SPOR HAYATIM VE YARDIM LÜTFEN

Antrenman rutinleri ve tecrübenizi paylaşın. Teknikleri tartışın, sorun, öğrenin.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 27th 2015, 09:45

3) steroide devam etmek istiyorum ama başlangıç seviyesi olarak değil. nasıl yardımcı olabilirsiniz

Forumumuzda steroidler hakkında konuşmak yasak ama yasak olmasaydı da sana yardımcı olmazdım çünkü yeni başlayan ve bu spordan anlamayan birisine steroid kullandırmak büyük bir ahlaksızlıktır, alçaklıktır, gözü dönmüşlüktür... :razz:

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 27th 2015, 09:49

4) hızlı kas yıkımımın sebebi sizce nedir

Kasları uyarmayı bırakıp protein alımını azaltmaktır. Hızı kişiden kişiye değişebilir, A kişisi 2 ayda 2 kilo kas kaybederken, B kişisi 1 kilo kaybedebilir.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 27th 2015, 09:50

5) EN ÖNEMLİSİ GÖBEĞİ NASIL ERİTİP MODEL OLABİLİRİM

Düzgün beslenip antrenman yaparak.

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 27th 2015, 09:53

6) her türlü harcamaya hazırım çok fazla olmadığı müddetce, personal trainer tavsiyeniz olur mu siz yardımcı olabilir misiniz, yada gerek var mı?

Gerek yok, ptden alacağın bilgilerin hepsi forumumuzda mevcut, günde yarım saat okusan kısa sürede bu işleri öğrenirsin..

Kullanıcı avatarı
MettÇK
VIP
VIP

Mesajgönderen MettÇK » Ocak 27th 2015, 09:56

7) yağ yakıp kas kazanmak istiyorum olan kaslarım da gidicek iyice cılız kalırım diye korkuyorum. ne yapmalıyım?

Yağ yakarak kas kazanabilmen mümkün, olan kaslarının gitmesi fikrine kapılmanı yanlış insanlarla çalışmana bağlıyorum 8-) :oops:

Kullanıcı avatarı
Serdar_esp
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen Serdar_esp » Ocak 27th 2015, 16:42

Öncelikle çatın iyi gibi gözükse de kasların hiç ağırlık yememiş.

Daha ağırlıkların hakkını vermeden, düzgün beslenip , çalışmadan göbeği
eritememe, parçalı hale gelememekten bahsetmen yine bu sebepten dolayı steroid kullanmayı düşünmen çok saçma. Öncelikle hakkını verdiğin doğal bir alt yapın olsun, aynaya bakarsın bu zıkkımı vücuduna sokup sokmamaya o zaman karar verirsin.

Misal 3 x 10 ile bir gelişim sağlayamıyorsanız. 6 x 10 yapın. Bağırana kadar 4 farklı hareket ile 6 x 15 yapın

30 dakika koşu bisiklet yapıyorsanız 60 dakika yapın. et ve yumurta tüketiminizi arttırın ideal seviyede kaliteli karbonhidrat alın.

5-6 öğün yiyin. sabah simit, poğaça, öğlen kurufasülye pilav akşam tavuk döner yiyip gelişim beklemeyin.

“Vücut Geliştirme Antrenman & Egzersizler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir