emrah_yazgan'a dikkat edin!! ( Yöneticiler İçeriye Lütfen )

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

Mesajgönderen Vucutor3 » Nisan 17th 2012, 18:20

herkes dogru basliklarda istedigini sorabilir samimi oldugu surece cevapda bulur ancak dogrusu once arastirip on bilgi edinip daha sonra bu bilgilerden yola cikarak sorulan sorular ve basliklar en degerli olanlardir.

Zaten cevap bulmayan uzun zaman cevap siz kalan basliklar forumdan temizlenirler.

Ben yeni olanlara kesinlikle once arastirip sonra bulduklari bilgilerden yola cikarak sorularini sorduklarinda zevkle yanit veriyorum.

Eski arkadaslar bu tarz uyelerimize yardimci olurlar eminim bundan ancak samimiyet yoksa basliklarda cezasinida verirler.
En son Vucutor3 tarafından Nisan 17th 2012, 18:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

onuryuzak
Üye
Üye

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 18:22

Edip Toçsoy yazdı:herkes dogru basliklarda istedigini sorabilir samimi oldugu surece cevapda bulur ancak dogrusu once arastirip on bilgi edinip daha sonra bu bilgilerden yola cikarak sorulan sorular ve basliklar en degerli olanlardir.

haklısın abi. Bundan sonra öyle yapıcam zaten.. Çok konu açmak bazı insanların gözlerine batıyor :grin:

magicarzouz
VIP
VIP

Mesajgönderen magicarzouz » Nisan 17th 2012, 18:28

Kendi agzinla diyorsun iste daha hareketleri bilmeden supplement derdine dusmussun.
Ben de bilmiyordum ama senin gibi bos basliklar da acmiyordum.Google yazarak ogrendim herseyi.
Yabanci sitelerdeki yazilari cevirerek ogrendim.
Burdakiler sana istedigin cevaplari vermeyecek cunku kimse armut pis, agzima dusculerle ugrasmak istemiyor.Actigin basliklarda da gormussundur umarim
Creaiitinin ne oldugunu ogrenmek senin sorunun.
Sitedeki arama bolumune creatin yazip ararsan zaten bulurdun.
Birsey okumak icin siteye giriyoruz, baslik adi creatin bu nedir yazmissin.
Kimse sana yardim etmeyecek burda da.
Istedigin supplementi kullan sen de bu mantalite oldugu muddetce yine gelisemezsin.
iskelet kac sayfalik konuda bosuna yazmis demekki..
bana gore hala daha emrah_yazgan hakli ayrica.
supplement meselesinde farkli olmayacak emin ol.
supplement kullan istersen, sen sadece supplementcileri zengin edersin.
cunku vizyonun yok
kusura bakma.

herneyse takil kafana gore sana ne soylesek anlamiyorsun..

onuryuzak
Üye
Üye

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 18:34

magicarzouz yazdı:Kendi agzinla diyorsun iste daha hareketleri bilmeden supplement derdine dusmussun.
Ben de bilmiyordum ama senin gibi bos basliklar da acmiyordum.Google yazarak ogrendim herseyi.
Yabanci sitelerdeki yazilari cevirerek ogrendim.
Burdakiler sana istedigin cevaplari vermeyecek cunku kimse armut pis, agzima dusculerle ugrasmak istemiyor.Actigin basliklarda da gormussundur umarim
Creaiitinin ne oldugunu ogrenmek senin sorunun.
Sitedeki arama bolumune creatin yazip ararsan zaten bulurdun.
Birsey okumak icin siteye giriyoruz, baslik adi creatin bu nedir yazmissin.
Kimse sana yardim etmeyecek burda da.
Istedigin supplementi kullan sen de bu mantalite oldugu muddetce yine gelisemezsin.
iskelet kac sayfalik konuda bosuna yazmis demekki..
bana gore hala daha emrah_yazgan hakli ayrica.
supplement meselesinde farkli olmayacak emin ol.
supplement kullan istersen, sen sadece supplementcileri zengin edersin.
cunku vizyonun yok
kusura bakma.

herneyse takil kafana gore sana ne soylesek anlamiyorsun..

:D

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Nisan 17th 2012, 20:45

Onur senin basliklari cope gonderen benim.gonderdim cunku diyaloglar iyi bir yere dogru gitmiyordu ve sorularin fepki cekiyordu.edip abininde dedigi gibi soru sormak serbest ama arastirma yapilmadan sorulan sorular okadar siritiyoe ki kimse haliyle cevap vermek isteniyor yada tepki gosteriliyor cunku az bir arama yapilsa zaten cevap bulunacak .forumlar bilgi paylasim yeri.burda amac biilenin bildigini paylasmasi bilmeyeninde bu bilgilerden faydalanmasi.Amac baslik acmak degil.olmamali.actigin basliklardan dolayii kotu niyetli olduguna kanaat getirmek uzereydim ki bu durumda banlanacaktin. :) bizede hak ver cunku buraya herturlu insan giriyor.bilgi almak isteyende dalga gecmek isteyende kufur etmek isteyende kiymet bilende bilmeyende... Haliyle bunlari ayiklamaliyiz ki forumun huzuru kacmasin.
Bu forumda cok kiymetli arkadaslar var.cok bilgili insanlar var.seve seve herkes birbirine yardim eder.soru cevap bukup tesekkur edenler oldugu gibi bir tesekkuru cok gorup namkorluk edenler hatta gordugu iyi niyete mukabil kufredip kacanlarda oldu olacaktir malisef insanoglu boyle.
Diyecegim o ki bu forumda sadece steroitler hakkinda bilgi bulamazsin.arama butonunu kullan oku anlamadigini sor gereksiz baslik acma...kucuklerini sev...buyuklerini say...
Gozum uzerinde haberin olsun :)

uummuuttss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen uummuuttss » Nisan 17th 2012, 21:15

Herkese merhaba
modereatör den özür diliyorm ama aynı kişiden benzer mesajlar banada geldi mesaj aynen şöyle
:takviyeler olmadan kesinlikle olmaz. bu iş işte antrenman sadece %20 gerisi ilaç, suplement ve beslenme. Hepsini iyi kombine edersen ancak iyi sonuç alabilirsin, yoksa boşa kürek sallarsın. Günde en az 3-4 öğün etini, yumurtanı yiyep, whey, glutamine, creatine, nox, gh max yüklersen, ayrıca 7-8 haftalık ilaç kürlerin de olduğu zaman ancak gelişmen olur. yoksaa büyüyemezsin.

Bu arkadaş her kimse milletle dalga geçiyo ya da insanların hevesini kırmaya çalışıyo.Bu mesajı bana ek takviyeler kullanmadan bu spora başlamak istiyorum soruma karşı cevap olarak yazmıştır.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Nisan 17th 2012, 21:47

ne adammış be arkadas. Milleti görmeden kür önerisi yapıyor. Helal olsun.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Nisan 17th 2012, 21:51

Adamın kalp gözü açık.

Yiğit Doğan
VIP
VIP

Mesajgönderen Yiğit Doğan » Nisan 17th 2012, 21:52

Kendine fake isim bile yapmış.

onuryuzak
Üye
Üye

Mesajgönderen onuryuzak » Nisan 17th 2012, 22:05

biyologcem yazdı:Onur senin basliklari cope gonderen benim.gonderdim cunku diyaloglar iyi bir yere dogru gitmiyordu ve sorularin fepki cekiyordu.edip abininde dedigi gibi soru sormak serbest ama arastirma yapilmadan sorulan sorular okadar siritiyoe ki kimse haliyle cevap vermek isteniyor yada tepki gosteriliyor cunku az bir arama yapilsa zaten cevap bulunacak .forumlar bilgi paylasim yeri.burda amac biilenin bildigini paylasmasi bilmeyeninde bu bilgilerden faydalanmasi.Amac baslik acmak degil.olmamali.actigin basliklardan dolayii kotu niyetli olduguna kanaat getirmek uzereydim ki bu durumda banlanacaktin. :) bizede hak ver cunku buraya herturlu insan giriyor.bilgi almak isteyende dalga gecmek isteyende kufur etmek isteyende kiymet bilende bilmeyende... Haliyle bunlari ayiklamaliyiz ki forumun huzuru kacmasin.
Bu forumda cok kiymetli arkadaslar var.cok bilgili insanlar var.seve seve herkes birbirine yardim eder.soru cevap bukup tesekkur edenler oldugu gibi bir tesekkuru cok gorup namkorluk edenler hatta gordugu iyi niyete mukabil kufredip kacanlarda oldu olacaktir malisef insanoglu boyle.
Diyecegim o ki bu forumda sadece steroitler hakkinda bilgi bulamazsin.arama butonunu kullan oku anlamadigini sor gereksiz baslik acma...kucuklerini sev...buyuklerini say...
Gozum uzerinde haberin olsun :)

haklısın abi bundan sonra daha dikkatli olucam ilk önce araştırma yapıcam soz :)

Adam king derler ya harbi king yani.. Uzanmadığı yer yok..Bu arkadaş herhalde bi ip ban'ı hak etti. Bana göre tabiki yöneticiler ne der bilemem.. Bu şahsiyet ya steroid satıcısı yada insanları öldürmeye çalışıyo.. Yoksa hepsi amerikanın oyunu mu :eek: 8-) :-?

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir