PRİMA BALON ANABOLİZAN GURUBUNA GİRER Mİ LÜTFEEEN YARDIIIM

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

BOZOK
Üye
Üye

Mesajgönderen BOZOK » Mart 20th 2007, 00:43

şimdi diceksiniz ki sen kimsin ki milleti uyarıosun burda hocalar var onlar uyarır... ama bence her bilinçli sporcu bilinçsiz olanı uyarmalı... hele de benim mesleğim gibi kamu yararı taşıyan bir işse kamunun yararı için mesleki sınırlarım el verdiğince uyarmayı düşünüorum... nacizane fikrim yanii...

yoksa kimseye saygısızlık etmek istemem... herkese hürmetler...

probody
Üye
Üye

Mesajgönderen probody » Mart 20th 2007, 01:17

TÜM DOSTLARA VE ARKADAŞLARA;

Lütfen oldukça açık bir şekilde doping sınıfına giren maddeleri, hem de açık seçik bir şekilde ifade ederek tanıtmayalım.Zaten bunların tanıtıldığı ve özendirildiği yeterince web sitesi mevcut, isteyen oralardan girip istediği bilgilere erişebilir.Ben onaylamıyorum, ama kullanmadığımı da söyleyemem.Nedeni de açıkça ifade ettiğim taktirde kullanmayan arkadaşların da heveslenmeye başlamasıdır.Saygılarımla...
DOPİNG, EN NİHAYETİNDE CİDDİ ZARARLAR VERECEKTİR.

Kullanıcı avatarı
bodybuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen bodybuilder » Mart 20th 2007, 06:32

Probody ve diğer arkadaşlar bu sitede de bu yüzden bulunmuyoruzmu.Burdaki yönetim bu konuda çok dikkatli ben kendi adıma kullanıp kullanmadığımı kendime saklayarak hatamın veya yaptığım hareketin sorumluluğunu çekerim ama burda bunu yazıp arkadaşlarada özendirip yanlış yönlendirip birde onların sorumluluğunu çekemem.Bu sitede onun için huzurluyum biliyorumki hiç bir sayfasında steroidler özendirilmiyor bilgiler kontrol altında tutuluyor buda benim daha huzurlu olmamı sağlıyor.

kliwaj
Üye
Üye

Mesajgönderen kliwaj » Mart 21st 2007, 00:27

peki arkadaşlar şöle bir durum varsa ne yapilmasi gerekir adamin biri 4-5 senedir body çalişiyor diyelim ve gelişebileceği yere gelmiş ve vücudu artik tepki vermeme noktasına gelmiş yani gelişme durmuşşsa ne yapilmasi gerekir belli bir yerden sonra gelişme durur gibi bişey olur zaten

Kullanıcı avatarı
mucteba
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen mucteba » Mart 21st 2007, 09:53

kliwaj yazdı:peki arkadaşlar şöle bir durum varsa ne yapilmasi gerekir adamin biri 4-5 senedir body çalişiyor diyelim ve gelişebileceği yere gelmiş ve vücudu artik tepki vermeme noktasına gelmiş yani gelişme durmuşşsa ne yapilmasi gerekir belli bir yerden sonra gelişme durur gibi bişey olur zaten

Öyle bir durum olursa karar verilir ama 4-5 senede gelişim durmaz. Kafamızda kendi kendimizi durdururuz o kadar. diyelimkide durdu güzel bir vucut inşa etmek için 4-5 sene yeterli süre.

İnsanlar kafalarında bir fantazi kurguluyorlar sonra onu her şekilde gerçekleştirecekleri halde, alacakları cevap kararlarını değiştimeyeceği fikirleri sabit kalacağı halde bunları başkaları ile hocaları ile paylaşıp sorup onay almak istiyorlar, genel için bunu kullanmayın bunu böyle yapmayın dendiği halde yeterli olmuyor.

BU MADDELERİN KULLANIMI YASAK BİR ÇOK ÜLKEDE SATIŞI YASAK DAHA HALA NEYİN ONAYI BEKLENİYOR.

KENDİ VİCDANINIZ RAHATSA BAŞKALARINI ZATEN ÖNEMSEMEDEN İSTEDİĞİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

akçakaya
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen akçakaya » Nisan 25th 2007, 15:14

[glow=red]Site icersinde steroidlerle ilgili tartismalar yapilabilir konusulabilir ancak kur tavsiyeleri verilemez ve ilaclar ozendirilemez bu konularda israrla uyarilari gormemezlige gelen uyeler uzaklastirilirlar. [/glow]

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir