doping mi değilmi

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

kavranhan
forumdostu
forumdostu

doping mi değilmi

Mesajgönderen kavranhan » Haziran 14th 2006, 16:07

arkadaşlar geçenlerde msn de sohbet ederken biriyle tajnıştım kendisinin dediğine göre şampiyonaya hazırlanıyormuş adını vermeyeceğim biraz sohbet ettikten sonra koun dopinge testesterona geldi bana kür yapıyormusun dedş bende hayır dedim bana bazı hormon iğneleri adını verdi PROPEANAT DEKA WISTROL ENATAT ( 4 er tane ) toplam 20 iğne dediğine göre proteinle beraber 8 kilo almış sorduğumda bunlar steroid değil dedi kiloyuda et olarak aldırıyormuş dolayısı ile kürü bitirdikten sonra ani kilo kayıpları olmuyor zararı da yokmuş olsa bile yan etkilerinm ilacı 10 tl imiş bu arada toplam 50 avro dedi siz ne dersiniz birde benim merak ettiğim bu meretin kullanımı bittikten hemen sonra ani kilo kaybı oluyormu çünki oluyorsa kullanmanın bir amacı yok ? hocamla konuştum bunlar steroit dedi zararlarından bahsetrtik SİZ NE DERSİNİZ ? :eek:

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Haziran 14th 2006, 16:55

Birkere zararı olmayan hiçbir ilaç yoktur. Eğer zararı yok ise o zaten ilaç değildir suplementtir veya doğal bir üründür. Bunlar direk doping sınıfına giren ilaçlardır. Kullanmanı hiç tavsiye etmem. Acısını sonra çekersin. Bunların yerine suplement kullan derim. İlle de ısrar ediyorsan sen bilirsin.

polatyucel
Üye
Üye

Mesajgönderen polatyucel » Haziran 14th 2006, 20:50

Konuştuğun arkadaşa sormak isterdim: Bahsettikleri steroid değil de ne imişşşş???

polatyucel
Üye
Üye

Mesajgönderen polatyucel » Haziran 14th 2006, 20:53

Bir de nerde yarışma varmış ne yarışmasıymış onu sormak lazım!!

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Haziran 14th 2006, 20:54

: ))))) sen şimdi msnde sohbet ettiğin birinin dediğini yapmaya karar werdin??? sakın bööle bi yanlış yapma! bunun uyuşturucudan farkı yok we geri dönüşüde yok! artık bunu anlayın. insanoğlu yetinmeyi bilmez herzaman daha fazlasını ister. iradenize sahip çıkın. spor yapıyosunuz adı üstünde sağlıklı we huzurlu bi yaşam için...

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Haziran 15th 2006, 11:03

kavranhan bu yazdıkların hepsı dopıngın taa kendısıdır eger sende daha yuzunu bıle gormedıgın ve tanımadıgın bırının sozune ınanarak bu ILACLARI kullanmak ıstersen aklına sasarım...ayrıca sunuda unutmamak lazım bır defa basladın mı gerı donusu olmayan bır yola gırersın bunuda unutma...

burdan bırkez daha hatırlatmak ıstıorum:

[highlight=red]2-Site icersinde steroidlerle ilgili tartismalar yapilabilir konusulabilir ancak kur tavsiyeleri verilemez ve ilaclar ozendirilemez bu konularda israrla uyarilari gormemezlige gelen uyeler uzaklastirilirlar.

3-Forumda ticarete yonelik satislar yapilamaz.Steroid saticisi oldugu belirlenen uyeler sinirsiz olarak uyelikten uzaklastirilir bu tur sitelere link veren uyeler de uyari alirlar. [/highlight]

kavranhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kavranhan » Haziran 15th 2006, 16:45

ya yok hocam ne kullanması sadece bana inandırıcı gelmemişiti zaten ben hocamla da görüştüm bana bunların doping olduklarını söylemişti ben sadece sizlerinde bilgisi olsun bu sporu yapanlar içinde bizleri keklemeye çalışanlar olduklarını anlatmaya çaılşıyordum ayrıca işi gücü bırakıpda doping satacak değilim herhalde satanlarıda bulacak olan site yöneticileri değil polislerdir umarım çağlar beni satıcılıkla suçlamıyordur

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Haziran 15th 2006, 18:42

ben senı satıcılıkla suclamıorum sadece hatırlatmak ıstemıstım hepsı bu yoqsa kımsenın sahsına ozel bırsey solemedım

kavranhan
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kavranhan » Haziran 15th 2006, 19:56

kardeş sen tam anlamaın ben mesajın sonunda hocamla görüştüm bunlar steroittir dedi ben sadece bunları sizinde bilmeniz gerektiği için yazdım yoksa aklı selim insanım bunlaraihtiyacım yok bu arada doping ile anabolik steroit ler ayrı gruptamı karşılaştırılyor

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Haziran 15th 2006, 20:15

Hassas bir konu

Oncelikle internet ortaminda bir cok firsatci steroid satarak gelir edinmeye calisiyor bunlar sizlere her turlu yaklasabilirler cok dikkatli olun saglignizi hice sayarak kendi kazanclari icin olmadik ilaclari sizlere satabilirler dahasida bu ilaclarin cogunun icinde ne oldugu dahi bilinmemektedir yani cogu sahte dir.

Salonlarda ki hocalariniz bile sizlere bu teklifleri yapabilir ben bunu yapan cok hoca gecinen insanlar gordum hatta aramizda cok tanidik isimler dahi bunu yapiyorlar ne yazikki.

Siz siz olun steroid konusunu bu kadar hafife alarak insanlara alet olmayin.

Son olarak steroidle gelen hacim kas kutlesi sizin misafirinizdir gelir ve gider zararlari ise kalicidir.Steroid kullanimindan sonra kazandiniz guc ve hacimi kaybettinizde calistiniz salona dahi tekrar gidemessiniz cunku bu gucu ve hacmi yitirdinizde kompleks yapabilir ve tekrar kullanmak durumnda kalirsiniz buda sizi icinden cikamiycaniz bir fasit dairenin icine alabilir.

Naturel calismalarla elde ettiniz kas kutleniz her zaman sizindir misafir degildir kalicidir sizi birakmaz hic bir yere gitmez ve size saglik kuvvet kendine guven verir.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir