yarışmaya katılım konusunda tecrübelilere birkaç sorum var

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

gorillakiv83
Yeni Üye
Yeni Üye

yarışmaya katılım konusunda tecrübelilere birkaç sorum var

Mesajgönderen gorillakiv83 » Ocak 8th 2015, 23:56

merhaba

ben nisan'da federasyonun düzenleyeceği vücut geliştirme yarışmasına katılmak istiyorum. kafama takılan birkaç soru var, bilen varsa yardımcı olmasını rica ediyorum.

1. ben herhangi bir kulüpte çalışmıyorum. evimin altında kendi gym'im var. ama federasyon ferdi lisanslı sporcuları yarışmaya almıyor, mutlaka kulüp lisansı istiyor. herhangi bir spor salonu sahibinden yardım istesem sorun çözülebiliyor mu yoksa daha ağır prosedürleri mi var?
2. vücut geliştirme federasyonu sitesindeki 2014te yalovada yapılan yarışmanın reglamanında her sporcu yarışmaya antrenörü veya kulüp idarecisiyle check-in yapmalı diyor. benim antrenörüm yok, kendim hazırlanıcam, yarışmaya alınmayacak mıyım?
3. yarışma günü elimde lisansım ve nüfus cüzdanımla yarışmanın yapılacağı salona gidip tartıya çıkıp kaydımı yaptırmam yetiyor mu yoksa önceden yarışmaya katılacağıma dair bir dilekçe vs yollanması gerekiyor mu?

bilenler beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Ocak 9th 2015, 01:53

-Bir spor klubu adina katilman gerekiyor, herhangi bir spor klubu bu is icin kafi
-her sehirden bir kafile gider kafile icerisinde antrenör bulunur yoksada klup idarecin seninle gelecek antrenör belgesi muhakkak vardir onun..
-elinde nufus cuzdani ve lisansla katilamazsin, vucut gelistirme il temsilcine yarismaya katılacağını bildireceksin o da kafileyi federasyona bildirecek.
hulasa,il temsilcinle muhakkak irtibata gecmek zorundasin zaten,o da tüm bunlari çözer. .il temsilcini öğrenip onunla bu konulari halledebilirsin.
yarismanda muvaffakiyetler dilerim..

gorillakiv83
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen gorillakiv83 » Ocak 9th 2015, 09:46

Servet Dağlı yazdı:-Bir spor klubu adina katilman gerekiyor, herhangi bir spor klubu bu is icin kafi
-her sehirden bir kafile gider kafile icerisinde antrenör bulunur yoksada klup idarecin seninle gelecek antrenör belgesi muhakkak vardir onun..
-elinde nufus cuzdani ve lisansla katilamazsin, vucut gelistirme il temsilcine yarismaya katılacağını bildireceksin o da kafileyi federasyona bildirecek.
hulasa,il temsilcinle muhakkak irtibata gecmek zorundasin zaten,o da tüm bunlari çözer. .il temsilcini öğrenip onunla bu konulari halledebilirsin.
yarismanda muvaffakiyetler dilerim..

hocam zaman ayırıp yanıtladığın için çok teşekkür ederim.
kafamda soru işareti kalmadı gerçekten de.

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir