37

türkiyedeki ilaclarin hepsi sahte demek yanlis olur. Bunun arastirmasini yapmadan sadece bir cümleyle kesip atamayiz. Olayin birde su boyutu vardir.
Örnegin birisi ilac aliyor varsayalimki hacim icin A ilacini aliyor. Bu A ilacini kisa devreli kullaniyor örnegin 13 hafta kullanmasi gerekirken sporcumuz 5 hafta kullaniyor. Daha sonra ilac normal dozda aliniyor fakat sporcumuz beslenmesine dikkat etmedigi gibi idmanlarinida asiri agir yapiyor ve 5 haftalik periyotta ancak 2 kg vücut agirligina sahip oluyor yada 1kg. Dolayisiyla aldigi ilacin sahte oldugunu düsünüyor. Bu durum bugün dünyanin her ülkesinde var ve yasaniyor.

Bundan dolayi hic SIKILMADAN sürekli beslenme ve idmanlarin dogru olmasi gerektigini sporcu arkadaslarimiza hatirlatiyoruz.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Nisan 28th 2006, 10:07

ama sunu kabul etmek lazım hangı ılac olursa olsun sonucta vucuda az ya da cok bır sekılde zararı war o yusden hıc kullanmamak en mantıklısı bence zaten bundan sonra eger federasyon acıldıgında yarısmalara gırecek olan arkadaslar warsa yarısmaya 1 ay kala test yapıolar ardından yarısmadan hmen sonra bırde eger dopınglı cıkarsa 6 ay HAPIS CEZASI artı para cezası ve son olarakta omur boyu men cezası alacak HABERINIZI OLSUN!!

atacans
BANLANDI

Mesajgönderen atacans » Nisan 28th 2006, 22:19

abi bu steroidlerle ilgili yazıları gördüktn sonra kanım dondu ben intahar edilerek yapılan kasdan ne anlarım kardeşim bunlardan sonra 1 trilyon verseler bir iğne vurmam kendime kimse alınmsın ama nu ilaçları zavallı insanlar kullanır aklı olan böle bi cahillik etmez o vucudu sağlıklı olmak için yapıyorsun steroid kullanarak ise dışdan düper bir vucud elde edilebilir ama için çürüktür ve bunu bilirsin bu korkunç birşey tıpkı içi çürük bir elmanın dışdanışıl ışıl parlaması gibi haksızmıyım?????

atacans
BANLANDI

Mesajgönderen atacans » Nisan 28th 2006, 22:21

bundan sonra die bi cümlem var bazıları yanlış anlayabilir hani steroid kullanmışımda bi daha kullanmıcakmışım gibi gözüküo zuhahahah böle bişi yok hiç kullanmadım yanlış anlaılmasın istedim

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir