Vücudum gelişmiyor ? Fotolarım wardır bakarmısınız..?

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
akinaksu
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen akinaksu » Şubat 13th 2012, 22:58

Labladore yazdı:
akinaksu yazdı:@ Labladore cidden programa bu kadar takmana gerek yok bi yere kadar düzgün beslenirsen ki bunu sakın çok yemek anlamında anlama kalilteli beslenmekten bahsediyorum her halukarda vücudun gelişir bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. ama daha zavkli bi program uygulamak istiyorum diyosun formun program&egzersiz bölümlerde güzel programlar mevcut bi göz gezdir illaki kendine uygun programı bulursun.

Peki akın dediklerine dikkat edicem. ben yinede yeni bi program bakmak istiyorum. Senin vücut fotodan bakıldığında süper gözüküor belli ki çok ugrasmıssın. insallah az da olsa bende senin gibi olmak isterim. tabii ki zor biraz ama çalışmak ve zamanımı iyi değerlendirmek istiorum. Bana söylemek istediğin baska tavsiye hatta bunu mutlaka yap dediğin bir şey varsa lütfen yazın. Body konusunda çok yeniyim ve her bilgiye açığım. Tşkler..

Tşk ederim. inş zamanla beslenmene dikkat ettiğin sürece olmayacak bişe yok. En olmasa olmaz bu iş için beslenmedir. şöyle düşün sporu bitirmen en fazla 45 dk sürüyor ama günün geri kalan zamanında bu yaptığın antremandan fayda alabilmek için beslenmeye zaman ayırman gerekiyor yani mutlaka yap dediğim kaliteli beslenmektirç zamanla zaten antremanda neyin sana iyi gelip neyin yaramadığını tecrübelerle göreceksin...

Kullanıcı avatarı
akinaksu
VIP
VIP
İletişim:

Mesajgönderen akinaksu » Şubat 13th 2012, 23:17

1.Gün

GÖĞÜS

1-Incline Bench Press

2-Incline Dumbbell Flyes

3-Dumbbell Bench Press (FLAT)

ÖN KOL