emrah_yazgan'a dikkat edin!! ( Yöneticiler İçeriye Lütfen )

Moderatör: murat tahan

onuryuzak
Üye
Üye

emrah_yazgan'a dikkat edin!! ( Yöneticiler İçeriye Lütfen )

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 17:00

geçen bir forumda kendileri bana iftira atmış olup.. Sözde ben steroid mi etkili yoksa suplement mi diye sormuşum.. Halbuki İlk mesajı atan o.. Mesaj'ların fotolarını ve msn kayıtlarını buraya koyuyorum.. İnşallah gereği yapılır bu şahsiyet için.. Kim haklı Kim haksız görüyorsunuz..

İlk önce forumda mesajlaşmaları görüyorsunuz.Dikkat ederseniz ilk mesajı o atıyor.. ( slm diye) benim yolladığım mesaj ise RE:slm olarak gidiyor. Coğunuz RE'nin ne olduğunu biliyorsunuzdur.

Gördüğünüz gibi herşey açık.. Şimdi msn konuşmalarına geçelim.. İlk başta bu ilaçların ne olduğunu bilmiyordum. Sonra araştırdım ve öğrendim ki bunlar steroid miş.. Kendiside 39 yaşındaymışş.. 19 senedir bu işi yapıyormuş... Fotoğraf istedim yollamadı.

Kerem bu arkadaşın adı..Bu konuyu buraya açmamın nedeni bu arkadaş büyük ihtimal yeni başlayanlara bunları öneriyor. Belkide bunların satışını yapıyor..

Yöneticilere burdan sesleniyorum. Böyle kişiler için lütfen önleminizi alın.

EDIT: Yönetim
Steroid bilgilendirilmesi yapıldığı için fotoğraflar kaldırılmıştır.

boksör00
BANLANDI

Mesajgönderen boksör00 » Nisan 17th 2012, 17:34

madem sterodin ilaçların zararları olduğunu biliyorsun sana tavsiye ettiğini görüyorsan hala neden muhatap oluyorsun anlamadım msn de niye konuştun ki

Kullanıcı avatarı
akinaksu
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen akinaksu » Nisan 17th 2012, 17:36

ne kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ya...

onuryuzak
Üye
Üye

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 17:42

boksör00 yazdı:madem sterodin ilaçların zararları olduğunu biliyorsun sana tavsiye ettiğini görüyorsan hala neden muhatap oluyorsun anlamadım msn de niye konuştun ki

söylediği ilaçların steroid olduğunu bilmiyordum. Araştırdım steroid çıktı. Ben sadece supplementleri sordum onlara.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 17th 2012, 17:56

onur cok guzel bir is yaptin herkes senin gibi yapsa aralara sinmis bu tipler yok olurlar eline saglik.

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 17th 2012, 17:59

yanliz seninde herseyi merak edip tanimadigin insanlarla bu kadar sohbete girmen cok yanlis bunuda belirtmek lazim desifre etmerk ok iyi bisey ama bence daha onemlisi bu tiplere hic bir skeilde sans vermesseniz zaten istedikleri ortami bulamazlar sendede hata var bunu dusun.

Kullanıcı avatarı
1996oktay1907
VIP
VIP

Mesajgönderen 1996oktay1907 » Nisan 17th 2012, 18:02

Al işte illa bu forumada sokacaklar burunlarını

onuryuzak
Üye
Üye

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 18:10

Edip Toçsoy yazdı:yanliz seninde herseyi merak edip tanimadigin insanlarla bu kadar sohbete girmen cok yanlis bunuda belirtmek lazim desifre etmerk ok iyi bisey ama bence daha onemlisi bu tiplere hic bir skeilde sans vermesseniz zaten istedikleri ortami bulamazlar sendede hata var bunu dusun.

doğrudur abi. Aslında benim amacım ilaçları öğrenmek değildi. Zaten burda mesajlaşırken ilaç dediğinde anladım steroid olduğunu fakat ne olduysa msn istedim. Aslında amacım suplement ne önericekti onu öğrenmekti :D Çöpe giden forumda zaten suçlamada bulunmuştum. İftira attı ben öğrenmek istemişim falan. Bende böyle bişey açma gereği duydum. O forumdada bazı arkadaşlar bana inanmamışlardı. Zaten msn'si ile burdaki adı çok farklı. Birinde emrah_yazgın yazıyor. Msn'dede kerem yazıyor.. Ben teşekkür ederim abi zahmet edip ilgilendiğin için. :)

magicarzouz
VIP
VIP

Mesajgönderen magicarzouz » Nisan 17th 2012, 18:11

kimse kusura bakmasin da creatin ne diyip baslik acan birinden bahsediyoruz..

Buraya bunlari koymasi hicbir sey ifade etmez.
google yazsa bulacak.
hirsizin sucu var da kapiyi kilitlemeyenin hic mi sucu yok?
Yiginla adam dolu salonlarda yapmalari gerekenler tavuk pilav yumurta yemek.
Ama sadece geyik yapiyorlar tipki bu ardadas gibi..
Ben emrah_yazgani hatali bulmuyorum sadece...
O da saf gormus kandirmaya calismis.O kandirmasa salondaki hocasi kandirir arastirma yapmayi bilmeyen adami...

onuryuzak
Üye
Üye

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 18:15

magicarzouz yazdı:kimse kusura bakmasin da creatin ne diyip baslik acan birinden bahsediyoruz..

Buraya bunlari koymasi hicbir sey ifade etmez.
google yazsa bulacak.
hirsizin sucu var da kapiyi kilitlemeyenin hic mi sucu yok?
Yiginla adam dolu salonlarda yapmalari gerekenler tavuk pilav yumurta yemek.
Ama sadece geyik yapiyorlar tipki bu ardadas gibi..
Ben emrah_yazgani hatali bulmuyorum sadece...
O da saf gormus kandirmaya calismis.O kandirmasa salondaki hocasi kandirir arastirma yapmayi bilmeyen adami...

iyi güzelde bilmemek ayıp değilki. Doğrudur ben çoğu terimleri bilmiyorum. Ama sen bu spora başladığında herşey beynindemiydi. Biliyormuydun squat nedir creatin nedir , supplement nedir . Hayır hiç kimse ilk başladığı bişeyde bilemez.

Geyik yaptığımı nerden çıkardın. Ben bu foruma bişeyler sorup öğrenmek için giriyorum.. Ayrıca bu konuyu açmamdaki amacı yazdım..

Diğer çöp olan forumda bana iftira atanlardan biriydin.. İnanmıştın emrah_yazgan'a ..

Evet hiç bişey bilmiyorum.. Google'ye değil buraya soruyorum çünkü bu sporu yapan google değil. Burada bu sporu yapan kişiler var.. Google'de ise bu sporu yaptığını sanan kişiler yorum yapıyor konulara..

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir