İstanbulda ucuza ağırlık plakası ve dumbbell almak için yer?

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

dumbbelldore
Yeni Üye
Yeni Üye

İstanbulda ucuza ağırlık plakası ve dumbbell almak için yer?

Mesajgönderen dumbbelldore » Ekim 29th 2013, 14:17

18 inch veya daha uzun spinlock (vidalı) dumbbell arıyorum. Bir de yaklaşık 100 kilo kadar ağırlık plakası alacağım.

Sirkecideki dükkanların çok önerildiğini duymuştum, oraya gittim ama hiç istediğim bir şey bulamadım.

Plakaların kilosu 3.5 ve 3.25 tl arasında değişiyor, neredeyse alışveriş sitelerindeki fiyata denk. Bilmiyorum belki de adamına göre fiyat çekiyorlar. Hiçbirinde de uzun dumbbell barı yoktu. 18 inch veya üstü bir bar görmedim, her yerde klasik olmuş 14 inclikler vardı 1-2 yerde de 16 inch, o kadar. olimpik barlar için de 2 inchlik dökme plakalardan yoktu.

Aradığım tür ağırlık plakasına gelecek olursam;
Resim
soldaki düz, ufak kabartmalı olanlarından almak istiyorum. Aynı kilodaki sağdaki standart türden bir plakaya göre daha az yer kapladıklarından dolayı kısa bir bara takarken biraz daha avantajlı oluyorlar. Ama dükkanlarda gördüğümün hepsi yine sağdaki standart plakalardandı.

belli olması açısından istemediğim ağırlık plakasının başka bir fotoğrafı:

Resim

merttszgn
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen merttszgn » Eylül 17th 2014, 12:12

İstanbulda kadıköy ve sirkecide araştırma yaptım , kadıköydeki yerler baya pahalı satıyor , en uygun sirkecide buldum kilosunu 3.25TL ye aldım daha da inmedi , internette ise kilosu 5 TL ye kadar çıkıyordu

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir