2013 Arnold Classic Amatör Vücut Geliştirme yarışması

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mart 2nd 2013, 17:03

Bence de hocam :)

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 2nd 2013, 20:09

Daha once iki ddefa basarisiz sprcuyu odul verir gibi ucuncu defa gndermek haksizlik bence.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mart 2nd 2013, 20:14

kumsuz yazdı:Daha once iki ddefa basarisiz sprcuyu odul verir gibi ucuncu defa gndermek haksizlik bence.

Katılıyorum.

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Mart 2nd 2013, 21:10

Erin sterni figür sinifinda nasil ücüncü yaparlar anlamadim. Birinci olanda omuzdan baska hicbirsey yok. Karin, popo, bacaklar dümdüz. Sanki hayatinda hic Squat yapmamis.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 2nd 2013, 21:12

kumsuz yazdı:Daha once iki defa basarisiz sporcuyu odul verir gibi ucuncu defa gndermek haksizlik bence.
sadiga haksizlik etmeyelim ben durumu biliyorum sadik tamamen kendi imkanlariyla gitti ( ben boyle biliyorum) federasyonun bir katkisi yok benim bildigim, bu nedenle sadigi elestirmek yanlis bu ozel bir yarisma sadikta kendi imkanlariyla katiliyor.

Turkiyede kendi imkanlariyla gidecek her sporcuya alttarafi bizim federasyon bir kagit duzenliyor ve sporcu katilabiliyor, tabiki federasyon burda secici olarak orda turkiye adini kotu gostermiycek olcude sporculara bu imkani vermeli ben erdal utar torontoya geldiginde bu yarismaya katilmasi konusunda israr etmistim onuna kafasi yatmisti daha sonra sanirim isin pesini birakti ve bir kac yil sonra Turkiye den sporcular gelmeye basladi bu guzel bir gelisme

sadik inan da kendi parasiyla gidiyorsa bence gayet olumlu turkiye Adina orda podyum yapmasi gayet yerinde ama federasyon tum masraflarini karsiliyorsa aynen bende kumsuz senin gibi dusunuyorum fakat benim bildigim sadik tamamen kendi masraflarini karsiliyor.Oyle degilse bu haksizlik evet.

Cengizhan igdir neden yok bu yil anlamadim 2 inci olmustu gecen yil mutlaka gelmeliydi

Federasyon ilk 6 yapacak her sporcuyu buraya yollamali butun masraflarinida karsilamali ama diger tarafdan bu sansi olmayanlar kendi imkanlariyla gelebilirler ozel yarisma bu sonucta ama bu ozel yarismanin ucunda PRO kart alma sansida var sponsor bulma sansida var dusukde olsa, hepsini gecin vucut gelistirme tarihinin en iyi iki organizasyonundan birisi gormeye deger
En son Vucutor3 tarafından Mart 2nd 2013, 21:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 2nd 2013, 21:31

jormakka yazdı:Erin sterni figür sinifinda nasil ücüncü yaparlar anlamadim. Birinci olanda omuzdan baska hicbirsey yok. Karin, popo, bacaklar dümdüz. Sanki hayatinda hic Squat yapmamis.

yanlis basliktasin jormakka :)

http://www.vucutcu.com/forum3/viewtopic ... 9&start=40

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Mart 2nd 2013, 21:59

uuups :)

Kullanıcı avatarı
kumsuz
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen kumsuz » Mart 2nd 2013, 22:23

kendi imkanları ile gidiyorsa kusura bakmasın.Oyle bir duruma lafımız yok zaten.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mart 2nd 2013, 22:28

sira amtorde bakalim mahmut ne yapicak bekliyorum haberlerini ama o konuda bir sikinti yok mahmut o podyuma ciktigi an birinci, bu yilda rakip yok gormuyorum dunku on elemelerde rakipsiz oldugu cikti ortaya birinciligini kutlamak icin bekliyoruz hepsi bu yani heycan yok

Kullanıcı avatarı
Tuna
Yarışmacı
Yarışmacı
İletişim:

Mesajgönderen Tuna » Mart 2nd 2013, 23:33

Mahmut IRMAK şampiyon!!!

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir