İlk Kür Testo Enathe 250mg 12 hafta

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

jelibon
Yeni Üye
Yeni Üye

İlk Kür Testo Enathe 250mg 12 hafta

Mesajgönderen jelibon » Temmuz 15th 2016, 22:30

Size sorucağım şeyler var arkadaşlar.İstediğinizi yazabilirsiniz ben bilgi almak için kendi sorularımı yönelticeğim.
Öncelikle anabolik steroidleri bütün gerçek yarışmacılar kullanıyor bunun gerçekliğini tartışmaya gerek yok.Ben size bir ürün sorucağım.
Testosterone Enanthate bu ürünün yan etkisi nedir?Kullanıpta üzerinden zaman geçtiğinde yan etkisini görenler var mı?Kalıcı hasar mı yoksa artan testonun östrojene dönüşmesi sonucu jinekomasti oluşması hususunu pct ile ürünlerle kestik diyelim.Kalıcı vücudumuzda her daim kalıcak bir hasarı var mıdır bu ürünün ?
Peki dozajlama 200mg-250mg-500mg gibi dozajlama görüyorum bu üründe bu kullanılacağı anabolizanın dozuyla uyumlu oluyor.Ama ilk defa kür yapıcak bir kişi 250mg la mı , 150mglamı başlamalı , burda dozaj miktarı tam olarak neyi ifade ediyor.
Ben 12 hafta 100mg bu yıl kür girsem , diğer yıl 150mg , diğer yıl 200mg kür girsem bu dozaj artışları tam olarak testo artışında %lik artış farkımı yaratır.(Anabolizansız)Yani 100mg girdiğim yıl diyelim ki %55 testo artı , diğer yıl 150mg girdim %66 gibi bir durum mu?
Testo 250mg 12 hafta mı , Testo 200 Mg 12 hafta mı yapmayalım ilk kürü ?Testoyla birlikte anabolizansız ilk kürünü yapanların kür bitimi gördükleri yan etkileri , 6 ay sonra ve daha daha sonrası gördükleri yan etkileri nelerdir , kalıcı bir yan etki görmüşler mi?
Burda bazı sorularım aslında bu ürünü kullanan kişilere hitap ediyor.Gerçi yarışmacılar testoyu çerez niyetine gömüyorken beni ürkek kedi görücek ama cevaplamaya çekinmezler umarım...

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir