BodyBuilding.com Hakkında ?

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

Cli0gt
Yeni Üye
Yeni Üye

BodyBuilding.com Hakkında ?

Mesajgönderen Cli0gt » Temmuz 1st 2014, 17:48

Merhaba arkadaşlar benim kafam çok karışık umarım siz bana yardım edebilirsiniz.Bodybuilding.com daki yazarlara hatta komple siteye beş para etmez.Oradan bir şey olmaz diyorlar.Ben Jim Stoppaninin Shorcut to Size programını yapıyorum bu 3. haftam ama Jim stoppaninin sadece reklam amaçlı bu programı yaptığı ve işe yaramadığını söylüyor.Beslenme ve supplementte söylediklerini yapmıyorum sadece programını kullanıyorum.Bence program güzel yani programda ne farklılık olabilir ki sonuçta belli başlı egzersizleri kombine ediyorsun kimse yeni egzersiz bulmuyor her programa.Aynı şekilde Greg Plitts'in de mft28 programını uygulamak istiyorum çok güzel gözüküyor ama onun da işe yaramayacağını söylüyorlar bana bunun sebebini açıklayabilir misin ben Jim Stoppaniye ve Arnold'a güvendiğim için muscleandfitness alıyordum.Ona da beş para etmez dediler.Ben ne yapayım arkadaşlar kafam o kadar karışık ki cümleleri bile toparlayamadım kusura bakmayın :idea:

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Re: BodyBuilding.com Hakkında ?

Mesajgönderen I Will Be Back » Temmuz 1st 2014, 18:24

Cli0gt yazdı:Merhaba arkadaşlar benim kafam çok karışık umarım siz bana yardım edebilirsiniz.Bodybuilding.com daki yazarlara hatta komple siteye beş para etmez.Oradan bir şey olmaz diyorlar.Ben Jim Stoppaninin Shorcut to Size programını yapıyorum bu 3. haftam ama Jim stoppaninin sadece reklam amaçlı bu programı yaptığı ve işe yaramadığını söylüyor.Beslenme ve supplementte söylediklerini yapmıyorum sadece programını kullanıyorum.Bence program güzel yani programda ne farklılık olabilir ki sonuçta belli başlı egzersizleri kombine ediyorsun kimse yeni egzersiz bulmuyor her programa.Aynı şekilde Greg Plitts'in de mft28 programını uygulamak istiyorum çok güzel gözüküyor ama onun da işe yaramayacağını söylüyorlar bana bunun sebebini açıklayabilir misin ben Jim Stoppaniye ve Arnold'a güvendiğim için muscleandfitness alıyordum.Ona da beş para etmez dediler.Ben ne yapayım arkadaşlar kafam o kadar karışık ki cümleleri bile toparlayamadım kusura bakmayın :idea:

Sen neler düşünüyorsun böyle bunlara kafa yormayı bırak bu sporda belli bir noktaya gelmiş vücudunu tanıyan her sporcu kendi programını hazırlayabilir yani sen kendi vücudunu onun hangi herekete daha çok reaksiyon verdiğini öğrenerek kendi programını hazırlayacaksın ve bunu da yukarda verdiğin site ve benzeri sitelerden öğrendiğin uyguladığın farklı antrenman programlarının iyi olan kısımlarını alıp sonuçta ortaya karma ama sana en uygun antrenman programını hazırlayacaksın.Ayrıca adamın yaptığı antrenman programını yapıyorum ama dediklerini kullanmıyorum demişsin senin hakkında bilgi sahibi değilim ama bu sporda antrenman beslenme ve dinlenme çok önemli gıdası az takviyesi yetersiz bir antrenmanla gelişim düşükse bunla yetinmeyi bilmek lazım.İyi çalışmalar...

Cli0gt
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Cli0gt » Temmuz 1st 2014, 18:37

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Programın beslenmesini yapmıyorum derken yani orada günlük yaklaşık 300 gr protein almam gerektiğini söylüyor ben bunun benim kiloma fazla geleceğini düşünüyorum 66 kg o yüzden oradaki beslenme programını kullanmıyorum kendime beslenme programı yaptım onu kullanıyorum ve supplementte kullanmak istemiyorum en azından beslenmen tam oturana kadar ondan dolayı onları yapmıyorum ama dediğinize katılıyorum bu spora %70 beslenme.Benim bu 11.ayım sporda aslında vücudumun iyi tepki verdiği hareketleri de katıyorum programda olmasa bile.Ben sadece kendimi yeteri kadar gelişmiş hissetmiyorum sonuçta bilgi bitmez.Benim en çok yararlandığım iki kaynak bunlar muscleandfitness ve bodybuilding.com eğer yanlış ya da satış amaçlı bilgi veriyorlarsa buralardan yararlanmayı bırakıcam o yüzden sorma ihtiyacı hissettip sonuçta siz benden daha eskisiniz bana yol gösterebilirseniz bu konuda çok memnun olurum.

Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Servet Dağlı » Temmuz 1st 2014, 18:54

Dostum oncelikle oradaki bilgilerin yanlis veya eksik olduğunu söylemek doğru olmaz..

Genel gecer kurallar olmakla beraber,Beslenme yogunlugundan cesitliligine, antreman duzeyi ve siddetine kadar butun hersey kisiden kişiye farklilik gösterebilir. .

Kendi vucudunu tanidikca, antremanlara ve yedigin besinlere vücudunun tepkisini gördükçe daha dogru adimlar atabilirsin..

Tabi bu da bir süreç gerektiriyor, deneme yanilma yoluyla vucudunu kesfedip kendin icin en dogrusunu bulabilirsin..

Kolay gelsin bol şans. .

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Temmuz 1st 2014, 19:04

Cli0gt yazdı:Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Programın beslenmesini yapmıyorum derken yani orada günlük yaklaşık 300 gr protein almam gerektiğini söylüyor ben bunun benim kiloma fazla geleceğini düşünüyorum 66 kg o yüzden oradaki beslenme programını kullanmıyorum kendime beslenme programı yaptım onu kullanıyorum ve supplementte kullanmak istemiyorum en azından beslenmen tam oturana kadar ondan dolayı onları yapmıyorum ama dediğinize katılıyorum bu spora %70 beslenme.Benim bu 11.ayım sporda aslında vücudumun iyi tepki verdiği hareketleri de katıyorum programda olmasa bile.Ben sadece kendimi yeteri kadar gelişmiş hissetmiyorum sonuçta bilgi bitmez.Benim en çok yararlandığım iki kaynak bunlar muscleandfitness ve bodybuilding.com eğer yanlış ya da satış amaçlı bilgi veriyorlarsa buralardan yararlanmayı bırakıcam o yüzden sorma ihtiyacı hissettip sonuçta siz benden daha eskisiniz bana yol gösterebilirseniz bu konuda çok memnun olurum.
ç

Servet hocamda gerekli bilgileri aktarmış sen o dergileri falan okuma eğlence amaçlı al yine ama bu tür dergiler reklam amaçlı olduğu için daha çok ilginç insanları çekecek şeylerle göz önüne geliyorlar mesela bu sitede sana aktarılacak bilgiye ek bir şey vereceklerini sanmıyorum yani bu site senin için yeterli bile olabilir.Daha bu sporda yenisin önünde yıllar var düzenli beslen düzenli spor dinlenmeyle iyi bir noktaya geleceksin kafayı çok takma su akar yolunu bulur.İyi çalışmalar...

Cli0gt
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Cli0gt » Temmuz 1st 2014, 20:52

İkinizede teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz sağolun.

Kullanıcı avatarı
muscledude
VIP
VIP

Mesajgönderen muscledude » Temmuz 2nd 2014, 07:12

Kişi kendinin hocasıdır , bunuda araştırarak ve zamanla deniyerek öğreneceksin

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Temmuz 4th 2014, 19:33

Ameliyat olmasi gerekmezken insan dograyan doktorlar var dünyada. Saglikli insan akliyla karar verip deneyip hislerine güvenmekten baska caren yok. Önemli olan her saniye vücudunu dinlemen.

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Temmuz 4th 2014, 22:27

jormakka yazdı:Ameliyat olmasi gerekmezken insan dograyan doktorlar var dünyada. Saglikli insan akliyla karar verip deneyip hislerine güvenmekten baska caren yok. Önemli olan her saniye vücudunu dinlemen.

:shock: :shock: :shock:

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 7th 2014, 13:09

I will be back ve jormakka tekrardan hoş geldiniz.
Ben de eskilerden kim kaldı diyordum...

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir