DFSDFSD

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
Vucutor3
Yönetim
Yönetim
İletişim:

DFSDFSD

Mesajgönderen Vucutor3 » Mayıs 6th 2013, 03:37

o videodaki murat balikcinin bu spor icin gerekli dedigi ve idda ettigi parayi duyan bu ise gonul verecek kac genc acaba yapmaktan vazgecmistir veya gececektir hayir bu sporu yapmak basarili olmak icin o idda ettigi paralar gerekli degildir bunu biz soylemessek konusmadaki yanlislari degerlendirmezsek herkes bu iddalarin dogru oldugunu zanneder burda apacik bulundugu konumdan istifade etmeye calisan birisi gordum ben oysaki bu meblaglari abartmadan sponsorluk arayisina girseydi eminimki sporunu yapmaya yetecek mablalarda sponsor bulabilirdi gelin gorunki verdigi rakamlari cikarip vericek sponsor bulmasi cok zor verebilecek olanda daha ust duzey bir vucutcuyu sponsor eder mesela onun dile getirdigi rakamla ben rahatlikla ifbb pro olan 10 ile 25 arasindaki her sporcuyu kendime baglayabilirim gercekci olmak lazim rakamlari duzgun vermek lazim yardim istiycek yeri tespit edip oraya yonelmek lazim insanlarla iliskilerini duzgun tutmak lazim vb ancak ve ancak bu sporu bilmeyen insanlar muratin verdigi rakamlara inanabilir.

eminimki her firma markasini tasiycak insanin kisiligine popularitesine cok dikkat eder !!!!!!

muratin idda ettigi rakamlar mr Olympia da ilk 5 icin carpisan vucutcularin harcadigi rakamlar ancak olabilir simdi biz ne diycez murat hakli bu para olmassa bu sporu yapamazmi diycez ?? Murat ifbb amator de engeliler kategorisinde cok az sayida sporcuyla yarisiyor 2 -3 -4 - hadi bilemedin 5 kisi burda kucumseme yok burda neyse onu yaziyoruz obur tarafdan cok yakin arkadasi mahmut Irmak son yarisinda tum avrupa vucut gelistirme sporcularini devirerek tum avrupa sampiyonasinin bir numarali ismi oldu ve eminim devlet yonetmelikteki odulunu mahmuta verecektir.

ona bir ozur borcumuz var denmis bence ona kimsenin ozur borcu yok hatta murat balikcinin bu spora ozur borcu var minnet borcu var murat bu sporu yapmasaydi kim tanirdi murati ??? bu spor murata farkinda degil ama cok sey Verdi onun idda ettigi gibi bu spor ona maddi zorluklar veya icinden cikilmiycak bu sporu biraktircak zorluklar vermedi tam tersi ona yepyeni dunyalarin kapisini acti vucut gelistirme sporu sayesinde murat balikci ismini taninir hale getirdi bu spor sayesinde ismi murat balikci oldu farkinda degil ama dunyalari kazandi hic bir maddiyatla olculmiycek kazanimlari var .Hatta ve hatta simdide bu spordaki taninmisligi sayesinde milletvekili secimlerine bir kez daha giricek ehhh be muratim sormazlarmi sen bu spordan cok kazanmissin neden yakiniyorsun diye ???

birakmissin alah yolunu acik etsin ama bu sporada hakkini ver bir kezde cik bu spor bana cok sey kazandirdi maddiyatla olculmiycek kazanimlarim var de emin ol seni sevenler cok daha fazla artar.

Ben vucut gelistirme sporu soz konusu oldugunda ne dogruysa onu yazarim varsa yazimda yanlis kendisi cok guzel konusmayi bilen birisi eminim kalemide kuvvetlidir gelsin aynen bu baslikta yazisalim bu konuda hodri meydan ne dogru ne yanlis bir bir dokelim.

Bence birakirken en azindan cok daha guzel bir sekilde birakabilirdi ben kendisini hala hic samimi bulmuyorum birde guzel kelam yazmislar bugun facebookda mesaj oraya dogrumu bilemem ama ben buraya koyucam konuyla alakasi olmasa bile

SAHİP OLDUKLARINA ŞÜKRETMEYİ BİLMEYENİN,KAYBETTİKLERİNE İSYAN ETMEYE HAKKI YOKTUR.

“copluk” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir