Kai 'nin Mr.Olympia olamama nedeni ...

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

enggg
Üye
Üye

Mesajgönderen enggg » Nisan 5th 2013, 22:09

Serhat Kucuk yazdı:Edip Toçsoy, Amerika ile ilgili birşey dememiş, kendi şahsi fikrinin yapısının muhafazakar olduğunu belirtmiş.

Eşcinsellik Türkiye'dede çok yaygın ve evlilik hakkı dışında hiçbirşeye engel olmuyor. Askerde dünya kadar eşcinsel olduğunuda askere giden eşcinsellerden defalarca kez dinledim.

Türk Silahlı Kuvvetlerinde eşcinsel subay ve astsubay olamaz. Eşcinselliğini açıklarsa ya da öyle olduğu kanıtlanırsa ordudan atılır.

Aynı şey zorunlu askerlik görevini yaparken de var. Eşcinsel olduğunuz anlaşılırsa pembe tezkere alırsınız.

enggg
Üye
Üye

Mesajgönderen enggg » Nisan 5th 2013, 22:11

Edip Toçsoy yazdı:
cuneytust yazdı:bu tip gösterileri bir çok prof sporcu yapmaktadır olimpayat şampiyonları bile erkek kadın dergiler,ine çıplak poz vermektedir striptiz yapanları hiç saymıyorum bile...kai da böyle düşünüyordur kesin ve anıl neden şaşırtıki seni kai ne alaka...

Cuneyt :) sen sanirim videoyu sonuna kadar seyretmedin videoyu ac sonuna kadar seyret.

Anil harika bir paylasim yapmissin bu tabiki mr Olympia olamamasini sagliycak kadar onemli bir etken ama su ana kadar zaten o unvani alicak sekilde podyum yapmadi ancak ??

Arnold classic unvanini iki kere aldigini dusunursek mr olympiada olursa sasirmamak lazim sonuc olarak orda fizigine puanlama yapiyorlar gay olduguna bakmazlar ama genede bazi hakemler eminimki boyle bir gecmisten etkilenecektir amerika sanilanin aksine cok muhafazakardir kai green in mr Olympia unvanini alabilmesi icin podyuma ciktiginda bariz sekilde herkesden ustun olmasi lazim yoksa o unvani ona vermezler.

Ben bu videoyu ilk defa gordum kai nin yumusak oldugunu biliyordum ama bu kadarida fazla ben kendi adima boyle birinin mr Olympia olmasini istemem ...

Bu arada bu mesajda Edip Bey açık açık Amerika muhafazakardır demiş. Tekrar okudum ve yanlış okumamışım.

Kai Greene bildiğim kadarıyla gay değil. Olsa bile farketmez bence gaylikle alakası yok Olympia olamasının. Sebepleri yazılmış zaten.

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Nisan 5th 2013, 22:20

Sanarsın podyumda 1.durdu da 1.yapılmadı.1. gibi dursun olamazsa konuşuruz.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Nisan 5th 2013, 22:21

Asil Çeçen yazdı:Sanarsın podyumda 1.durdu da 1.yapılmadı.1. gibi dursun olamazsa konuşuruz.

:shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Nisan 5th 2013, 22:37

enggg yazdı:
Serhat Kucuk yazdı:Edip Toçsoy, Amerika ile ilgili birşey dememiş, kendi şahsi fikrinin yapısının muhafazakar olduğunu belirtmiş.

Eşcinsellik Türkiye'dede çok yaygın ve evlilik hakkı dışında hiçbirşeye engel olmuyor. Askerde dünya kadar eşcinsel olduğunuda askere giden eşcinsellerden defalarca kez dinledim.

Türk Silahlı Kuvvetlerinde eşcinsel subay ve astsubay olamaz. Eşcinselliğini açıklarsa ya da öyle olduğu kanıtlanırsa ordudan atılır.

Aynı şey zorunlu askerlik görevini yaparken de var. Eşcinsel olduğunuz anlaşılırsa pembe tezkere alırsınız.

Kanıtlamak kolay değil.

Gizli gaylik diye birşey var. Herkes bunu kanıtlamaz veya dillendirmez. Benim gay olup askere giden arkadaşlarım var oradan biliyorum.

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Nisan 5th 2013, 22:38

enggg, ben bu mesajı kastettiğini zannettim;

Edip Toçsoy yazdı:
bigboi4099 yazdı:şu an işyerinde olduğum için videoyu izlemeden yorum yapmıştım. az önce o kadar merak ettim ki cep telefonundan girip izledim.

öncelikle bu çok bilinmedik birşey değil, johnnie jackson'ın da gay dergilerine verdiği tuhaf pozları olmuştu. ama bu gerçekten tiksinçti, keşke hiç internete düşmeseydi. çünkü kai greene bence gerçekten iyi bir vücutçu. mike pulcinella'nın çektiği videolar da bunu doğrular nitelikte. umarım bir vücutçu olarak başarısına gölge düşürmez ve yine umarım yarışmalardaki sıralamasını etkilemez.

tespitlerin yorumlarin cok yerinde bu arada aramiza hosgeldin.

hemen duzeltiyim yukardaki yorumumda 2012 mr olympiadaki sirti demistim yanlis 2011 Mr olympiadaki hacmi ve sirti inanilmazdi kai green in ama sulu ve flat cikti o yil defnisyonu iyi olsaydi podyumda onun hacmine herkes sapka cikarirdi sonucta ne olurdu soru isareti.

Ben bu konuda cok muhafazakarim bu videodan sonra o unvani tasimasini istemem ama diger tarafdan hakkiysa ogun podyumdaki en iyi fizik ondaysa tabiki almali.

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Nisan 5th 2013, 22:51

Serhat Kucuk yazdı:
enggg yazdı:

Kanıtlamak kolay değil.

Gizli gaylik diye birşey var. Herkes bunu kanıtlamaz veya dillendirmez. Benim gay olup askere giden arkadaşlarım var oradan biliyorum.

Kolay kolay kabul etmiyorlarmış, kanıtlamak için ilişki anındaki fotoğraf veya video görüntüleri isteniyormuş yoksa inanmıyorlarmış diye rivayet ediliyor...

Kullanıcı avatarı
Serhat Kucuk
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen Serhat Kucuk » Nisan 5th 2013, 23:01

Doğrudur umur. Benim bir arkadaşım yıllardır uğraşıyor. Detayını bilmiyorum tabi. Neyse işte... fazlada konusmak ıstemıyorum askerlik konularında.

enggg
Üye
Üye

Mesajgönderen enggg » Nisan 6th 2013, 15:18

Asil Çeçen yazdı:Sanarsın podyumda 1.durdu da 1.yapılmadı.1. gibi dursun olamazsa konuşuruz.

Bence de :shock:

Kullanıcı avatarı
AscensioN
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen AscensioN » Nisan 6th 2013, 16:30

Bence bir sporcu sadece vücudunla değil yaşantısıylada örnek olmalı.Yoksa ben o şahsiyete sporcu demem.

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir