Nitrofull Mass Takviyesi

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Haziran 27th 2012, 16:28

1996oktay1907 yazdı:
:) onların çoğu sitenin adımı dikat edersen o sitede satılan her ürün çok kaliteli yorumlara bakarsak
,

Aynen. Kötü yorum yaptığında yayınlamıyorlar zaten.Geçen hafta bronzlaştırıcı güneş kremi aldım.Yorumlarında hiç kötü yorum yoktu.Ama ben kullandım yorumlarla falan alakası yok.Bronzlaşacağıma tavuk gibi kızardım.Sonra bir araştırayım şu ürünü dedim.Diğer sitelere baktım, dikkatimi çeken diğer sitelerle yorumları birebir aynı idi.Kopylala yapıştır yapmışlar.

Bunların hersinin bir gün hesabı sorulacak..........

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Haziran 27th 2012, 16:42

nitrofule hiçbir zaman bulaşmadım elhamdülillah.

secrewby
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen secrewby » Haziran 27th 2012, 18:03

Saolun yanı bu nıtrofull o kadar ıllet bır sey hepınıze tesekkur edıyorum yarın atıcam onu kımse kullanmasın hocama da soylıcem zaten tepkımı bellı edıcem amacınız nedır felan dıye mıde bulantısı yaptı fln derım kendını suclu hısseder belkı yenı gelıcek ınsanlarada aynısını yapmaz tabı ınsaflıysa :)

ihsan fikircioglu
VIP
VIP

Mesajgönderen ihsan fikircioglu » Haziran 27th 2012, 18:25

secrewby yazdı:Saolun yanı bu nıtrofull o kadar ıllet bır sey hepınıze tesekkur edıyorum yarın atıcam onu kımse kullanmasın hocama da soylıcem zaten tepkımı bellı edıcem amacınız nedır felan dıye mıde bulantısı yaptı fln derım kendını suclu hısseder belkı yenı gelıcek ınsanlarada aynısını yapmaz tabı ınsaflıysa :)

o biliyordur zaten ne kadar boş bir ürün olduğunu nitrofullün. vicdan azabı çekmez öyleleri

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Haziran 28th 2012, 08:52

biyologcem yazdı:nitrofule hiçbir zaman bulaşmadım elhamdülillah.

Cennet' e gireceksin abi. 7 büyük günahlardan biri de NİTROFULL içmek ve içirmek.

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Haziran 28th 2012, 09:17

Kalbinde korku olan bir insan kimseyi kolay kolay kandırmaz.

Ebû Hüreyre (r.a.)’den rivayetle; Resûlullah (s.a.s.) bir gün bir adamın yanından geçti ve adam yiyecek (hurma, arpa, buğday vs…) satıyordu. Adama:

“Nasıl satıyorsun?” diye sordu. Adam da (şöyle şöyle diye) haber verdi. Bunun üzerine Allah-u Azze ve Celle:

“Elini yiyeceğin içine sokup daldır” diye vahyetti. Resûlullah (s.a.s.) de elini yiyeceğin içine daldırdı bir de baktı ki ıslak: Bunun üzerine:

“Bizi aldatan Bizden değildir” diye buyurdu. ( MÜSLİM 102 )

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Haziran 28th 2012, 10:19

SRHT DMRTŞ yazdı:Kalbinde korku olan bir insan kimseyi kolay kolay kandırmaz.

Ebû Hüreyre (r.a.)’den rivayetle; Resûlullah (s.a.s.) bir gün bir adamın yanından geçti ve adam yiyecek (hurma, arpa, buğday vs…) satıyordu. Adama:

“Nasıl satıyorsun?” diye sordu. Adam da (şöyle şöyle diye) haber verdi. Bunun üzerine Allah-u Azze ve Celle:

“Elini yiyeceğin içine sokup daldır” diye vahyetti. Resûlullah (s.a.s.) de elini yiyeceğin içine daldırdı bir de baktı ki ıslak: Bunun üzerine:

“Bizi aldatan Bizden değildir” diye buyurdu. ( MÜSLİM 102 )

:shock:

Kullanıcı avatarı
Muhammet SONMEZ
VIP
VIP

Mesajgönderen Muhammet SONMEZ » Haziran 28th 2012, 10:22

“ALLAH'ı ve müminleri aldatmaya çalışırlar. Halbuki sırf kendilerini aldatırlar da farkına varamazlar.” (Bakara suresi, 9).

srht dmrs
VIP
VIP

Mesajgönderen srht dmrs » Haziran 28th 2012, 10:49

Bismillahirrahmanirrahim...

(Ey Resûlüm!) Sakın, Allah' ı zalimlerin yaptıklarından habersiz - gafil sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan dehşet içinde gözlerin dışarı fırlayacağı bir güne kadar erteliyor. ( O gün gözler korkudan donar ve dikilip kalır )

( İBRAHİM SURESİ - 42. AYET )

Kullanıcı avatarı
biyologcem
VIP
VIP

Mesajgönderen biyologcem » Haziran 28th 2012, 19:27

elemanlar harikasınız.
bizi aldatan bizden değildir.
ben gidersem hanımın sayesinde cennete giderim serhat.bana kalırsa halim harap.

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir