FORUMDAKİLER YARIM ADAM OLMADIĞINIZI GÖSTERİNİZ....

Kendi resimlerinizi bu başlık altına yollayın, yorumlar yapalım gelişmeleri takip edelim, tanışalım...

Moderatör: murat tahan

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ağustos 5th 2014, 21:10

I will be back...

Tam o yüzden gördügüm her gence söylüyorum. Insan yasi ilerledikce anliyor sporun ne kadar önemli oldugunu.

Tesekkürler. Agri olmasin, saglikli olalim, görüntü zaten oturuyor.

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 5th 2014, 21:18

jormakka yazdı:I will be back...

Tam o yüzden gördügüm her gence söylüyorum. Insan yasi ilerledikce anliyor sporun ne kadar önemli oldugunu.

Tesekkürler. Agri olmasin, saglikli olalim, görüntü zaten oturuyor.

Ben de aynen gördüğüm yaşlı genç herkese spor yapın diyorum ama sen böyle ''gençlere söylüyorum'' falan şeklinde konuşma yaşıtlarıma de bari sonuçta gayet de gençsin gerek görüntü gerek yaş olarak.

Ben ne yazık ki bir süredir sağlığı kaybettim iki dirsekten de sakatlandım 1.5 aydır dinleniyorum (golfçü dirseği+ tenisçi dirseği) ama bunu fırsat bildim daha da fazla yağ yaktım nitekim 6 ay sonunda 12 kilo kaybım oldu yağların çoğu yandı şu an gayet memnunum görüntüden rahatsızlığım geçsin daha sağlam şekilde çalışmaya devam... :)

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ağustos 5th 2014, 21:21

Tenisci dirsegi ben de mouse bilegi olarak cikmisti bir kere. Uzun süre ara verdim, sonra bir doktor buldum, tekrar antrenmana baslayin hicbirsey olmamis gibi devam edin, sürekli bileginizi hareket ettirin dedi. Ben de tam dedigini yaptim bir süre sonra gecti gitti.

Illaki cok agir kaldirmak gerekmiyor ama Burcu tür eklem hastaliklarinin en iyi cözümü hafif ve uzun süreli hareketler.

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ağustos 5th 2014, 21:23

Otomatik yazi, benim ismimi ele veriyor hep. :)

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 5th 2014, 21:27

jormakka yazdı:Tenisci dirsegi ben de mouse bilegi olarak cikmisti bir kere. Uzun süre ara verdim, sonra bir doktor buldum, tekrar antrenmana baslayin hicbirsey olmamis gibi devam edin, sürekli bileginizi hareket ettirin dedi. Ben de tam dedigini yaptim bir süre sonra gecti gitti.

Illaki cok agir kaldirmak gerekmiyor ama Burcu tür eklem hastaliklarinin en iyi cözümü hafif ve uzun süreli hareketler.

Bu güzel tavsiye için teşekkür ederim...Tavsiyelerini bir süredir ben de düşünüyorum aklın ve deneyimin yolu bir demek ki çünkü evde plates bandıyla yaptığım biceps curl hareketinde fark ettım ki hafif ağırlık çalışması ağrı yapmıyor.Bu da bir deneyim olmuş oldu hiçbir şey yokmuş gibi yapılan hafif ağırlık çalışması etkili baya tabi kısa bir sürede dinlendirmek lazım.Malum yaz sıcakları biraz daha geçsin başlayacağım yeniden.

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 5th 2014, 21:30

jormakka yazdı:Otomatik yazi, benim ismimi ele veriyor hep. :)

Hahaha fark ettim güzel bir hastalık ismi oldu ama :)

Kullanıcı avatarı
jormakka
Moderator
Moderator

Mesajgönderen jormakka » Ağustos 5th 2014, 21:36

Agirligi kaldirman gerekmiyor yani o bölgedeki kaslari calistirmak degil iyi gelen. O hafif su sisesini eline alip ya da bir sekil asip hafifce kolunu ve dirsegini sallayarak eklemi hareket ettirdigin zaman eklem sivisi biraz daha etkili hale geliyor. Ben de dizlerdeki kireclenme icin bisiklet sürüp ayni mantikla hic dizleri ve kaslarini zorlamadan yalnizca eklemleri calistiriyorum. Daha sonra agrilar azalinca kemik ve eklemler icin Bodybuildingden direnc calismasindan daha etkilis yok tabii. Fakat abartmamak gerek :)

Kullanıcı avatarı
I Will Be Back
forumdostu
forumdostu

Mesajgönderen I Will Be Back » Ağustos 5th 2014, 21:42

jormakka yazdı:Agirligi kaldirman gerekmiyor yani o bölgedeki kaslari calistirmak degil iyi gelen. O hafif su sisesini eline alip ya da bir sekil asip hafifce kolunu ve dirsegini sallayarak eklemi hareket ettirdigin zaman eklem sivisi biraz daha etkili hale geliyor. Ben de dizlerdeki kireclenme icin bisiklet sürüp ayni mantikla hic dizleri ve kaslarini zorlamadan yalnizca eklemleri calistiriyorum. Daha sonra agrilar azalinca kemik ve eklemler icin Bodybuildingden direnc calismasindan daha etkilis yok tabii. Fakat abartmamak gerek :)

Gayet açıklayıcı ve anlaşılır bir yorum oldu :) umarım yaşamımıza ve bir yaşam şekli olan sporumuza engel olacak kadar büyük rahatsızlıklarımız asla olmaz. :) :)

“Üye Resimleri & Yorumlar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir