Omuz Çatlakları

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
monvue
Yeni Üye
Yeni Üye

Omuz Çatlakları

Mesajgönderen monvue » Ağustos 6th 2013, 02:04

Merhaba arkadaşlar ben Alper. 2 senedir body yapıyorum neredeyse 1 senedirde omzumda ki çatlaklar hiç eksik olmuyor. 30 kiloya yakın kilo verdim sebebi bu olabilir mi yoksa yaptığım ağır antremanlardan mı kaynaklanıyor. Ve önerebileceğiniz krem tarzı bişey var mı?. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

hakan7
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen hakan7 » Ağustos 8th 2013, 23:25

bende yaklaşık 30 kiloya yakın verdim bendede çatlaklar mevcut verdigin kilolardan kaynaklanıyor çogu yaptığın sporda tetikliyor tabi
krem olarak zamanında bende çok arastırmıstım fakat kullanmadım hic. googleye yazarsan en basitinden çatlaklar için krem diye zaten cıkıyor

Kullanıcı avatarı
berkcira
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen berkcira » Ağustos 23rd 2013, 13:44

Merhabalar vücut çatlakları ömür boyu sizinle kalacaktır.Tek çözümü lazer tedavisidir.Onun dışında önerebileceğim tek krem bepanthen plustur günlük sabah ve akşam çatlakların üzerine sürerseniz cilt yapılanmanızda büyük bir yardımcı olacaktır.Ayrıca cilt çatlaklarını kapatmada yardım edecek en önemli şey yeşil çay,sebve ve meyvedir.Bol tüketiminde çatlakların kapanmasında yardımcı olur.Fakat sizler sürekli spor yaptığınızdan dolayı pek işe yaramayacaktır.Çatlaklar vücudun esnemesiyle hızlı kilo veriminde oluşur.Ağırlık üzerine çalıştığınızdan dolayı vücudunuz sürekli gerilim halinde olacaktır.

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir