Yeni video steroidler hakkinda

Steroidler anabolizan ilaçlar hakkında tartışma ve bilgi edinmek için yazılarınız.

Moderatör: murat tahan

Big Ted
Üye
Üye

Yeni video steroidler hakkinda

Mesajgönderen Big Ted » Şubat 16th 2006, 21:01

ben begenmedim bu videoyuda izleyin,
greg valentino o hale steroidle deil, synthol le geldi (tabiki steroidde kullaniodu ama igrenc goruntuyu veren syntholdur) yanlis bi anlasilma olmasin, ve bu sporun palyacosu denebilir, kimse tarafindan sevilmez amerikada.

synthol anabolic steroid deildir. cok isteyen arastirsin simdi yazamicam uzun, o gerzek herifi izledikce kan basincim artio burda kesiorum

http://media.putfile.com/Greg-Valentino ... ary-Part-1
http://media.putfile.com/Greg-Valentino ... ary-Part-2
http://media.putfile.com/Greg-Valentino ... ary-Part-3

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Şubat 16th 2006, 21:09

Greg Valentino 68 santimlik cirkin görünen kollarini elbette synhtol ile yani sentetik sterilize edilmis yagla hacimlendirmistir fakat hacimden önce kolu sicak 50 santim geldiginin belirtileri de vardir. Bu tip sporcular psikolojikmen kendini kayip etmis sporculardir. Italyan sitesinde verdigi bir demecte ben en iyisi olmak adina her tür yola bas vurdum ve bende inanilmaz bir kompleks var cok calistim dedigini okuyoruz.

bu sahis amerika#dan tekliflerde aldi ve bazi showlara katildi. Kulagimiza hic hos gelmiyor ama 25 dakikalik bir gösteri icin 2000 dolar para aldigini da uzman spor adamlari belirtmeketdirler.

Big Ted
Üye
Üye

Mesajgönderen Big Ted » Şubat 16th 2006, 21:13

tam bi gerizekali hahaha, infection duzeldigi zaman normal sartlarda steroid kullanan birinin kolu normale doner. aptal synthol kullandigi icin (asiri dozda) sacma sapan bi hale gelmis . beter olsun

Starcan
VIP
VIP

Mesajgönderen Starcan » Şubat 16th 2006, 21:32

synhtol cizgisiz ve bicimsiz bir hacim ortaya cikarir. Kullandigi yag türüne göre ve süreklilige göre ayni zamanda mikatrina göre 2 hafta ile 2 ay arasinda kalma süresi vardir. Daha sonra tekrar bir synhol kürüne girme ihtiyacina girecektir.

sumer cetinkaya
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen sumer cetinkaya » Şubat 17th 2006, 03:06

bence bu adam ruh hastasi, dikkat edin konusurken bile sinir krizleri geciriyor!!!

nafto
Yeni Üye
Yeni Üye

üzücü

Mesajgönderen nafto » Mart 19th 2006, 23:56

Adam karısını falan kaybetmiş.Uyuşturucudan .O yüzden sıyırmış biraz kafayı.Bu bir cins intehar olsa gerek... :eek:

no_name
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen no_name » Nisan 1st 2006, 20:17

yazık olmus ne gerek vardı ki.

polatyucel
Üye
Üye

Mesajgönderen polatyucel » Nisan 11th 2006, 13:41

adam video da kendisinin zamanında bir idyot olduğunu söylüyor, ve ilaç kullananların zaman içerisinde satış yaptığını da söylüyor hatta kendisi ilaç satmaktan dolayı tutuklanmış ve herşeyini kaybetmiş, pişman.
Adam kolunu kendi kendine ameliyat etmeye falan çalışmış.. Umarım aramızdan kimse hemen şişeyim herşey hemencecik olsun diye bu tür işlere girişmez, kimsenin ilaç kullanmasına karışmam, birşeyler yapmak isteyenler bunu yapıyorlar çünkü DİĞERLERİ DE yapıyor... sorun herşeyin bir anda olamayacağının anlaşılmasıdır.

fırat 26
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen fırat 26 » Mart 14th 2007, 16:28

ben bunları izleyeli 4 5 ay oldu

bu adam cocugunada kür yaptırarak

1 senede saglam vucut yaptırmıs

“Steroidler & anabolizanlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir