Nitrofull Mass Hakkında

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Temmuz 13th 2010, 23:05

nitrofull çılgınlığı devam etmekte...

yigithan34
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yigithan34 » Temmuz 13th 2010, 23:54

ben bir 2 ölcek 300 gr süte katıp iciyorum.antreman öncesi ve sonrasında.oran fazlamı bilmem ama hocam bunu önerdi bende böyle yapıyorum.

Kullanıcı avatarı
Kerem Kalkan
VIP
VIP

Mesajgönderen Kerem Kalkan » Temmuz 14th 2010, 00:29

yemek yemenize bakın arkadaslar düzenli bir şekilde karbonhidrat alması en kolay şey nitroful falan salon tuzakları her gelene veriyorlar artık moda oldu

Yüksel Bayram
VIP
VIP

Mesajgönderen Yüksel Bayram » Temmuz 14th 2010, 06:53

100 gramında 70 gram karbonhidrat ..paranızı boşa harcamayın memleket karbonhidrat cenneti..pilav,makarna baklagiller yiyemiyormusunuz??

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 14th 2010, 08:10

Benim Weider kullanan bir arkadaşın o tarz bir marka kullanacağına, haspelkader denemiş olsa bile gelip burda olumlu bir tavsiyede bulunacağına ihtimal vermiyorum.
Bu işlerde tecrübesi olan arkadaşlar zaten neyi alıp neyi almayacaklarını iyi kötü bilirler ama tecrübesiz arkadaşlara yönelik zaman zaman artniyetli kişilerce böyle ortamlarda oltalar atılmakta diye düşünüyorum.
Gıda terörüne kurban gitmemek için araştırmak lazım, dikkatli ve bilinçli tüketici olmak lazım.
Bu konuda tecrübeli arkadaşlarada sorumluluk düşmekte, yeni başlayan arkadaşları yönlendirmek adına.
Eğer yeterli maddi imkanlarınız yoksa, iyi kaliteli bir ürün alamıyorsanız, iyi beslenme ile sporunuzu yapmaya çalışın.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Temmuz 14th 2010, 10:06

Önyargılı konuşmak istemiyorum. İçinde ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ama arkasında yazan değerlerden şüpheleniyorum. Sağlam protein kaynaklarından oluşmadığı zaten belli içinde ot - çöp ne ararsan var.

Ben birkez denme amaçlı almıştım. Whey proteini yazıyor lohusa şerbeti gibiydi. Şekeri basmışlar. Parmak ucuyla tozun tadına baktım kakaolu içeceğe benziyordu. Param birkere çöpe gitmişti ama ziyan olmasın diye kutuyu bitirdim ama o günden sonra protein içeceğinden nefret ettim.

50 lira daha fazla verin ama adam gibi bir marka alın ve gönül rahatlığı ile kullanın. Ben Optimum Nutrituon kullanıyorum ve içim rahat kesinlikle hiç şüphem yok.

Kullanıcı avatarı
gokhanaltintas
Sponsor
Sponsor
İletişim:

Mesajgönderen gokhanaltintas » Temmuz 14th 2010, 10:29

Universal, Ultimate, Optimum, Twinlab, Weider, Multipower, Muscletech, Api vb. birçok kaliteli marka Türkiye'de satılmakta. Bütçenize göre herhangi birisini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Bunlar dünyanın bütün gelişmiş ülkelerinde satışına izin verilen, ciddi ve büyük firmaların ürünleri.
Ve en pahalısı bile sigaraya aylık verilen paradan daha çok değil.

Bazı salonlarda yada mağazalarda özellikle farklı ürünlere insanların yönlendirilmesi ise kar marjı ile alakalı. Bire alıp üçe dörde satıldığında bir ürün satan tarafından elbette cazip oluyor. Ama bu sektörün aslında sağlık ve hizmet sektörü olduğu unutulmamalı. Bu işin ticaretini yapan insanlarında sorumluluk bilinci içinde müşterisine yada öğrencisine ürün tavsiye etmesi gerekmekte.

Tecrübeli arkadaşlarımızda belirttiğim gibi bunu bir görev olarak düşünmeli ve tecrübesiz kullanıcıların manipüle edilmesine izin vermemeli.

Umarız yakın gelecekte, böyle ortamların, internetin katkısıyla sektör gelişecek ve insanlar daha çok bilinçlenecek.

BBuilder
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen BBuilder » Temmuz 14th 2010, 11:18

Ek besin kullanacaksanız eğer Universal, Ultimate, Optimum, Twinlab, Weider, Multipower, Muscletech, Api Bunlardan şaşmayın derim :shock:

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Temmuz 14th 2010, 12:06

Dandik ürünleri protesto edin ve almayın zamanla piyasadan kalksın ve unutulsun...

Kullanıcı avatarı
TRUST
VIP
VIP

Mesajgönderen TRUST » Temmuz 14th 2010, 14:55

suplementlerin sağladığı etki zaten sınırlı, bir de iyisini almazsan paranın çöpe gitme ihtimlai yüksek

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir