Merhabalar kütle yaparken yağlanma sorunu yardım !!!

Vücut Geliştirme ile ilgili magazin niteliğindeki konularla ilgili mesajlar.SORU SORMA BAŞLIĞI DEĞİLDİR !

Moderatör: murat tahan

Eksmrla
Yeni Üye
Yeni Üye

Merhabalar kütle yaparken yağlanma sorunu yardım !!!

Mesajgönderen Eksmrla » Ocak 6th 2017, 23:26

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7 aydır düzenli fıtness yapıyorum 89 kiloyla başladım 78 e düştüm sonrasında kış gelmesiyle 82 kiloya cıktım ama vücudum resmen cıvıdı esnek bir derim oldu hiç spor yapmış gibi deilim şuan vucüdüm birden söndü hatlar kalmadı bugün salonda biri vücudun şekle oturmamış filan dedi motivasyonum bitti 4 saattir yüzüm asık oturuyorum evde whey bcaa amino glutamin kullanıyorum sabah 5 yumurta biri sarılı öğlen tavuk pilav ayran salata kombinesi yapıyorum gramı belli deil aksam pilav veya makarna yanında salata veya muz kesin yiyorum spor yaparken pump etkisi hissedemez oldum birden bi çökme vücudumda salma oldu ağırda giriyprum toplamak için ama yok çöktüm sebebi nedir anlamadım yardım olurmusunuz benim gibi yaşayan varsa bana yeni bi antrenman şekli önerebilirmi yardımlarınızı bekliyorum moralim cok bozuk 4 aylıkken millet abi kaç ayda yaptın bende senin gübi olurmuyum diyordu 2 3 aydır geri gidiyorum psikolojim çöktü yardım ....

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Re: Merhabalar kütle yaparken yağlanma sorunu yardım !!!

Mesajgönderen Vucutor3 » Ocak 24th 2017, 15:47

Merhabalar;

Yaşadığın şey muhtemelen psikolojik kafein + arjinin kullanmanı öneririrm. Ya da pre workout ürünü kullanabilirsin. Ürün olarak hi-tec blade tavsiye ederim. Konsantrasyon ve performanısını ciddi anlamda artıracaktır. Bunun haricinde uzman birisinden vücuduna göre hedeflerine göre yeni bir beslenme antrenman programı almanı öneririm. Derin kalın olabilir bu da bir etken. Kafaya takmanı gerektirecek birşey yok devam et yoluna..

Sağlıkla kal...

Onur Atakan Doğan
VIP
VIP

Re: Merhabalar kütle yaparken yağlanma sorunu yardım !!!

Mesajgönderen Onur Atakan Doğan » Ocak 26th 2017, 00:23

Kardeşim her vücutcu gibi sende plato evresindesin tavsiyem 1 hafta ara ver spora yada idman beslenme değişikliği yap.
Pump için hardline kgt tarzı taurinli kafeinli ürünler ile arjinin kombinasyonu öneririm.

“Vücüt Geliştirme Main Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir