ilk kurum hakında yardım

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

onepac
Üye
Üye

Mesajgönderen onepac » Kasım 3rd 2006, 15:33

anlıyorum abıcım pekı bu kur yası kac

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Kasım 3rd 2006, 15:35

18 yaşında gelişme dururmu ya salonda adamlar 30 40 yaşında hala gelişiyorlar senin nasıl duruyo durduysa bi sorun vardır steroid kullanma doktora git o zaman

onepac
Üye
Üye

Mesajgönderen onepac » Kasım 3rd 2006, 15:41

ılerleme derken ben kıloda demek ıstedım kılom ılerlemıyo bunye kaldırmıyo artık kılo ılerlemıyo

Kullanıcı avatarı
Caglar Cesur
VIP
VIP

Mesajgönderen Caglar Cesur » Kasım 3rd 2006, 15:42

18 yasında gelısımın mı durdu?**Bence sen ısın kolayına kacıorsun ama sunuda unutmakı steroıdle yapılan kas nasıl cabucak olustuysa oı sekılde de gerı doner..Steroıdle kur yaparak kendıne zarar werecegıne o paraya suplemente wer glutamıne creatıne bcaa amıno lıquıt proteın tozlarıyla beraber hepsını ıyıce bır kombınasyon yap yanına yemegını yee bakalım gelısıomusun gelısmıormusun?*En azından senın vucuduna bır zararı olmıcak ve DOPİNG kullanmıs olmayacaksın..

Kemal17
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal17 » Kasım 3rd 2006, 15:43

18 yasında gelısımın mı durdu?**Bence sen ısın kolayına kacıorsun ama sunuda unutmakı steroıdle yapılan kas nasıl cabucak olustuysa oı sekılde de gerı doner..Steroıdle kur yaparak kendıne zarar werecegıne o paraya suplemente wer glutamıne creatıne bcaa amıno lıquıt proteın tozlarıyla beraber hepsını ıyıce bır kombınasyon yap yanına yemegını yee bakalım gelısıomusun gelısmıormusun?*En azından senın vucuduna bır zararı olmıcak ve DOPİNG kullanmıs olmayacaksın..

doğru demişsin çagi ellerine sağlık

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 3rd 2006, 16:25

Evet 18 yasindasin ve hormonlarin su anda kendini bunyenle saglikli birsekilde ihtiyaclara cevap vermesi icin ayarlama yapma asamasinda.

Yani su anda hormonlarin uretim ve dagilim surecini tam olarak bitirmis degil kisacasi basitce anlatmak gerekirse ergenlik cagina bile adapte olmus bir yasta degilsin henuz hormonlarin kendini ayarladigi sisteme ayak uydurmaya calistigi bir donemde bulunuyorsun .

Bu donemde alicagin disardan takviye hormon ilaclari vucudundaki hormon dengesinin kurulmasini engelliycek ayni zamanda hormon uretiminide kisitliycak ve disardan gelen hormona adapte olmaya calisacaktir.Buda ilerki yaslarinda hormon seviyenin normal diger saglikli arkadaslarindan daha assagi seviyede uretilmesi ve dengesizlik yaratmasini sagliycaktir.

Belli bir yasa kadar asla steroidler kullanilmamalidir ben bu yaslari tabiki burda vermiycem nedeni bu seferde ben bu yasdayim ok kullanabilirim havasi yaratilabilir ancak sunu sana rahatlikla soyleyebilirimki senin yasinin baya bir ustudur bu.

Sonuc olarak cok basit anlatmaya calistim ama daha basitlestiricem sana bunu bir ornekle,

Bir ev yapmaya basladin ve bunu temelini saglamlastirmadan normal kaidelere uymadan alengerli bir sekilde umursamaz bir tavirla derme catma sekilde temeli olusturdun hatta ve hatta bu temeli normal olarak olusturcagin zaman icersindeki bilgileride ogrenmekten yoksun kalarak yaptin ve derme catma yaptigin bu temelin ustune bir anda hayalindeki en iyi evi insa etmek icin malzemeler aldin ve katlari cikmaya basladin sence temeli saglam olmayan ve tam oturmamis bir bir alt yapisi olan ama ust katlari dort dortluk cikilmaya calisilan bina ne olacaktir???

Evet bu spor sabir disiplin zaman sporudur sen kisi olarak bu ilk asamadaki sabri disiplini egitimi gecirmelisin daha sonra sende yarismaci olucak sampiyon olucak kumas varsa zaten gerisini getirirsin ve o asamaya gelen hic bir vucut gelistirmecininde forumlardan steroid bilgisi almasi gerekmez cunku okulunu adim adim sabirla sakin sakin yedire yedire bitirmistir .

onepac
Üye
Üye

Mesajgönderen onepac » Kasım 3rd 2006, 16:53

tesekkur ederım bılgılerınız ıcın bıraz caydırıcı oldu dusuncem ve kararımı vercem kendınıze ıyı bakım selametle

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Kasım 4th 2006, 10:08

düşün tabiki emrah ama önce sağlığını düşün uzun ve güzel olmasını istediğin ömrünü neyle kıyasladığını düşün iyi düşün mantıklı düşün. benimde çok büyük sevgim var spora bende ilerde iyi bir sporcu olmak için çalışıyorum ilerde (ki çok uzun bir zaman diil) yarışma düşünüyorum ama senin yapmayı düşündüğün (umarım vaz geçmişsindir) bende 2 sene önce düşündüm hatta başladım ama daha başında bıraktım tadı kaçmadan vaz geçtim, gerçekten gerek yoktu buna zaten gelişiyordum ewet benimde kilo problemim vardı ama önemsemedim. ben zarar görmeden atlattım bir başkasının da zarar görmesini istemem.

Kullanacağın ilaçlar seni ne seni sporcu yapar nede sana uygulayanı hoca yapar, çok büyük çok kaslı olmak seni çok önemli bir vücutcu yapmaz bu camiada ne kadar iyi vücutcudu olan insan var sayamayız bir çoğu sadece iyi vücudu olan insan çünkü başka bir şey diil. Sporcu sağlıklı bir beden ruh ve akıl ile gerçek anlamını kazanır bunu boşuna harcama.

exselans27
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen exselans27 » Kasım 4th 2006, 10:16

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR KONU BEN ÇOK ARAŞTIRDIM KULLANIMI CİDDİ KALP HASTALIKLARINA KADAR GİDEBİLİYOR BEN İNSAN VUCUDUNUN GELİŞMESİNİN DURACAĞINA İNANMIYAN BİRİ OLARAK EĞER İNANIRSAK VE AZİM EDERSEK BAŞARA BİLİRİZ BİZİM BUNLAR GİBİ İLAÇLARA İHTİYACIMIZIN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM KESİN VE KESİN BU TİP ŞEYLERE HAYIR DİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Kasım 4th 2006, 13:05

arkadaımızın bir hedefinin olması çok güzel kendine bir hedef çizmiş ve o doğrultuda gitmek istemesi onun en büyük hakkı
ama amaca ulaşmak için herşey mübahdır felsefesine sahip dar kafalı insanların elinde olması onun hatasıda değil
sevgili kardeşim allah bize bir beyin vermiş ya bu beyni akıllı kulanıp hedefine sağlıklı bir şekilde ilerdeki potansiyel aile hayatını kurmaya vakit kalacak başarılarını ailenle ve dostlarınla uzun yıllar başarılarının sevincini paylaşacak adını dünyaya duyuracak bolca sağlıklı vaktin olur yada akılsız bir şekilde beynini kullanıp daha aile kuramadan dostlarınla dotyasıya yaşamadan başarı sevincin her seferinde sağlık sorunları yüzünden kursağında yaşayarak geçireceksin
karar vermek senin elinde mantıklı düşün kendine güven iyi araştır gözünü karartma sonra çok pişman olursun

ilerdeki uzun spor hayatında başarılar dilerim..

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir