Yönetim Kurulu

Moderatör: murat tahan

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 22:36

Mete abim; çooooook uzun yazarım da gerek yok.

Tecrübe edecek, deneyecek ve insanlara tavsiyede bulunacağın vakitler gelecek. Daha zamanı değil, öyle sanıyorsun. Piştiğini sanıyorsun, daha vaktin var. Biz de bu sporda henüz bir halt değiliz de hani ektomorf olmak lazım değil bazı basit şeyleri söylemek için. Benim de şekeri tavsiye ettim ( etmesem de farketmez, çok da elzem degil. ) zaman dilimleri okuyor.
" Ben tecrübe ettim" diyeceğin günlerin henüz belki de ufukta bir çizgi bile değil...

El elden üstündür. Ben bu sporda henüz ummanda bir damla gibiyim amma biz, insanların bu spoda arastirdiklarini - okuduklarini şekerleme yaparken uykumuzda sayikliyoruz .... Biraz kurnazız, cahil ayağına da guzel yatarız. Her bilenin üstünde bir bilen daha vardir, her elin ustunde bir el daha vardir. Bizden fazla bilen kisiler var, onlar bu konulari yemis yutmus hatta çıkarmış.

Hayatın boyunca oku oku oku hep arastir. Bir gun benim kendimi şu an ne kadar kötü hissettigimi gunun birinde anlayacaksin. Şimdi ne kadar istesen de anlayamazsin. Kendimi bir elma veya üzüm salkımına benzetiyorum...

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 5th 2012, 22:43

O kadar yazdim, tecrubeye mi takildin sadece.. En onemsiz olani oydu oysaki.

Fazla mutevazilik komikliktir. Herkesin az da olsa bir tecrubesi var ve burada gorev yapiyor. Gecen bir terzi bana diyorki, ben hala terzi olamadim. O zaman cama terzi yazma bizleri kandirma haketmedigin parayi kazanma dedim.

Benim tecrubem ustundurde demedim, sen kendince cekmissin yine.

Senin ne durumda oldugunu anlayamam. Ara ara hep bana giydirdin ben sustum,bu sefer susmuyorum sadece. Sen ne yaptiysan kendine yaptin kabul et.

Tartisma tartismayi acar, cozum olmaz sarpa sarar.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 22:50

Tekrar söylüyorum ; mesajları bizi adam sıfatına koymayıp sildikten sonra " Serhat kardes ben senin mesajlarini sildim, dogru duzgun yaz " demen bir sey ifade etmez.O mesajin bize bilgi verimeden silinmesi ne kadar ağır bir durum bilir misin ? Bana kufur et ama bunu yapma kardes. Sen bizi sallamıyorsun.

Evet Ekto demek ye, iç ve çalış : kas yap demek degil. Başka seyler de yapmak lazim kas yapmak icin. Kendini iyi ozetledin. Dunyadaki herkes aptal bir sen akillisin.

Boş yere yazıyorum. Bir bardak hacmi kadar su alır.

Seni ALLAH için seviyorum. Esen kal. Esselamu Aleykum...

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 5th 2012, 22:56

Mesaji silmek bu sorunlari ortaya cikarmaz. Adam yerine koymasam evime almazdim, dost bilmezdim. Neyse bu konu sonuca ulasmaz.

Ektonun Allah belasini versin, ne lanet bir vucutmus dusmanliklar kazandirdi bana.

Ben malim su bardagi kadar beynim var hacmim ve ufkum dar.

Konu hakarete varmasin. Herkesin yolu acik ola, Allah a emanet.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 23:06

Mete' m; ortada hakaret yok. Sen, ya anlamiyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Ama senin icin ikisi de ayni cunku umrunda degiliz. Hakikaten paramparça ettin beni.

Sana verdigim degeri gormeyecek kadar kör olamazsin. Buraya tek kelime yazmazdim normalde ne kırılgan oldugumu bilirsin. Yaptin bi hata hala da dvm ediyorsun.

Popona Nitrofull yak...

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 23:13

Umulur ki bir gün hatanı anlarsın. O vakit konuşulacak bir şey kalırsa konuşulur. Af dilemek te bir erdemdir.

En merhametli' ye emanet ol...

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 5th 2012, 23:14

Hep sen kirildin ben alttan aldim, Allah saittir. Bu sefer ben kirildim kimse alttan almasin.

Dun admin degildim yarinda olmam. Dun vucutcu degildim yarinda olmam. Hepimiz ölümlüyüz bunlar bos isler.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 23:20

Toprak ol ki üzerinde güller bitsin. Zira; gülü bitiren topraktır.

Hatanı bilene kadar bu kardeşin sana kırgın abi.

tiskelet
BANLANDI

Mesajgönderen tiskelet » Eylül 5th 2012, 23:24

Hatam yok. Affım sadece Yaratanadır. Kimseyi degistirmem, basar giderim.

Konu ben degilken bana dondu. Yetki olaylari unutuldu bana nefret kusuldu. Zaten ana konu bendim ama bahane lazimdi.

Konuyu gizliden okuyan ama yorum yapmayan digerleri neden goruslerini yazmiyorlar? Birbirimize dusunce geri plandanmi izleyecegiz? Birliktelik bu mu?
http://www.vucutcu.com/forum3/topic_vie ... hp?t=18683 kimin hangi saatte girdigi yaziyor.

Acayip sogudum en sonunda kendimi banlayacagim.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Eylül 5th 2012, 23:36

Bunu buraya niye koyun ? Kim yazarsa yazsın boş ver.

Seninle burada laf salatası yaptığı mı düşmanlık - kin
darlık mı sanıyorsun. Allah a and olsun ki kin ve nefret yok.

Midem bulandı bu olaydan. Zaten Cem abinin de benim de sadece adı moderatördü ve yetkisi yoktu. Sen simdi de modsun o zaman da moddun. neye celalleniyorsun? Biz senin modluguna mi takıntılıydık ?

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir