steroid kürüm

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Şubat 14th 2007, 13:34

6. MESAJINDA NE BEKLERSİN Kİ SINIRLAMA GETİRMEK GEREK BOŞU BOŞUNA ZAMAN KAYBI....

eyüp
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen eyüp » Şubat 14th 2007, 13:39

Siz en iyisi konuyu kilitleyin hocam..

weider_2200
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen weider_2200 » Şubat 14th 2007, 16:14

aldığm bilgilerle kürüm dozajını indirdim.

XXXX 2 2 2 2 2

XXXX 1 1 1 1 1 1

şeklinde yapcağım.

bu arada isim wermiyorum.insanalar kürü önermiyor.bu kürü önermeyen insan da defalarca kür yapıyor n iştir anlamadım.eğer insanları olumsuz etkileceyek yada özendirecek bi şey yaptı isemde lütfen başlığı kilitleyin.ve konu kapansın.saygılarımla........

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Şubat 14th 2007, 16:18

WEIDER 2200 BIR DAHA KURLARLE ILGILI YAZI YAZARSAN BANLANIRSIN SON UYARI....

Yaptigin yanlisi sana ornekle aciklamaya cslisiyim sen bir hirsizlik yapicak olabilirsin planlayip bunu yapada bilirsin ama aleni 13 yasindaki bir gencin bile rahatlikla girip okuyabilecegi yerde bu hirsizlighi nasil yaptini neleri kulllandigini yazamassin buna kimse izin vermez bu forumu baska forumlara benzetmeyin.

Uyelik iptal sebepleri ve Forum kurallari :

1-Sitemizde bazi kullanicilarin hesaplarini aktive ettikten sonra mesaj gondermedikleri gozlenmistir.
Kayit tarihinden itibaren 30 gun icinde aktivite edilmeyen ve mesaj gondermeyen nick lerin uyelikleri iptal edilecektir.

2-Site icersinde steroidlerle ilgili tartismalar yapilabilir konusulabilir ancak kur tavsiyeleri verilemez ve ilaclar ozendirilemez bu konularda israrla uyarilari gormemezlige gelen uyeler uzaklastirilirlar.

3-Forumda ticarete yonelik satislar yapilamaz.Steroid saticisi oldugu belirlenen uyeler sinirsiz olarak uyelikten uzaklastirilir bu tur sitelere link veren uyeler de uyari alirlar.

4-Her turlu konuda duzeyli tartismalar elestiriler karsit gorusler forum kullanicilarinin dogruya yonelmesi icin yapilmalidir ancak karsilikli kisisel hakaretler siteden uzaklastirilma sebebidir.

5-Hic kimse sizin sordugunuz sorulara cevap vermek zorunda degildir bu tarz forumlarda amac paylasmaktir bilgili olan arkadaslar dilerse sorulariniza cevap verirler karsiliksiz bir bilgi paylasimi ortami oldugu unutulmamali ve sorularda sabirli olmalidir bu nun aksi konular acan ve olumsuz tutum icine giren uyeler uyari alirlar bu tarz hareketlerde israrci olan uyeler uzaklastirilirlar.

6-Bu bir spor sitesidir ana dalida vucut gelistirme dir bunun harici SIYASI , POLITIK , DINI , IRKI ve benzeri bire bir alakasiz konular konusulamaz ve tartisilamaz siteden uzaklastirma sebebidir.

7-Forumlarda ana haberlesme araci yazilarinizdir yazilari kulanirken buyuk harflerle yazmak gibi(Forumlarda bu yazi sekli bagirma anlamina gelir) cesitli yazim kurallarina uymak gerekir bir diger onemli konuda kufurlu icerik olan ve yada yonetim tarafindan uygun gorulmeyen yazilar editlenir ve ya tamamen silinirler bu bir uyaridir bu tarz hareketlerin devami forumdan uzaklastirmayla sonuclanir.

8-Sitemizde ticaret amacli satis yapmaya yonelik uyelikler banlanir.

9-Vucutcu.com yönetimi bu forumdaki her yazıyı editleme , silme ve üyelik sonlandırma hakkını elinde bulundurur.Gene vucutcu.com yöneticileri daha önceden forumda görev verilmiş kişilerin görevlerini tekrar elinden alma yetkisini elinde bulundurur.

10-Site ve Forum içinde herhangibir etkinlik ,yarışma duyurusu yönetimden izin alınmadan yapılamaz.

11-Site icersindeki galeriden avatar secebilirsiniz , bu nun harici disardan bir avatar adresi ile avatar koyacaksaniz avatariniz mutlaka sporun herhengibi bransi ile ilgili ve ya sizin resminiz olmalidir.

12-Varsa site adresinizi profilinizden yazabilirsiniz ancak imza bolumune site adresi ve ya resim herhengibir reklam koyamazsiniz.Reklam amacli website adresleri vermek yasaktir(Spor salonu sahibi arkadaslar kendi logo larini koyabilirler)

Şu unutulmamalıdır çıkar gözetmeden büyük emekle hazırlanmış bu site ve forumda sizlerden tek istenen sitenize ve forumunuza sahip cikmanizdir.

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir