şu steroidler hakkında bende birşeyler yazayım...

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

atacansss
Üye
Üye

şu steroidler hakkında bende birşeyler yazayım...

Mesajgönderen atacansss » Ocak 11th 2007, 15:51

yaşım küçük ama, gördüğüm kadarıyla steroid denen şeylerin zararları bu sitede en ince detayına kadar anlatılmış tüm bunları bu siteye üye olupta okumamak mümkün değil... ee bunları okuduktan sonra ölmek için çalışanlar eğer hala varsa bence 80 iq civarındadır o kişi sitedeki bilgili kişiler bu zeka geriliği çeken insanları her şeye rağmen kurtarmaya çalışıyor fakat bence kendini alt tarafı başarı uğruna ölüme götüren insanın yer yüzünde hiçbir değeri yoktur nasıl avrupada sigara içipte akciğer kanseri olan hastalar birçok yerde tedavi edilmiyorsa burdada eceline susamış insanlar için kendinizi yormanıza gerek yok bazı arkadaşların steroid kullanma hevesiyle yazdığı mesajları okuyorum onu caydırmak için gösterdiğiniz çabayı görüyorum ve adamın sizin kafanızı şişirdim hadi selametle dediğini görüyorum o adama yardım etmek bence çok anlamsız saygılarımla selametle! (umarım kimse mesajımda bir küçük düşürme sezmez sadece düşüncelerimi yazmak istedim)

atacansss
Üye
Üye

Re: şu steroidler hakkında bende birşeyler yazayım...

Mesajgönderen atacansss » Ocak 11th 2007, 15:53

atacansss yazdı:yaşım küçük ama, gördüğüm kadarıyla steroid denen şeylerin zararları bu sitede en ince detayına kadar anlatılmış tüm bunları bu siteye üye olupta okumamak mümkün değil... ee bunları okuduktan sonra ölmek için çalışanlar eğer hala varsa bence 80 iq civarındadır o kişi sitedeki bilgili kişiler bu algılama problemi çeken insanları her şeye rağmen kurtarmaya çalışıyor fakat bence kendini alt tarafı başarı uğruna ölüme götüren insanın yer yüzünde hiçbir değeri yoktur nasıl avrupada sigara içipte akciğer kanseri olan hastalar birçok yerde tedavi edilmiyorsa burdada eceline susamış insanlar için kendinizi yormanıza gerek yok bazı arkadaşların steroid kullanma hevesiyle yazdığı mesajları okuyorum onu caydırmak için gösterdiğiniz çabayı görüyorum ve adamın sizin kafanızı şişirdim hadi selametle dediğini görüyorum o adama yardım etmek bence çok anlamsız saygılarımla selametle! (umarım kimse mesajımda bir küçük düşürme sezmez sadece düşüncelerimi yazmak istedim)

atacansss
Üye
Üye

Mesajgönderen atacansss » Ocak 11th 2007, 15:53

yaw bu quote olayını yanlışlıkla yaptım ozur dilerim

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Ocak 11th 2007, 16:05

Çok doğru şeyler yazmışsın. Sigara içnelere 2. sınıf muamelesi yapıldığını biliyorum. İnsanoğlu işte, nerde zararlı bir iş var oraya hücum ediliyor.Bilinçlenmek gerek.

turkmenaga
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen turkmenaga » Ocak 11th 2007, 18:33

aslın da biraz da kolay yoldan çalışmadan bi şeyler kazanmak isteğimiz yokmu ondan dolayı böyle yanlış yollara sapmalarımız oluyor.
halbuki istikrarlı ve kararlı çalışılmış olsa belki de zafere ulaşmak hem sağlıklı hemde garantili olacaktır.
yanlışlarım için özürdilerim.
teşekkürler.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir