BOLDENON

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

boyka26
Üye
Üye

Mesajgönderen boyka26 » Mayıs 22nd 2007, 22:52

rty yazdı:boyka ve pivot 1. ben burda bilgi istedim sizin boş yorumlarınızı dgill varsa bilginiz paylasın boş konuşmayın.. 2. kimin ne kullandıgı kimseyi ilgilendirmez bunun zararını o çeker...KİSATRİYA,,TARKAN,ferhansenarzusen CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER..

hımm gocunduuna gore ıcıyosun demek

yorumsuzzzzzz.......

boyka26
Üye
Üye

Mesajgönderen boyka26 » Mayıs 22nd 2007, 22:52

rty yazdı:boyka ve pivot 1. ben burda bilgi istedim sizin boş yorumlarınızı dgill varsa bilginiz paylasın boş konuşmayın.. 2. kimin ne kullandıgı kimseyi ilgilendirmez bunun zararını o çeker...KİSATRİYA,,TARKAN,ferhansenarzusen CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER..

hımm gocunduuna gore alıyosun demek

yorumsuzzzzzz.......

rty
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen rty » Mayıs 23rd 2007, 01:01

benimki gocunma falan dgill..ben sadece bi konu açıp bilgi edinmek istedim..okk...ayrıca isteyen istedini kullanır buna kimse karışamaz..varsa bilgin paylaş...yoksa kimse demesin insanlar ne kullanacanı şasırmış ,salak gibi seyler..

ayrıca çok merak edıosan BOLDENON kullanmadım hiç..ok..merakın geçmiştir umarım

tarkan_canl
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen tarkan_canl » Mayıs 23rd 2007, 06:19

boyka26 yazdı:

hımm gocunduuna gore alıyosun demek

yorumsuzzzzzz.......

arkadaşın ne kullanıp kullanmadığı seni ilgilendirmez sanırım. sadece bilgi istemiş elimizden geldiğince vermeye çalıştık. sadece istenilene cevap vermeye çalış. burası paylaşım forumu. senin yorumlarına da ihtiyaç yok. kişinin ilaç kullanıp kullanmaması da kendi tercihi.

boyka26
Üye
Üye

Mesajgönderen boyka26 » Mayıs 23rd 2007, 09:04

bıilgi istedıysenız hadı bız fıkırlerımızı soyledık sız ne dıye uzatıyorsunuz anlamdım ok, ben sıteyetkılksı olsam sızı bı guzel banlardım ok, burda 9 köyün toprak ağası gbi konusamazsın ok , haybeye gecırcek vaktım yok ok.

pivot
VIP
VIP

Mesajgönderen pivot » Mayıs 23rd 2007, 10:09

Pardon ya baltayı taşa vurduk herhalde.Kusura bakmayın.Topicten sonra boldenon satışları fırlayacak gibi duruyor.Yok anaboliktir, yok aşırı yedirir, yok atlarda kasların yoğunluğunu artırır.Her bodycinin hayalindeki şeyler.Sana burada boldenon konusunda destan yazarım.En az üç farklı kür kullanımı öneririm.Kullanıpta etkilerini anlatacak en az 5 kişiye danışır bilgi veririm.Ama burada çaylak tabir edilen yada bu steroid türlerine ilgi gösteren insanların kafasında öyle soru işaretleri bırakıyorsun ki hem vicdan hem forum kurallarına aykırı.Bu işler böyle başlar.İnsanların kendi bileceği iş diyorsun.Örnek vereyim.Sen burada uyuşturucuyu öv öv yan etkilerini üstünkörü anlat kafada uyuşturucunun kısa süreli verdiği mutluluk kalsın hayatı mahfeden zararları unutulsun sonrada kullanıp kullanmamak kişinin kendisine kalmış de.Sen yönlendiren olmuyormusun.Biraz daha mantıklı olun ya.Googleye boldenon yazdınmı 100 tane bilgi çıkar.Forumda yasak ve boş başlıklar açacağına biraz duyarlı ol.Ben sadece boykaya cevap verdim topic kirliliği yapmamak için.Sana bu konuda yardım ederek zarar vermeye niyetim yok.Ama virüs girmiş sana çıkması imkansız.Bu yüzden boldenonu boşver çok riskli.

meric temur
VIP
VIP

Mesajgönderen meric temur » Mayıs 23rd 2007, 10:19

[shadow=red][glow=red]2-Site icersinde steroidlerle ilgili tartismalar yapilabilir konusulabilir ancak kur tavsiyeleri verilemez ve ilaclar ozendirilemez bu konularda israrla uyarilari gormemezlige gelen uyeler uzaklastirilirlar.

4-Her turlu konuda duzeyli tartismalar elestiriler karsit gorusler forum kullanicilarinin dogruya yonelmesi icin yapilmalidir ancak karsilikli kisisel hakaretler siteden uzaklastirilma sebebidir.[/glow][/shadow]

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir