Fikirleriniz...

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

Muhsin
forumdostu
forumdostu

Fikirleriniz...

Mesajgönderen Muhsin » Ekim 9th 2006, 16:29

Evet arkadaslar ilac kuLLanmadan kimse olipiya lardaki vucutcular gibi olamaz.. Bunu ogrendik..

Peki normal besin ve supplementlerin yardimiyla ortalama kac yil gelisme saglanir? tabi bu dediklerim iyi calisma iyi beslenme.. fikirlerinizi bekliyorum..

BECO
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BECO » Ekim 9th 2006, 17:15

walla heralde 5 sene falan sürer adam akıllı bi vücut için diye düşünüyorum

CYBER_COUNTER
Üye
Üye

Mesajgönderen CYBER_COUNTER » Ekim 9th 2006, 17:48

Kişinin genetik yapısına ve diğer dediklerine (düzenli supplement, ant. vb...) bağlı olarak; 3 ila 5 yılda kendi anatomik zirvene çıkarsın. Sonrası sana kalmış. İster bununla mutlu ol ister kür ile devam et.

Burak Gençoğlu
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen Burak Gençoğlu » Ekim 22nd 2006, 22:17

Aslında lifler zorlandıkça gelişiyorsa bence ağırlık arttıkça gelişme de sürecektir ama nereye kadar dersek en az 5-6 sene olacağını düşünüyorum.Biyolojik açıdan bakarsak sterodiler Kimya'daki katalizörler (hızlandırıcılar)gibi yani istenilen noktaya koşarak ve yürüyerek gitmek gibi supplement +iyi antrenman+dinlenme vs.ile vücut iyi bir hal alacaktır.En azından göz önünde bulunduramadığımız biyolojik olaylar ihmal edildiğinde.

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Ekim 25th 2006, 00:03

bitti diyene kadar antreman bitene kadar gelişim diyorum başkada bişey demiyorum. "kendimizi zaman ve ufak tefek şeylerle sınırlamayalım ufkumuzu geniş tutalım."

way-cell
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen way-cell » Ekim 25th 2006, 01:11

Aslına bakılırsa dogal yollar ile yapılacak herşeyi yaptıgımıza inandıgımız yere kadardır bu süreç veya zaman artık nasıl adlandırmak gerekiyorsa.Zaten insan vücudun bir hacim kapasitesi var(kas sistemi hususun da) ve bı noktaya kadar gelişebiliriz.Federasyon başkanı şunu diyor eger VG doping almadan yapılamıyorsa(ki ben doping yapmayanın ilk 3 e girecegine inanmıyorum) bu branşı kaldıralım yerine bodyfitness ı tercih edelim.
Evet arkadaşlar şu bir gerçek her metabolizmanın dogal beslenme+supplement ile ulaşabilecegi bir nokta var bunun zamanı beslenmenize ciddiyetinize göre degişir bir zaman belirtmek hiç dogru degil bence 3 sene dogal besleniyorum de eksik beslen örnegin ne oldu o üç yılın sonunda geldigin noktaya belki 1 senede gelecektin umarım anlatabilmişimdir.

kerem2017
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen kerem2017 » Ekim 25th 2006, 08:38

Suplementlerle ve iyi beslenme programı ile ancak 7-10 senede iyi bir vücut sahibi olunur. Daha kısa sürede yapılırsa kür vardır işin içinde derim.

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Ekim 25th 2006, 19:05

üç yılın sonunda geldigin noktaya belki 1 senede gelecektin umarım anlatabilmişimdir.

Burda yanlısın war steroıdlerle yapılan kas nasıl cabuk olustuysa o sekılde o hızla gerı doner bunu da belırtmek ısterm..Ayrıca suplementler dogal ek gıdalardır vucuda zararı yoqtur ama steorılerın burda zararını yazmaya calıssamkım bılır kac sayfa cıkacak...

cure
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cure » Mart 14th 2007, 18:33

bence gelişme herkeste biyere kadar olur biyerden snra 1ml bile buyumessin buda ortalama 3 yılı bulur giibme gelio gerci beslenmene calısmana uykuna bağlı ama ilaçsız cok ii bi vucudu kimse hayal etmesin..

paco_bautista1975
Üye
Üye

Mesajgönderen paco_bautista1975 » Mart 14th 2007, 21:12

Steroid/ anabolizan kürü olmaksızın 10 senede sadece ve sadece atletik bir vücuda sahip olunabilir. Ama kür takviyeleri ile 2 senede hem kalıcı hem yağsız kas kütlesi elde etmek mümkün.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir