2013 IFBB Gençler ve Masterlar Avrupa Şampiyonası İspanya

IFBB Profesyonel ve amatör vücut geliştirme yarışmalarını, Nabba, Wabba ve ülkemizde yapılan vücut geliştirme yarışmalarından haberler, sonuçlar ve resimlere ulaşabilirsiniz. Mr. Olympia , Arnold Classic ve diğer vücut geliştirme yarışmalarından haberlere , resimlere ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 6th 2013, 09:15

bende burda elendigi ihrac edildigini dusunerek tonla beyin jimnastigi yaptim :) oysa durum farkli neyse bos vaktim vardi doldurdum diyelim

Kullanıcı avatarı
murat tahan
forumdostu
forumdostu
İletişim:

Mesajgönderen murat tahan » Mayıs 6th 2013, 10:19

Demet karakaya nın aldığı derecede hiç bir gariplik yok, sonuç normal garip olan demet bodyfitness de birinci olacağına kendini çok inandırmış kimsede onu bu rüyadan uyandırmamış.

Kullanıcı avatarı
İlter Elmas
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen İlter Elmas » Mayıs 6th 2013, 10:26

murat tahan yazdı:Demet karakaya nın aldığı derecede hiç bir gariplik yok, sonuç normal garip olan demet bodyfitness de birinci olacağına kendini çok inandırmış kimsede onu bu rüyadan uyandırmamış.

Yanlış kategoride katıldığı için gayet normal ama garip olan 15. olmasına rağmen kendisinin ''tam puanl 1. olmuştum ama birinin itirazı ile puanlarımı sildiler'' demesi.

Kullanıcı avatarı
cuneytust
Yarışmacı
Yarışmacı

Mesajgönderen cuneytust » Mayıs 6th 2013, 10:45

İlter Elmas yazdı:
murat tahan yazdı:Demet karakaya nın aldığı derecede hiç bir gariplik yok, sonuç normal garip olan demet bodyfitness de birinci olacağına kendini çok inandırmış kimsede onu bu rüyadan uyandırmamış.

Yanlış kategoride katıldığı için gayet normal ama garip olan 15. olmasına rağmen kendisinin ''tam puanl 1. olmuştum ama birinin itirazı ile puanlarımı sildiler'' demesi.

puan kartları ortadayken demetin böyle bir şey söyliyebileceğine inanmak istemiyorum...sonuçta herşey ortaya çıkar bu bir söylentiden ibaretdir umarım...

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Mayıs 6th 2013, 10:57

gönlünden öyle geçmiştir :-x

Kullanıcı avatarı
Asil Çeçen
VIP
VIP

Mesajgönderen Asil Çeçen » Mayıs 6th 2013, 11:13

Bir daha yarışmama kararı almış...

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mayıs 6th 2013, 11:53

Söylenti değil kendisi ilk puanlamada tüm hakemlerden tam puan aldığını ardından bu puanların silinip yeniden düzenlendiğini söyledi.

Buradaki puanlama kağıtları da son hali değil mi sonuçta bilgisayar çıktısı, halbuki benim hep gördüğüm puanlar normal bir şekilde elle verilir ve en son böyle temize çekilir, yani bu puan tablosu olayı değiştirmiyor bence sonuçta sporcunun iddiası da puanların silindiği yeniden puan verildiği yönünde ki bu resimlerde görülen puan kartları da bilgisayar çıktısı yani nihai hali.

Neyse ben daha fazla yazmayayım çünkü anlaşılmıyorum, ben diyorum ki tartıya podyuma çıkardığın ve puan verip 1 yaptığın sporcuya son dk sen bu sıkletten değilsin deyip puanları silip yeniden düzenlemek gibi bir olay olabilir mi diyorum ama herkes sporcunun zaten bu kategori için büyük olduğunu söyleyip duruyor.

Yahu konu büyük olup olmaması değil, konu tartı ve podyum yaptırıp hatta ilk puanlarda birinci yapıp daha sonradan bir nevi ihraç edilmesi.

Benim söylediğimle sizlerin söyledikleri çok farklı uzatmaya da gerek yok, beni anlayan bir kaç kişi anlamıştır zaten..

Ayrıca bu puan kartları düzenlenmiş puan kartları değilse yani puanlar ilk başta da böyleyse ve sporcu yalan söylemişse de bizim burda yazıp çizmemize yazık.
Fakat ben buna ihtimal vermek istemiyorum.

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Mayıs 6th 2013, 12:00

Umur'u anlamamak mümkün değil zaten bence de oraya kadar nasıl gelmiş hasbel kader değil heralde ..hadi gözü nizamı geçtik tartıyı nasıl geçmiş hiç mi büyükleri uyarmamış ..Bakın bizim patron ( Edip Bey) yazmıştı.. zülküf Turan' da sonucu görmüş peki başka gören uyaran olmamış mı..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 6th 2013, 18:56

UMUR burda sana ben sadece bir cevap yazdim gerisi ortadaki olay enine boyuna konusuluyor her mesaj sana cevap degil burda yazilanla demetin ve yarismanin geneli burdaki mesajlarin hepsi sana cevap vermek icin yazilmiyor genel bir tartisma paylasma yapiliyor ve normal olarakta hersey konusuluyor anlamadim cikisini bu hata hep yapiliyor birisi bisey paylasinca basligin devamindaki cevaplarin hepsi ona yapilmiyor bu baslikta yazilanlar basligin konusuyla alakali haliylede hersey yazilir cizilir herseyi ustunuze alinmayin

Kullanıcı avatarı
umur35
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen umur35 » Mayıs 6th 2013, 20:03

Yok EDİP abi çıkışmadım kimseye fakat konu hakkında biraz hassas olduğum doğrudur, haksızlığa ve özellikle de uluslararası arenada bir Türk'e yapılan haksızlığa tahammül edemiyorum çok sinir bozucu bir durum...

“Vücut Geliştirme Yarışmalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir