Kris Gethin ile 12 haftalik yogun sanal ders programi

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Nitr0
BB FAN
BB FAN

Kris Gethin ile 12 haftalik yogun sanal ders programi

Mesajgönderen Nitr0 » Şubat 2nd 2013, 22:56

Arkadaslar bazi konularda herkesin saglam hoca ve program bulamama veya öyle bir imkani olmama gibi durumlari okudum. Verecigim link 12 haftalik yogun videolu calisma programi. Bir cok kisiye yardimci olacagini düsündügüm icin yayinliyorum.
Not 1: Video profesyonel olarak hazirlanmis olup, Kris`in belli bir kas hafizasi oldugunu göz ardi etmeyin lütfen. Alacaginiz sonuc buradaki gibi olmayabilir ama etkisini göreceginize eminim. Iyi calismalar.....

Buyurun Link:

http://www.youtube.com/watch?v=C_3dDboUleQ

Not 2: Verdigim link Programin bitmis halidir. Video yayinlayan kanalin diger videolarini tikladiginizda progrma ait bütün videolarini baslangictan itibaren orda bulabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
oronuror3
Üye
Üye

Mesajgönderen oronuror3 » Şubat 2nd 2013, 23:38

Sağlamda bu ilaç kullanmıştır

Kullanıcı avatarı
vct_glstrm27
VIP
VIP

Mesajgönderen vct_glstrm27 » Şubat 2nd 2013, 23:46

oronuror3 yazdı:Sağlamda bu ilaç kullanmıştır

Ya şu muhabbetleri bırakın millet vücut yapsa ilk yafta anında ilaç kullanmıştır önce oradaki açıklamayı oku adamın spor geçmişi va bu spor geçmişi konusunda bilgi yok şimdi sitedekilerden örnek vermek gerekirse Cüneytüst hocaya 1 2 ay sabah akşam karbonhidrat yağ yükle vücudu yağ bağlasın sonra 2 -3 ay diyet kardiyo yaparak o yağları yaksın altında o kaslı sağlam vücudu ortaya çıkar bu adamlarda bunu yapıyor yani zaten vücut çatı kas olarak sağlam üstü yağ bağlamış biraz diyet çalışma 2-3 ayda bu vücutla çıkıyor sonra gören ''ilaç kullanmıştır'' bu ilaç meselesini bırakalım yapan yapar yapmayan yapmaz ben yapmıyorum yapmamda yapan profesyonel manada yapıyorsa da saygı duyarım ekmek parasıdır veya farklı bir amaçla yapılmaktadır.

Kullanıcı avatarı
Nitr0
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Nitr0 » Şubat 3rd 2013, 20:17

vct_glstrm27 yazdı:
oronuror3 yazdı:Sağlamda bu ilaç kullanmıştır

Ya şu muhabbetleri bırakın millet vücut yapsa ilk yafta anında ilaç kullanmıştır önce oradaki açıklamayı oku adamın spor geçmişi va bu spor geçmişi konusunda bilgi yok şimdi sitedekilerden örnek vermek gerekirse Cüneytüst hocaya 1 2 ay sabah akşam karbonhidrat yağ yükle vücudu yağ bağlasın sonra 2 -3 ay diyet kardiyo yaparak o yağları yaksın altında o kaslı sağlam vücudu ortaya çıkar bu adamlarda bunu yapıyor yani zaten vücut çatı kas olarak sağlam üstü yağ bağlamış biraz diyet çalışma 2-3 ayda bu vücutla çıkıyor sonra gören ''ilaç kullanmıştır'' bu ilaç meselesini bırakalım yapan yapar yapmayan yapmaz ben yapmıyorum yapmamda yapan profesyonel manada yapıyorsa da saygı duyarım ekmek parasıdır veya farklı bir amaçla yapılmaktadır.

dogru söze ne denir :)

sebastian
VIP
VIP

Mesajgönderen sebastian » Şubat 3rd 2013, 21:16

Nitro sağol kardeşim, yardımseverliğin ve paylaşımın için..

Kullanıcı avatarı
gitaristt
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen gitaristt » Şubat 3rd 2013, 22:09

adam bulk döneminden sonra definasyon yapmıs ve bunun için 12 hafta yeterli zaten.. ortada çok büyütülecek birşey yok çünkü adam zaten iyiymiş..

Kullanıcı avatarı
Nitr0
BB FAN
BB FAN

Mesajgönderen Nitr0 » Şubat 3rd 2013, 22:18

sebastian yazdı:Nitro sağol kardeşim, yardımseverliğin ve paylaşımın için..

Rica ederim ne demek , faydamiz dokunabilirse forum ahalisine ne mutlu bana....

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir