Yönetim Kurulu

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 20:37

SERHAT seninle yanlis olan taraflarini ki bu bana gore yanlistir hemen belirteyim sana izah etmistim senle bir sekilde anlasmistik ve diger arkadaslarada danisarak seni tekrar aramiza aldik bu hepimizin karariydi zaten benim tek basima karar vermem halinde sen donemezdin aramiza . Kisaca digerleri seni istedi ve geldin.

Ancak ben senin yazdiklarini okuyorum ne yazikki sende bir degisim goremedim bu son olay sadece biraz isi hizlandirdi diyelim ve ben tamamen kendi kararimla seni yonetimde artik istemiyorum ancak forumda tabiki uye olarak bulunabilirsin ancak yonetimdeyken sana verilen tavizler mumkun degil verilmez hep seni alttan aldim ben kendi adima ancak ne dense sen kendi dogrularindan sasmadin ki buna saygi duyuyorum umarim hersey gonlunce olur.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 20:40

cem ve diger arkadaslar sizlere gelince hizlica sorunlari cozucez benim kafamdaki bir kac kisinin her baslikta yetkili olup diger arkadaslarinda bolumlerde yetkili olmasi boylece aramizda kimlerin emek verip vermediginide rahatlikla gozlemleriz benim aklimdaki bu .

Onemli bir sorun oldugunda ise zaaten Kemal dostum ve metehan kendileri bu sorunlari diledikleri gibi cozebilir kararlar alabilirler bana ihtiyac olucagini sanmiyorum ama burdayim tabiki.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 20:45

UNUTMADAN BAZI UYELERIMIZIN AYRICALIKLI UYELIKLERI DE MANTIKLI GELDI BANA BUNUDA SIZLERIN FIKIRLERINE SUNUYORUM

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 20:52

Arkadaşların sorunlarının çözülmesine zerre kadar bir etkim olduysa ne mutlu bana.
Edip hocam; benim de bazı konularda sizinle anlaşamadım. Bana bir söz vermiştiniz ama yerine getirmediniz yada iş yoğunluğundan dolayı hep ertelediniz - unuttunuz. Söylememin artık bir anlamı yok. Bu beni çok yaraladı ama size hiç bahsetmedim, bahsetmeyeceğim. Moderatörlük yetkimin tam olduğu dönemde sadece tek başıma forumun tamamına yakınını düzelttiğime inanıyorum. Ben, bana verilen göremimi layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Yaranamadıysam da problem değil, sağlık olsun.

Bu forumu ve sizi hala çok seviyorum ve sonsuza kadar da buradayım. Hiç bir yere gitmeyi düşünmüyorum.

Bu arada başta Cem abim ve diğer arkadaşlara ; yeni yetkileriniz hayırlı olsun.
En son srht dmrs tarafından Eylül 5th 2012, 20:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 20:53

Serhat bizde seni seviyoruz bundan suphen olmasin

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 20:57

:) bunu bildiğim için buradayım hocam. Sevilmediğim yerde durmam. Ben de hepinizi çok seviyorum.

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Eylül 5th 2012, 21:06

bunu bildiğim için buradayım hocam. Sevilmediğim yerde durmam. Ben de hepinizi çok seviyorum.

Abi emeklerin büyük, defalarca günde belki on defa sana sorulan sorulardan sorduğum oldu sana, hepsini sabırla cevapladın. Yönlendirdin. İlgilendin.Sana saygım sevgim, buradaki herkese olduğu gibi büyük. iyi ki varsın abi.

cem ve diger arkadaslar sizlere gelince hizlica sorunlari cozucez benim kafamdaki bir kac kisinin her baslikta yetkili olup diger arkadaslarinda bolumlerde yetkili olmasi boylece aramizda kimlerin emek verip vermediginide rahatlikla gozlemleriz benim aklimdaki bu .

Hocam bu fikrinize katılıyorum. Bütün başlıklarda yetkili olacak, forumu aktif takip eden 1-2 büyüğümüzün forumda daha sağlıklı bir ortam sağlanması için yeterli olacağına inanıyorum.

BAZI UYELERIMIZIN AYRICALIKLI UYELIKLERI DE MANTIKLI GELDI BANA BUNUDA SIZLERIN FIKIRLERINE SUNUYORUM

Ayrıcalıklı üyelik olabilir tabi ki, ama "ayrıcalık" olarak bahsettiğimiz şeyler nelerdir?

mesajlarını editleyebilme, duyuru yapabilme gibi şeyler mi hocam?

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Eylül 5th 2012, 21:13

edip abi; serhat devam etsin ... beni alın görevden..eşimin vefatından sonra uzun süre girmedim ve soğumuşum..ve bu yüzden son zamanlarda çok faydam dokunmuyor foruma..
hakkımı serhata devrediyorum..

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 21:17

cem dedigim gibi bu benim kararim kimseyle alakasi yok ilk kez yasamiyoruz bu sorunu serhatla konu kapanmistir benim adima .Bu verdigim karara saygi bekliyorum o kadar.Ancak baska aranizdan bu olanlardan ve sitemizden stres yasayan varsa tabiki onlarinda uye olarak devam etmesinde fayda var...

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Eylül 5th 2012, 21:23

ksiren yazdı:-Bozulduğumuz hatta azıcık hoşumuza gitmeyen meseleleri buradan açık açık yazmak en iyisi. İçimize atınca gereksiz yere kansere dönüşüyor. Eğer herhangi birisinin bir sözünü ya da davranışına kırılırsam hemen kendisine söylemek yapılabilecek en iyi şey. Böylece derdimi anlatırım, karşımdakinin derdini dinlerim işi yoluna koyarız.

-Kızgınken-sinirliyken konuşmak veya yazışmak yanlış. Bekleyelim sinir geçsin ilk önce, sonra sakince derdimizi anlatalım. Sinirliyken dediklerimize çoğunlukla sonra pişman oluyoruz.

-Arkadaşlık için emek harcıyoruz. Birisiyle belli bir samimiyete gelmek zaman alıyor. Uzun zamandır tanıdığımız ve iyi kötü birşeyler paylaştığımız insanları tek bir davranışları sebebiyle hemen silmek büyük hata. Küfür bile etse, kabalık da yapsa arkadaşlara biraz daha müsamaha göstermeye çalışsak..

-Edip buranın kurucusu ve sahibi ama her türlü eleştiriye ve uyarıya açık. Sıkıntısı olanlar açıkça yzsınlar buradan. Tamam, bazen kayboluyor ve tatile gidiyor.. Bazen mesajlara cevap yazmayabiliyor.. Ama ne yapalım, her şey mükemmel olacak değil ki. Bugün cevap vermese gelecek hafta verir. O da olmadı bir daha- bir daha yazarız ve sonunda ulaşırız.

Sevgili yoneticim ne yapayim bu yil leylegi havada yakaladim ruzgarida beni baya bir gezdirdi :) saka bir yana ilgisizligimden kesinlikle sucluyum telafi edicem....

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir