2008 NAC Ms. & Mr. Universe Hamburg, Germany

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

2008 NAC Ms. & Mr. Universe Hamburg, Germany

Mesajgönderen Vucutor3 » Kasım 30th 2008, 07:35

Resim

Resim

Erkal azmini hirsini inancini bu spora olan sevgisini caliskanligiyla fizigine tasiyarak NAC federasyonun da ikinci kez ust uste overall olarak muhtesem bir yukselis sergilemistir.

Kendisi son yillarda alinmis en kiymetli iki derecenin sahibidir bunun nedeni hic suphesiz arenadaki tum brans sampiyonlarinin carpistigi savastigi iki yarismada hepsini ezerek ikinci OVERALL SAMPIYONLUGUNU KAZANMISTIR.

Hicbir federasyonun yarisi bir digerinden eksik kolay veya ezik degildir.Orda bir cok ulkenin sporculari podyumda savasarak madalya icin cabalarlar ve her yarismada en onemli madalya hic kuskusuz OVERALL olmaktir.Erkal Hamburg da yapilan yarismada tum sikletlerin birincilerinin arasindan sampiyon olup sampiyonlarin sampiyonu unvanini almistir.Bu bir yil icinde ikide iki anlamina gelir ki buda erkalin bu spor adina nasil bir degerli elmas oldugunun kanitidir.

ERKAL SENI TUM KALBIMLE INANCIN AZMIN VE BASARIN ICIN KUTLUYORUM NICE OVERALL HABERLERI YAPMAK DILEGIYLE...........

Yarismaya Katilan Vucutcu sayisi (ulkeler bazinda)

Belgium 8
Cypres 1
Czech Republic 4
England 10
Finland 2
France 23
Germany 42
Ghana 1
Greece 5
Hong Kong 1
Hungary 7
Italy 9
Ireland 9
India 2
Latvia 3
Lituania 4
Luxembourg 3
Netherlands 23
Norway 3
Pakistan 1
Philippines 5
Poland 3
Russia 15
Spain 20
Serbia 3
South Africa 4
Slovakia 3
Switzerland 2
Turkey 9
USA 4

Toplam : 229 Atlet 2008 NAC Ms. & Mr. Universe Hamburg, Germany yarismasina katilmistir.
En son Vucutor3 tarafından Ocak 11th 2009, 22:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

real deal
VIP
VIP

Mesajgönderen real deal » Kasım 30th 2008, 12:22

29 Kasim 2008 Tarihinde Almanya nin Hamburg sehrinde duzenlenen Nac-Mr.Universe Dunya Sampiyonasinda Turkiye yi temsil eden
Erkal Ozagi - Kisa Boy Sampiyonu ve Overall
Serdal Aktolga - Orta Boy 3.
Murat Senyigit - Uzun Boy 3.
derecelerini alarak bizleri gururlandirmislardir.
Her birine burdan tesekkurlerimi yolluyorum .

Resim

Resim

Resim

Resim

VEHBI KOCOOGLU

Resim

Resim

Resim

SONER ICOZ

Resim

Resim

ERKAL OZAGI

Resim

Resim

Resim

Resim

SERDAR AKTOLGA

Resim

Resim

Resim

Resim

ERSIN KURUEL

Resim

Resim

MURAT SENYIGIT

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

OVERALL

Resim

Resim

Resim
En son real deal tarafından Kasım 30th 2008, 21:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

seyfullah
Üye
Üye

Mesajgönderen seyfullah » Kasım 30th 2008, 14:23

laf olsun diye değil gerçekten çok sevindim.:D.ülkemizin adını duyurma ve bu sporu ülkemizde yayma adına çok önemli bir gelişme...
çok çok teşekkürler erkal özağı

frostb1ten
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen frostb1ten » Kasım 30th 2008, 14:32

basarılar dılerım

turkish_arnold
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen turkish_arnold » Kasım 30th 2008, 14:41

başarılarınnın devamı dileğiyle

Serdar Aktolga
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen Serdar Aktolga » Kasım 30th 2008, 21:00

VEE MR UNIVERSE BITTI ONCELIKLE ERKAL KARDESIMI TEKRAR TEBRIK EDERIM ....ERKAL SIRADIŞI BIR BASARI YAKALADI ...AYRICA BIR REKORUNDA SAHIBI KIMSE FARKINDA DEGIL !!!! ERKAL 5 TURKIYE YARIŞININ USTUNE 2 DUNYA VE 2 OVERALL UNVANI KAZANDI 78-82 KG BIR ADAM BUNUN DUNYADA BENZERI YOK ....ONU CANI GONULDEN TEBRIK EDIYORUM .....HELAL OLSUN ....MURAT SENYIGIT HARIKA FORMUYLA ELDE ETTIGI DERECEYLE MUTLU ETTI BIZI ....VEHBI KOCOGLU DA + 40 YAS USTUNDE GURURUMUZ OLDU 3 UNCU OLARAK....SONER ICOZ KLASIYLA 5 OLDU TEBRIKLER SONER ...GERI KALAM KATILIMCI SPORCULARIMIZ ERSIN ...TIMUCIN.. YIGIT..EYUP... BIR TAKIM SANSSIZLIKLAR SONUCU BU KEZ GONLUMUZDEKI BASARIYA ULASAMADI AMA ONLAR DAHA ONCEKI GIBI YINE BIZI MUTLU EDICEKLER DIR .....ben gurur duyuyorum bu spor adına bır takım seylere vesıle oldugum ıcın ne mutlu bana ....herkeze sevgılerımle ...

Kullanıcı avatarı
hardcorebodybuilding
Üye
Üye

Mesajgönderen hardcorebodybuilding » Kasım 30th 2008, 21:25

10 numara bir şampiyonumuz var kendisini tebrik ediyorum.

erkalozagı
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen erkalozagı » Aralık 1st 2008, 13:37

herkese çok ama çok teşekkür ederim,okadar mutlu ve guruluyumki ülkemizi orada en iyişekilde temsil etdiğimiz için takım olarak,organizasyonun gözbebeği olduk,kupaların %70 ini biz aldık diğer ülke yarışmacılarına nazaran sayımızın az olmasına karşın büyük zafer,başarı bizde.diğer ülke yarışmacılarından,organizasyon ekibinden ve seyircilerden benim ve takım arkadaşlarım adına duyduğum övgüler,son derece gurur vericiydi.biz Türk milletine ve takım arkadaşlarıma bu organizasyona katılma imkani sunan ve o muthiş atmosferi yaşatan PNP TEAM'e sonsuz teşekkürler ve saygılar, haepimizin ihtiyacına ayırt etmeksizin koşturdular ellerine,ayaklarına sağlık,organizasyonun şampiyonu bizi sahne arkasından destekleyen ve hazırlayan PNPTEAM' dir.herkese sevgi ve saygılarımı sunarım, ALLAHIM bu zaferide esirgemedi benden ne mutlu bana ve ülkeme,,PNPTEAM ERKAL OZAGI:)

bodyworker
VIP
VIP

Mesajgönderen bodyworker » Aralık 1st 2008, 22:23

eskıden gureş mıllı takımı avrupada efsane ıdı... bu takımda ona benzıyor herkesi başarısından dolayı kutlarım....

driver_y
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen driver_y » Aralık 1st 2008, 23:06

Gerçekten gurur duyduk sizlerle.Bunlar buz dağının gözüken yüzü.bundan sonra tüm dünya korksun bizden.Birde tuluğ abiyi kandırabilsek mr.olimpia için kim tutar bizi...

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir