KANAL TÜRK, İlaçsız vücut gelişmez mi?

Profesyonel bodybuilder ların , yarışma ve antremanlarından çesitli videolar,Belgesel videolar vb .İndirmeden seyredebileceniz bir cok video...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

KANAL TÜRK, İlaçsız vücut gelişmez mi?

Mesajgönderen Tuna » Haziran 16th 2013, 00:22

Videoyu ekleyemedim linki veriyorum ;

http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay ... aberi.aspx

Resim

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Haziran 16th 2013, 08:24

Kendisine birisinin yumurta kırmayı öğretmesi lazım, yumurtayı kabuğu ile yemiş.

Pikachu
VIP
VIP

Mesajgönderen Pikachu » Haziran 16th 2013, 08:47

Seyrettim bu programi,dikkat edin yonetmen sporculari nerdeyse hic konusturtmuyor ve aciklamalarina izin vermiyor.dikkatimi ceken bir diger seyse yonetmen ilaclar diyor kac defa suplementleri kastederek,bir sporcumuzda çikip siz ne diyorsunuz halki yanlis yonlendieiyorsunuz bunlar ilac degil suplement tir yani ek besindir ve butun dunya bunu boyle bilir ve kabul eder diyemedi bende kizdim ve kapattim.

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Haziran 16th 2013, 10:14

ÜŞÜMEZSOYkendini övmeye gelmiş.sanırsın eski olimpia

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Haziran 16th 2013, 10:43

kumsuz yazdı:ÜŞÜMEZSOYkendini övmeye gelmiş.sanırsın eski olimpia

:shock: :shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
CagKah
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen CagKah » Haziran 16th 2013, 13:08

Başından sonuna kadar izledim.İçlerinde akupunktur uzmanının ne işi var onu çözemedim.Bilgisizliğinden hiçbirşey söyleyemiyor sürekli aynı şeyleri konuştu durdu Ersin hocayı az da olsa çıldırttı.Soru soruyor cevabını dinlemeden bak benim dediğime geldiniz havalarındaydı.

Üşümezsoy zaten susmak bilmedi.Üşümezsoy un aklımda kalan cümleleri 40 barfiks çekiyorum 15 metreden atlıyorum 120 kg bench press basıyorum istediğim zamanda kolumu 50 santim yaparım cümleleriydi.

Kullanıcı avatarı
drummerboy
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen drummerboy » Haziran 16th 2013, 15:39

bende başından sonuna kadar izledim.Anlam veremediğim nokta akapuntur uzmanının ne işi var orada? asıl bu koltukta oturacak kişi "namık ekin"dir.Madem bilgi almak istiyorsunuz reklam ugruna nacizane söylerini öğütlerini halka dinlettirmeden reklam uğruna yarıda kesen yayıncı kuruluşa anlam veremiyorum.Çok doğru sözler söylemeye devam ederken sözlerini yutturdular adama.
İşin diğer yanına gelecek olursa hala supplementlerle steroidleri aynı kefede tutan doktor olmus adamlar yaynlara çıkıp halkı bilinçsizce bilgilendiriyorlar.

Kullanıcı avatarı
Kemal Siren
VIP
VIP

Mesajgönderen Kemal Siren » Haziran 16th 2013, 20:21

Televizyon ve gazetelerde yayınlanan bilgilerin çoğu yanlış ne yazıkki. Egzersiz olsun, beslenme olsun. Ya da sağlık veya genel anlamda bilimle alakalı hiç bir yayın inanılır değil. Üşümezsoy ise ömür törpüsü. Sevenleri var ama ben tahammül edemiyorum.

Kullanıcı avatarı
Ottomantwo
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Ottomantwo » Haziran 16th 2013, 22:17

Ersin hoca'nın dediği gibi supplement satanların suratını mozaikleyip gizli kamera çekimi yapmak falan tam bir saçmalık.Arena ekibi üfürükçü hoca baskınında sanki :)

“Vücut Geliştirme Videoları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir