Streoid Hakkında(MUTLAKA OKUYUN!)

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Ocak 19th 2007, 18:33

Vucut Gelistirme sporu ilacsiz yapilamaz dusuncesi ne yazikki hakimdir BU KESINLIKLE YANLISTIR.

edip hocanin bu görüsü tamemen ve kesinlikle dogrudur. kanit olarak ben buraya kendimi gösterebilirim.bu konu hakkinda herkesle tastismisimdir, ama kimse inanmamaktadir. bu siteki , galerideki resimlerime bakin. kesinlikle hicbir steroid kullanilmadan yapilmis bir vucutdur. kesinlikle hicbirsey, ne anabolik ilaclar , ne su atici (diüretik), ne de efedrin....yarismalara hazirlanirken bile. sadece supplamentlerle ve dogru bir calisma, beslenme, dinlenmeyle yapilmis bir vucuttur. tam 14 senede olusmus bir emektir. tamam body ci gibi görünmeyen (ki zaten ben fitness de yarisiyorum), zayif bir vücut ama, kesinlikle natürel olarak yapilmis, ve bu isin steroid kullanilmadan gelinebilecek seviyesini göstermek icin cok güzel bir örnektir. bu ise yeni baslayanlar kesilikle steroidsiz vucut yapamayacaklarini düsünmemelidirler.steroidler kesinlikle bu sporu yapmak icin bir kosul degildir....

Mr.Sosa
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Sosa » Şubat 2nd 2007, 00:15

sumer cetinkaya yazdı:
Vucut Gelistirme sporu ilacsiz yapilamaz dusuncesi ne yazikki hakimdir BU KESINLIKLE YANLISTIR.

edip hocanin bu görüsü tamemen ve kesinlikle dogrudur. kanit olarak ben buraya kendimi gösterebilirim.bu konu hakkinda herkesle tastismisimdir, ama kimse inanmamaktadir. bu siteki , galerideki resimlerime bakin. kesinlikle hicbir steroid kullanilmadan yapilmis bir vucutdur. kesinlikle hicbirsey, ne anabolik ilaclar , ne su atici (diüretik), ne de efedrin....yarismalara hazirlanirken bile. sadece supplamentlerle ve dogru bir calisma, beslenme, dinlenmeyle yapilmis bir vucuttur. tam 14 senede olusmus bir emektir. tamam body ci gibi görünmeyen (ki zaten ben fitness de yarisiyorum), zayif bir vücut ama, kesinlikle natürel olarak yapilmis, ve bu isin steroid kullanilmadan gelinebilecek seviyesini göstermek icin cok güzel bir örnektir. bu ise yeni baslayanlar kesilikle steroidsiz vucut yapamayacaklarini düsünmemelidirler.steroidler kesinlikle bu sporu yapmak icin bir kosul degildir....

Sevgili sümer çetinkaya;
Ne efedrin nede diüretik herhangi birşey kullanmadığınızı belirtmişsiniz buna inancım sonsuz..Acaba sizi izlediğimiz o yarışma videolarındaki ve resimlerinizdeki kuruluğu nasıl elde ediyorsunuz biraz bilgi verebilirmisiniz? teşekkür ederim...

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Şubat 2nd 2007, 13:16

ben uzun yillar kocaeli-izmitte oturdum. orada bir arkadasim var, adi Mahmut Dogan. Mahmut son yillarda cok iyi bir gelisme gösterdi ve türkiye sampiyonluguna kadar yükseldi. kendisi benim cok sevdigim bir insandir.

Benim son günlerde deri altindaki suyu atmak icin kullandigim yöntemi banada o ögretti. bende baslarda hic inanmamistim, ama uygulayinca gördümki gercektende cok basit ve mükemmel bir sonuc veren yöntem.

bu yöntem yarismaya son 10-12 gün kala basliyor. "TUZ ve SU" dengesiyle olan bir olay. tabiki bunu yapmadan önce vucudun cok iyi dir diet dönemi gerimesi lazim.

yöntemi simdi burada uzun uzun yazmak istemiyorum, genel olarak söyle, yarismaya 10-12 kala vücuda tuz ve su yüklemesi yapiyorsunuz. ama bu cok exrem boyutlarda, öyle kitaplarda yazildigi gibi 3-5 gram tuz ve 4-5 litre su degil. mahmutun tabiriyle avuc avuc tuz... su miktarida 10 litre civarinda. bu tabiki pekte saglikli olmayan vucudun mineral dengesini bozacak bir yöntem. ama yinede benim diüretik lere karsi tercih ettigim bir yöntemdir.

Mr.Sosa
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Sosa » Şubat 2nd 2007, 14:22

Bunu ilk defa duydum işte ve ayrıntılarını cidden merak ettim..

Bir de bunun yanında insanlarda genel olarak şöyle bi düşünce var.."Yarışmaya Carnitine'le Cla ile girilmez.." İlla efedrin, clen yada tiroid hormonunu etkileyen maddeler kullanılacak gibi bir durum yaratılıyor ister istemez...Siz bu düşünce için ne diyosunuz? Çok kalın derisi olan birisi doğal yollardan kas kaybetmeden incelme konusunda ne kadar başarılı olabilir?

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Şubat 3rd 2007, 13:45

Çok kalýn derisi olan birisi doðal yollardan kas kaybetmeden incelme konusunda ne kadar baþarýlý olabilir?

na kadarmi basarili olabilir, iste sana kaniti...
Resim

Mr.Sosa
Üye
Üye

Mesajgönderen Mr.Sosa » Şubat 3rd 2007, 22:34

Sevgili Sümer Çetinkaya, bu resimler arasındaki geçiş çok güzel ve ilaç kullanarak amacına ulaşmak isteyen arkadaşlara ders olacak nitelikte...Şu aralar herkes büyümeye çalışıyor ancak malum 2-3 ay sonra yaz için hazırlıklar başlıcak..Definasyon konusu ile ilgili herkesin 3 aşağı 5 yukarı bir bilgisi var ancak sizin bu iki resim arasında ne kadarlık bir definasyon periyodu yaşadınızı ve nasıl bir yol izlediğinizi bilmek isterim..Teşekkürler...

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir