steroid kullananlar ayrıca suplement kullanıyor mu ?

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

frankzane
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen frankzane » Eylül 28th 2006, 20:09

Bende Katılıyorum Musabık olanlarla amator olarak spor yapanları aynı kefeye koyamayız.Ben musabık bir sporcu olarak sunu derimki bizim amacımız ve hedefimiz farklı ben musabakalar sayesinde kendime spor hocası olarak iş buldum.Simdi kendime ait salonum var ve hayatımı buradan kazanıyorum.Musabaka olunca ve iyi bir derece yapınca kendinizi tanıtabilrsiniz , salonunuza yeni uyeler cekebilirsiniz,reklamınız olur bunlar en basit anlamdaki karları.musabakada derece yapmak içinde işi kuralına gore yapmak zorundasınız ben aynı zamande veteriner oldugum için farmakoloji ile ilgili bilgim var.sonucta size sunu derim "İLAÇ DOZUNDA OLURSA İLAÇ'TIR , DOZUNU AŞARSA ZEHİRDİR". herseyin fazlası vucuda zarar verir.Ama dunyadaki her musabık sporcu az cok bir takım performans arttırıcı maddeler alıyor ve almaya devam edecektir....

knights
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen knights » Eylül 29th 2006, 04:28

evt ben biraz düşünmeden konuya cevap yazdım dengesizce bi cevap oldu mesajı azdııımdada ne kadar büyük boyutlara varacagını biliyodum ama yollamıştım ve geç olmuştu..

NE KADAR ÖZRÜ DİLESEM AZDIR BELKİ BENDE MÜSABAKAYA KATILACAGIM BENDE DOPİNG ALACAGIM COK YANLIŞ ŞEYLER YAZDIM..

AFFEDİN DEMİYORUM.
ÇÜNKÜ HTA BENDE.

knights
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen knights » Eylül 29th 2006, 04:30

SACMA SAPAN KONUSTUM HAKLISINIZ VALLA SİTEDEN ATMAK DEĞİL PARA CEZASI BİLE GEREKİR. BANA

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Eylül 29th 2006, 10:37

knights yazdı:SACMA SAPAN KONUSTUM HAKLISINIZ VALLA SİTEDEN ATMAK DEĞİL PARA CEZASI BİLE GEREKİR. BANA

Önemlı olan hatanı anlamak sen bunu yaptın aıle ıcersınde bazen oluor bole tartısmalar hos gormek lazım gercı bıras kırıcı konusmusun ama zararın neresınden donersen kardır..Umarım yarısmacı abılerımız ve arkadaslarımız sana cok kırılmamıslardır...

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir